Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - גרסאות "קומפטישן" ל-M3 ו-M4

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הM3 הפסידה לטייפ אר במסלולון

רק אומר :p

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין על איזו פריבילגיה אתה מדבר, גם את המנוע של ה-c63 ניתן לשפר ושם הפוטנציאל אף גדול יותר.

לכתוב "המובילה בשוק זו קלישאה ואתה כנראה מסרב להבין שב.מ.וו כבר לא מובילה בשוק וכל העניין הוא רק הטעם האישי של הרוכש הפוטנציאלי, מי שרוצה מכונת מסלול יקח את הבימר, מי רוצה רכב עם יכולות דינמיות לא פחות טובות ושגם איכותי יותר וטוב יותר ברמה היומיומית יקח את המרצדס.

איך ה-M3 תדרוך על הרגליים של ה-M5?

שתי חיות שונות בתכלית.

הפריבילגיה היא היותה של ה-M3 המובילה בקטגוריה למשך כמה עשורים.

הנקודה לגבי המנוע היא שלמדוד רכב כזה בקו ישר זה לא רלוונטי.

אתה יכול להמשיך לטעון שהיא לא המובילה , אבל העובדות (מה שכבר הבנו שאתה לא אוהב להכיר בהן) אומרות אחרת.

בכל המבחנים BMW מנצחים , לא הצלחתי למצוא נתוני מכירות אבל הניחוש שלי הוא שגם שם הם עוקפים אותם.

ה"פראיות" שלך היא גם שימוש בגיר אוטומט ומעולם לא להציע גיר רגיל?

המשפט שלו בסוף אומר הכל "The M3 is still the one to beat"

אם תוסיף כוח ל-M3 היא תהיה מהירה יותר מה-M5 וזה משהו לא תקין כי ה-M5 יקרה יותר ואמורה להיות האח הגדול והחזק (והפחות זריז).

לי הספיק , אתה אוהב להציע דעה אישית כנגד עובדות. תעשה חיים.

עריכה אחרונה על ידי ohadohad2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוהד,

כתבתי תגובה מפורטת אלייך אבל במחשבה שניה מחקתי.

גם ככה לפעמים אני צריך להסביר לילדים שלי דברים, אני לא צריך להסביר לעוד ילד שגם לא יודע להתבטא ורק יורד לרמות אישיות.

בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי edan82

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...