Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדייר שלי עומד להתגרש - ללא ילדים

NirLevi
שימו לב! השרשור הזה בן 3153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אקדים ואומר שזה יפה, ואנושי מאוד, ואני מבין לגמרי את זה שיצאת אדם טוב בכך שויתרת על שכ״ד עבור אדם במצוקה אבל לדעתי זה לא בהכרח הדבר הנכון לעשות.

זוית הראיה שלי היא כדלקמן:

1. הנישואים והגירושים, וכל מה שבין שתיהם הוא לא עניינך ועל כן אני ממליץ לך לא להתערב בעניין.

2. שכר הדירה שנגבה מהדיירים אינו פונקציה של הסטטוס שלהם. דייר משלם כסף כדי לגור בדירה שלך. הדירה שלך היא יחידה עיסקית לכל דבר. הדייר גר בה = הוא משלם. לא גר בה הוא לא משלם.

3. כשאתה חוצה את גבולות 1 ו-2 אתה נמצא בסיטואציה שבה היחידה העיסקית שלך לא מרוויחה כסף. או יותר גרוע ההשקעה שלך לא מחזירה אפילו את העלות שלה. במצב הזה אתה משלם על כך שמישהו (זר) גר בדירה שלך ללא עלות.

4. יצרת תקדים: יש קצת בעיה, לא נורא, שכ״ד אפשר לא לשלם.

ממליץ לך לחשוב על הרעיון מחדש.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה מתסכל על זה בעיניים כלכליות נטו. ולא הכול כלכלי .

לא אכנס לדיון על מוסד הנישואין.

אני רואה דרך עיניים של בן משפחה קרוב את הסיטואציה של גירושין,קשיים כלכליים כששכ"ד עומד במרכזם.

כל הכבוד לך על ההבנה שאתה מגלה והעזרה שאתה מגיש.

זה לחלוטין לא מובן מאליו,ובטוח שמאד עוזר לאותו בחור בתקופה מאד קשה עבורו.

הלוואי וירבו כמוך,והסיפור הזה נוטע בי תקווה שעדיין יש בנו הישראלים אנושיות וסולידריות בתוך הג'ונגל הזה שהתפתח כאן.

אני בטוח שהבחור יודע להעריך את העזרה הזו וכולי תקווה שבעתיד,לאחר שיעמוד על רגליו,ידע לתת את אותו יחס לאדם אחר במצוקה,אם וכאשר יתקל במצב דומה,הפעם מהצד השני.

ADZ

בדיוק

למניעת התקדים ,יכול פות"ש להחתים את השוכר שהוא מקבל עזרה ללא תשלום אך מחוייב לפנות את הדירה אחרי הודעה מוקדמת לעזיבה אך ללא תשלום .

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה רוצה שהוא יגיד לו "שמע בסוף תביא כסף"? אתה צודק שצריך לשמור על דיסטנס מסוים מלקוחות כי לקוח שנהיה חבר זה הדבר הכי גרוע בעולם, תלוי איזה סוג בן אדם אתה, אני הייתי פועל כמו ניר

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקדים ואומר שזה יפה, ואנושי מאוד, ואני מבין לגמרי את זה שיצאת אדם טוב בכך שויתרת על שכ״ד עבור אדם במצוקה אבל לדעתי זה לא בהכרח הדבר הנכון לעשות.

זוית הראיה שלי היא כדלקמן:

1. הנישואים והגירושים, וכל מה שבין שתיהם הוא לא עניינך ועל כן אני ממליץ לך לא להתערב בעניין.

2. שכר הדירה שנגבה מהדיירים אינו פונקציה של הסטטוס שלהם. דייר משלם כסף כדי לגור בדירה שלך. הדירה שלך היא יחידה עיסקית לכל דבר. הדייר גר בה = הוא משלם. לא גר בה הוא לא משלם.

3. כשאתה חוצה את גבולות 1 ו-2 אתה נמצא בסיטואציה שבה היחידה העיסקית שלך לא מרוויחה כסף. או יותר גרוע ההשקעה שלך לא מחזירה אפילו את העלות שלה. במצב הזה אתה משלם על כך שמישהו (זר) גר בדירה שלך ללא עלות.

4. יצרת תקדים: יש קצת בעיה, לא נורא, שכ״ד אפשר לא לשלם.

ממליץ לך לחשוב על הרעיון מחדש.

מכובדי,

אני מאוד מאמין בעזרה, במיוחד כשאדם נמצא במצוקה.

הייתי בעבר בלא מעט מצבים "קשוחים" ותמיד זכרתי שקיבלתי עזרה. היום הגיע זמני לעזור.

אני יכול להתנהג כמו כל בעל יחידה עסקית ולשנורר לדיירים את הצורה ולשרוף להם את הכיס, מי כמוכם יודע מה הולך בשוק התל אביבי.

אז לא, אני הורדתי 10% משכ"ד וקיבלתי דיירים נהדרים. הם קיבלו דירה במצב מעולה ושומרים עליה כאילו היא בבעלותם.

הם דיירים שלי כבר 4 שנים והספקתי להכיר גם את הוריהם.

לגבי התקדים - זה לא יקרה. החוזה נעל אותם היטב. אני "קצת" מתחום המקרקעין אז יש לי מושג.

