Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביואיק לה קרוס 2.4 2011-2010

roso
שימו לב! השרשור הזה בן 2915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התחלתי להתעניין ברכב הרשים אותי המרחב שלו וכל הלוק הכללי, הייתי שמח לדעת מה מצב האמינות של הרכב, לפי אתר kml צריכה טובה מאוד ביחס לגודל 1.15 בחוץ 1.9 בעיר עד כמה זה רחוק מהמציאות? אחזקה בכללית יקרה מאוד? תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצב שזה עושה 1:15. אולי מחוץ לכדור הארץ.

חח אני מתאר לעצמי הייתי שמח לשמוע ממישהו עם דגם זהה הבנתי שהמנוע הזה הכי חסכוני בסדרה עם 6 הילוכים, מה לגבי האמינות טיפולים? אני כרגע עם מרצדס w204 דיזל מרוצה מאוד אבל הרכב קטן יחסית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הביואיק, אז רק ה-6 צילינדר. צורכת כ-8 ק״מ/ל׳ משולב.

הביצועים פחות חשובים לי, הצריכה יותר חשובה ואמינות מה הסיבה לבחור ב6 צילנגר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופי של המכונית. ה-2.4 פחות מוצלח בהקשר הזה וההבדל בצריכת הדלק לא מאד דרמטי. האחזקה לא זולה, את העלויות המוסכי UMI סבירים. האמינות לא מדהימה - לחמי יש אחת כזאת כבר כ-6 שנים והוא החליף כבר משאבת מים, מדחס של המזגן והיו לו מספר תקלות במערכות ההיקפיות.

הגיר מאד אמין והוא כבר עבר 160K ללא בעיה.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופי של המכונית. ה-2.4 פחות מוצלח בהקשר הזה וההבדל בצריכת הדלק לא מאד דרמטי. האחזקה לא זולה, את העלויות המוסכי UMI סבירים. האמינות לא מדהימה - לחמי יש אחת כזאת כבר כ-6 שנים והוא החליף כבר משאבת מים, מדחס של המזגן והיו לו מספר תקלות במערכות ההיקפיות.

הגיר מאד אמין והוא כבר עבר 160K ללא בעיה.

תודה לך, הייתי שמח לשמוע עוד כמה דעות שיהיה יותר קל להחליט: -)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחי יש 2012 הלך שבוע שעבר חישן עלה 1000 שח כולל עבודה במוסך מורשה

בדגם הזה יש צמיגים במידה 245.50.17 מידה בעיתית ומאוד יקרה לצמיגים איכותיים החל מ1000 ועד 2000 שח לצמיג

בגדול אחי מרוצה מאוד לפני זה היה לו יגואר X ואחרי שמכר את היגואר נסע על מרצדס C200 דיזל במשך כשנה

אחי רכש אחת עם 60000 ק"מ יד ראשונה בכמעט 30000 שח פחות מהמחירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין שאני מקבל פה רכב עם סלון מדהים ונוח עם שנתון מתקדם במחיר זול מאוד, ראיתי 2011 ב69 אלף, כל אחד דורש אחרת אבל הם נמכרות 30-20 פחות מהמחירון, כיום יש לי מרצדס מונית לשעבר דגם w204 שנת 2008 עשתה 400 אלף ק"מ, יפיפיה רכב מדהים אפס תקלות החסרון שהוא קטן מאוד מאחורה היום שיש שני ילדים זה בעייתי, אז יש לי רצון לא לרדת באיכות נסיעה ואפילו להשתפר ולא להוסיף הרבה כסף, יש מוסכים לא מורשים טובים שמטפלים בביואיק לה קרוס במחירים סבירים באזור מרכז-דרום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך, הייתי שמח לשמוע עוד כמה דעות שיהיה יותר קל להחליט: -)

לאחי יש 2012 הלך שבוע שעבר חישן עלה 1000 שח כולל עבודה במוסך מורשה

בדגם הזה יש צמיגים במידה 245.50.17 מידה בעיתית ומאוד יקרה לצמיגים איכותיים החל מ1000 ועד 2000 שח לצמיג

בגדול אחי מרוצה מאוד לפני זה היה לו יגואר X ואחרי שמכר את היגואר נסע על מרצדס C200 דיזל במשך כשנה

אחי רכש אחת עם 60000 ק"מ יד ראשונה בכמעט 30000 שח פחות מהמחירון

אחיך בדיוק כמוני ממרצדס, דיזל c200 w204 לביואק לה קרוס, תשאל אותו כמה הוא מרוצה וממליץ על המעבר הזה, כי המרצדס מאוד אמינה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המרצדס הפגינה אמנות גבוה. אבל הוא רצה משהו גדול יותר וחיפש סידרה E ואז נפלה ההזדמנות עם הביואיק. הוא מאוד מרוצה ממנה

חח זה מצחיק זה בדיוק המצב שלי אני מחפש e class ואז פתאום אני סולד לכיוון הביואיק, שנתון מתקדם יותר ק"מ נמוך יותר והרבה יותר פינוקים,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתחיל להתלבט בין המנוע 3.0 ל 2.4 מישהו יודע מה אמין יותר כי שמתי לב שצריכת הדלק לא כזו משמעותית, החסרון של 2.4 שזה ברמת גימור בסיסית cx בלבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...