Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדייר שלי עומד להתגרש - ללא ילדים

NirLevi
שימו לב! השרשור הזה בן 3151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

לפחות היו לו 10 שנים טובות.

ברור שזו קלישאה. אתה לא יכול להכיר בן אדם 100% במציאות. מעבר לזה שאנשים משתנים עם הזמן.

ועל זה נאמר "יש אנשים שלא משתנים אבל אין אנשים שלא משתינים".

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני חושב שכן אפשר להכיר היטב את בת הזוג, זה מאוד תלוי ברמת הפתיחות שלכם ומידת החברות.

יחד עם זאת, אי אפשר לצפות איך בת הזוג תגיב למשבר או איזה אירוע טראומתי בזוגיות, תמיד יש את הסיכוי שהיא תקבל "סטירה" כל כך חזקה שתגרום לה להפוך את עורה ולהיהפך למשהו שונה מאוד ממה שהכרת.

זה משהו שקורה לא רק בחיי נישואין אלא בכלל קורא לאנשים שעוברים איזשהו אירוע מכונן שמעצב אותם מחדש, לטוב ולרע.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כמובן שאפשר להכיר אדם מספיק טוב כדי להחליט שאתם רוצים לחיות ביחד, אבל אף פעם לא באופן מוחלט. יש אנשים שמגלים דברים חדשים על בני הזוג שלהם רק אחרי שהם נפטרים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות היו לו 10 שנים טובות.

ברור שזו קלישאה. אתה לא יכול להכיר בן אדם 100% במציאות. מעבר לזה שאנשים משתנים עם הזמן.

ועל זה נאמר "יש אנשים שלא משתנים אבל אין אנשים שלא משתינים".

מה שהיה לפני החתונה, הוא לא מה שאחרי החתונה.

הכל משתנה, יש מחויבות, לחצים ופתאום אתה תקוע עם עוד מישהו בארבע קירות.

השנה הראשונה היא הכי קשה, לא משנה כמה זמן את מכיר את האישה שלצידך.

כל ריב קטן שהיה נשכח בשנייה לפני החתונה, הופך לפיצוץ אחרי החתונה.

זו הסיבה שרוב הזוגות מתגרשים בשנה-שנתיים הראשונות.

ניר,

לאור ההודעות השונות שלך בפורום מאוד לא מפתיע אותי שבחרת לעזור לדייר, כל הכבוד לך, עשית מעשה אצילי ומרגש.

תודה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והצד השני הוא שעם השנים לומדים היכן הגבולות ואיך לא דורכים על היבלות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לך ניר, באמת לא מחוה רגילה כלפי אדם שלא נמצא בקירבה ישירה אלייך.

רק מחזק את השקפת העולם שלי שלא באמת משנה גזע, דת, מין או אמונה, להיות אדם ישר, הוגן וטוב לסובבים אותך,מחזיר לך שבעתיים בזמן כלשהוא, קרמה. :-o

הבעיה הגדולה ביותר שאני רואה היום אצל זוגות שהם פשוט לא מפנימים שחיי זוגיות הם חיי פשרות, כל אחד מהצדדים חייב ללמוד להיתפשר במקומות שפחות קשה לו , ספריאל רשמת נכון ומדוייק לדעתי איך גורמים לזוגיות להמשיך לעבוד.

אף אחד לא יכול לצפות גירושים או התנהגות עתידית של אחד מבני הזוג, כמו שעידן רשם, בחיים יש ארועים שמעצבים מחדש את האופי, אישיות , התנהגות לטוב ולרע וחלק מחיים משותפים הם ללמוד לחיות גם עם שגעונות של בן/בת הזוג.

בגלל אופי החיים היום, חיים מהירים, עם המון פיתויים והמון אפשרויות , אנשים שוכחים שהחיים הם ריצת מרתון, לא ריצת 100 מ'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

הלוואי ואנשים היו נחמדים כפי שאתה טוען.

לפני אי אילו שנים היתה לי דירה קטנה שהיתה מושכרת. מפה לשם, הגיע המשבר של 2007. פיטרו אותו, פיטרו אותה, נולד להם תינוק. הערב חלה בסכרת ועבר כריתת רגל.

הנחמדות שלי - תסדרו קצת ותשלימו, בינתיים שלמו כמה שאפשר - עלתה לי ביוקר. 6 חודשים לא שילמו שכר דירה, בינתיים אני נאלצתי לשלם שכירות שלי כמובן + משכנתא. לא הייתי רחוק מלהתחיל לטבוע בעצמי. מכרתי את הדירה בלית ברירה, והנזק הוא כפול ומכופל שכן המחירים מאז טיפסו מעלה מעלה.

קיוויתי שמתישהו בחלוף הזמן לפחות יחזירו את השכירות שהיו חייבים - אין קול ואין עונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת את מה שרשמתי, אולי לא הסברתי את עצמי מספיק ברור.

קודם כל כפי שרשמתי בפיסקה הראשונה, שאפו גדול להקרבה של ניר כי באמת זאת הקרבה אישית, אני לא בטוח כלל שאני הייתי נוהג כך.

כשאני רושם "

להיות אדם ישר, הוגן וטוב לסובבים אותך " ,

הכוונה היא לא שתממן אנשים אחרים אלא להיות אדם שמדבר בצורה נעימה ומכבדת לסובבים אותך, תעזור כפי היכולת והרצון בעת הצורך ובאופן כללי להיתייחס לאנשים כפי שהיית רוצה ומצפה שייתחסו אלייך.

עריכה אחרונה על ידי michaelbe6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמסיס

המרחם על אכזרים ( הדיירים שלך ) - מתאכזר על רחמנים ( על עצמך )

תעשה טובות לאחרים בתנאי שזה לא גורם לך נזק שלא תוכל לעמוד בו.

​נישואים זה פשרע אחרי פשרע כדי ללקק את הדבש.

ניר יצאת מה זה גבר .

עריכה אחרונה על ידי ישה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...