Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדייר שלי עומד להתגרש - ללא ילדים

NirLevi
שימו לב! השרשור הזה בן 3154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא חושב שזו דרישה שמגיעה מצד האישה. הבעל נסחף כדי להראות כמה המעמד חשוב לו (כי מה שעולה יותר, יותר טוב) וכדי לעשות פוזות על האורחים בחתונה.

מצד שני, כמה נשים אתה מכיר שיתעקשו לבטל כזה דבר ולהתעקש על סכום מינימלי?

היום כבר לא מצהירים בחופה שהחתן רשם בכתובה X ש"ח.

לגבי הפוזה, ברגע חתימה על הכתובה, אתה נמצא בפאזה אחרת. כולך מתכונן לחיים חדשים ולתקווה חדשה וכולם מסביבך אומרים לך שיהיה בסדר, ואז אתה חותם על סכום כסף שנראה קטן.

הרי אם שרפת 150,000 ש"ח על החתונה, מה זה לרשום 200,000 ש"ח על הכתובה?

בקיצור, זה לא רק פוזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם לאישה לא צריך להיות עניין,אצלי היא בכלל לא שאלה לפני כמה אני ארשום.

היא הראשונה שהתחתנה בין חברותיה ולא ידעה שיש דבר כזה? :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בכל חתונה שהייתי הקריאו בקול את הסכום.

זה לא אישי נגד הדייר שלך, זו נורמה חברתית דפוקה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תכננתי לשים ח"י שקלים בכתובה, הרב לא הסכים - מבחינתו יש לשים סכום מכובד אך לא מוגזם. זה היה מאוד סימבולי בעיני לראות איך אפילו בחתונה עצמה אין לנו שליטה מוחלטת על האירוע שלנו.

העובדה שהתחתנתי עם רב אוכלת אותי עד היום, ובדיעבד אני מתחרט שנכנעתי למונופול המחליא שיש לנו במדינה. אני ואשתי חילונים גמורים, סולדים מדתות ככלל וממה שהפכה הדת היהודית כאן בפרט, ובכל זאת היה לנו רב (של צהר) בחתונה.

בדיעבד, היינו צריכים לבצע טקס אזרחי, ובאחת הנסיעות שלנו בחו"ל לסגור את השיט הזה פורמלית, או לחלופין לסגור זאת עם חוזה משפטי כלשהו.

אנשים ששמים הרבה כסף בכתובה בשביל ה'שופוני' וה'רושם', הם אותם אנשים שאין לי שום רחמים אליהם כשהשיט הזה נושך אותם בעכוז.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי לא מזמן בכמה חתומות לפחות בכמה מהן הסכום שהיה רשום על הכתובה היה בן 6 ספרות WTF.

אני וזוגתי התלוצצנו על כמה אני כתבתי ומה קורה אם הזוג מתגרש.

לדעתי הכול עניין של שופוני בהקבלה תראו למי יש גד** .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תכננתי לשים ח"י שקלים בכתובה, הרב לא הסכים - מבחינתו יש לשים סכום מכובד אך לא מוגזם. זה היה מאוד סימבולי בעיני לראות איך אפילו בחתונה עצמה אין לנו שליטה מוחלטת על האירוע שלנו.

העובדה שהתחתנתי עם רב אוכלת אותי עד היום, ובדיעבד אני מתחרט שנכנעתי למונופול המחליא שיש לנו במדינה. אני ואשתי חילונים גמורים, סולדים מדתות ככלל וממה שהפכה הדת היהודית כאן בפרט, ובכל זאת היה לנו רב (של צהר) בחתונה.

בדיעבד, היינו צריכים לבצע טקס אזרחי, ובאחת הנסיעות שלנו בחו"ל לסגור את השיט הזה פורמלית, או לחלופין לסגור זאת עם חוזה משפטי כלשהו.

אנשים ששמים הרבה כסף בכתובה בשביל ה'שופוני' וה'רושם', הם אותם אנשים שאין לי שום רחמים אליהם כשהשיט הזה נושך אותם בעכוז.

כל אחד מתחרט על משהו שעשה בחתונה, אל תשכח שהאישה תמיד תרבע את רוב הדברים שיהיו.

מה שהיה היה...אחרי שכיסיתי את החתונה, התקדמתי הלאה...עכשיו דואגים לשמור על חיים יציבים.

לגבי ההקראה של הכתובה בחופה, אפשר להקריא את הסכום ואפשר שהרב יגיד שהסכום נקבע בין בני הזוג, הכל תלוי מה סגרת איתו לפני.

אני שמתי 18,000, אז הרב אמר אצלי "הרבה הרבה ח"י" בלי לציין את הסכום.

עריכה אחרונה על ידי itsik170
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר, יישר כח.

באשר למתגרשת, אם זה לא היה מגיע מהפסיכולוגית זה ככל הנראה היה מגיע ממקור אחר - גבר, עיצות של מכרות וכיוצ"ב. יש לו מזל שאת שלב הילדים הם עוד לא עברו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה צריך גם להשמיד את כל עותקי הווידאו והתמונות מהחופה.

בקיצור, תתחייב לשלם לה את הביטוח לאומי לשנה וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון - אחרי בקשה של הכתובה מהצד השני ואחרי איום חד משמעי על אי נתינת גט, היא ויתרה על הכתובה.

לכל מי שעומד להתחתן, אל תעשו שטויות.

תרשמו את המינימום שבמינימום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפחות זה.

יש הסכם על המזונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות זה.

יש הסכם על המזונות?

ככל הנראה זה יסתיים בלי.

מבדיקה שערכתי, המקרה שלהלן הוא אמיתי, וישנם עוד הרבה מקרים כאלו:

http://www.azr.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%95%D7%91%D7%94_%D7%90%D7%95_%D7%9C%D7%90_%D7%9B%D7%AA%D7%95%D7%91%D7%94/

היזהרו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...