Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדקתי שוב עד הבית 3365 .

https://goo.gl/QKPPLT

מוזר מאוד, נראה לי שמשהו לא נכון שם בחישוב המיסים. על 737 יורו חישבו מיסים של 125, שזה יוצא 17% - כלומר רק המע״מ. למיטב ידיעתי, על סלולרי יש גם מכס של 17.7%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ מה קשור המע״מ המקומי למכס אצלנו? ובכל מקרה, 737 זה אחרי ניכוי המע״מ המקומי שם (המחיר המקורי 879) ואחרי תוספת דמי משלוח.

פשוט לא חישבו את המכס אצלנו, רק את המע״מ. מי שיזמין את האייפון לישראל, צפויה לו הפתעה לא נעימה בצורת קנס של עוד כ-500 ש״ח מכס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום הפתעות מאמאזון. גם לא שקל.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ מה קשור המע״מ המקומי למכס אצלנו? ובכל מקרה, 737 זה אחרי ניכוי המע״מ המקומי שם (המחיר המקורי 879) ואחרי תוספת דמי משלוח.

פשוט לא חישבו את המכס אצלנו, רק את המע״מ. מי שיזמין את האייפון לישראל, צפויה לו הפתעה לא נעימה בצורת קנס של עוד כ-500 ש״ח מכס.

ברגע שנשלח באמאזון גלובל, ההפתעה צפויה לאמאזון, לא ללקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה סתם מבהיל את האנשים.

נראה לך שאני אעלה לינקים לפני שאני אישית בדקתי אותם.

המחיר הוא עד הבית כולל הכל ,כפי שאני תמיד מציין.

Sent from my LG-H960

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש מערכת מיקרו סטריאו פשוטה וטובה לחדר ילדים. משהו שאפשר לחבר אליו USB או Bluetooth וישמיע מוזיקה. התחלתי לחפש והסתבכתי לגמרי בכל האופציות שיש - רמקולים למיניהם עם bluetooth, מערכות קול לכל הדירה וכאלה.

מחפש משהו פשוט, אלגנטי ובמחיר טוב. יש למישהו המלצות?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...