שוב, זה לא נושא עליו שאלתי ואשמח אם אתה ואחרים יתנו את דעתם בעניין.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים פה מפתיעים לרעה ואפילו קצת מאכזבים

בן אדם מפרגן לבן אדם שעובר תקופה לא קלה... הלוואי והיו יותר אנשים כאלה, שמבינים שעוד 4000 שקל לא יהפכו אותם למיליונרים ויפרגנו קצת יותר

לא הכל בחיים זה כסף

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להגיד לך באמת כל הכבוד!

בנאדם שיודע לעזור שצריך ולא רואה את הסיטואציה באופן קר וכלכלי.

הבנאדם בצרה, יש להניח שאחרי תקופה כזו התיידדתם וכעת אתה מושיט יד לעזרה שהבנאדם פשוט טובע גם נפשית וגם כלכלית.

אין הרבה אנשים כמוך, עשית מעשה מדהים, אתה יכול להיות גאה בעצמך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף למשבחים. עשית מעשה נעלה ועזרת לאדם במצוקה אמיתית.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין ילדים, למה שישלם מזונות? האישה יכולה לעבוד ולפרנס את עצמה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהבחור יבדוק לפחות את האופציה שלא ישלם מזונות אישה (סה"כ האישה היא זו שדוחפת לגירושין)

לפות"ש, כל הכבוד על המעשה האצילי והאנושי.

למה מזונות אישה?

היא עובדת במשרה מלאה ושורפת היטב כל שקל שנכנס.

דבר נוסף, מה עם הכתובה? הוא חתם שם על 250,000 ש"ח.

לכל המברכים, תודה וחג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכובדי,

פתיחה מצמררת, ככה בדיוק נפתחו מכתבי הדרישה של רשות השידור אגף הגבייה.

למה מזונות אישה?

היא עובדת במשרה מלאה ושורפת היטב כל שקל שנכנס.

דבר נוסף, מה עם הכתובה? הוא חתם שם על 250,000 ש"ח.

לכל המברכים, תודה וחג שמח.

גם אני חושב שזה מעשה יפה לבוא לקראת אדם בצרה (וגירושין במדינה שלנו זו וואחד צרה).

אם היא תתבע על הכתובה יש סיכוי שהיא תקבל את הסכום כולו או את חלקו. לגבי מזונות אישה באמת אין לי מושג אבל אני לא אתפלא אם היא תהיה זכאית גם לזה כי הדת קובעת הרבה במדינה שלנו ובמיוחד כשמדובר בגירושין.

ציטוט

"לבעל מספר חובות כלפי אשתו על פי דין תורה. אחת העיקריות שבהן היא החבות לשאת במזונותיה, כלומר מחובתו של בעל לפרנס את אשתו, למעט במקרים חריגים (כמו : מורדת, עזיבה לא מוצדקת של הבית או קיום יחסי מין עם גבר אחר). הדין העברי לא השתנה עם השנים וגם כיום, כאשר ישנן נשים רבות בעלות מקצוע ויכולת להתפרנס בכוחות עצמן - חיובו של הבעל לפרנס את אשתו - שריר וקיים.

כאשר הסכינה (התרגלה) האשה לרמת חיים מסויימת, היא זכאית להמשיך ולנהוג על פי רמת חיים זו, וחובותו של בעלה לספק לה כל מחסורה לאור מה שהסכינה קודם.

החיוב במזונות איננו רק במובנה הצר של המילה (אוכל) אלא כולל את כל צרכיה האמיתיים של האשה כמו: ביגוד והנעלה, אחזקת רכב, צורכי איפור וקוסמטיקה, תרבות ובילוי, צרכים רפואיים ועוד.

כמו כן חייב הבעל במסגרת חבותו למזונות אשתו, לדאוג לספק לה מדור (קורת גג בשכירות או בבעלות), ואף לשאת בהוצאות החזקת המדור, שכן המדור הוא חלק מן המסגרת הכוללת של המזונות אותם חייב בעל לאשתו."

כשאני קורא את זה אני שואל את עצמי, למה לכל הרוחות צריך להתחתן ?

עריכה אחרונה על ידי martines
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אין הבדל אם גבר עוזב אישה לבין המקרה ההפוך? , במקרה זה גבר עדיין מחוייב כתובה? נשמע הזוי.

ורק לי הפריע הפרט שהבחורה מטופלת אצל פסיכולוגית (וממנת) כבר 8 שנים ?

ניר,לגבי המחווה שלך היא יפה מאד, לדעתי זה מספיק לאור הנסיבות.

עריכה אחרונה על ידי Nuker
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא רוצה לעשות לה את המוות הוא לא חייב לתת לה גט, זה עוד צד הזוי של הדת שעובד הפעם לטובת הגבר. הוא יכול למשוך את הגט משך שנים !, הרבנים נוטים לצד הגבר (גירושין חייבים לעבור ברבנות בניגוד לנישואין) ועוזרים לו למשוך את העניין כמעט עד בלי סוף.

שמעתי על לא מעט מקרים שגברים השתמשו בזה כדי "לסחוט" מהנשים שלהם לוותר על הדרישות למזונות מדור וכל שאר השטויות בתמורה לגירושין מהירים.

כל העניין נגוע בגועל נפש ברמה הגבוהה ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...