Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן טיגואן 2017 (חדשות רכב)

Alex_b
שימו לב! השרשור הזה בן 2646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש בו משהו מהQ7 החדש. יותר נמוך (6 ס"מ), יותר סטיישני, ויש כמה אלמנטים דומים אחרים במיוחד מהצד. אני מאוד אוהב את הכיוון הזה. מישהו יודע מתי הוא יגיע לארץ ובאיזו גרסה?

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מדהים. פשוט מדהים.

מדהים אותי השכפול הבלתי פוסק הזה. ועוד משתמשים בפרונט הרע של הפאסאט עכשיו.

איכשהו האינטריור הוא דווקא נקודת האור (אבל לא קסנון. אור חניה). עדיין משעמם אבל אלגנטי ונקי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפלו בחסרונות של הדגם היוצא. תא מטען, מרחב רגליים ורוחב מושב אחורי, ושדרוגים כלליים

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטופ גיר ערכו מבחן השוואתי של המכוניות הללו (ג'יפונים), ואמרו שזה הרכב הנמכר ביותר בקטגוריה שלו. אח"כ ערכו מבחן גרירה של קראוונים בינו לבין המאזדה המקבילה, והוא הצליח להגיע לקו הסיום עם הנגרר תקין (בניגוד למאזדה בהצליחה לפרק ולחסל את הנגרר פרט לשלדה שלו).

בנוגע לרכב עצמו - נראה מצוין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשות צפון תל אביב נושמות לרווחה. :roll:

רכב מיותר לחלוטין שבא לסתום חורי ביקוש.

עד מתי X3, Q3 וכל שאר הירקות...:?

עריכה אחרונה על ידי papikian

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסגמנט הזה הוא הצומח ביותר בתעשיית הרכב, ובצדק. למעט שיקולים דינמיים טהורים, ואולי קצת ענייני צריכת דלק, אני לא רואה שום סיבה להעדיף משפחתית על פני היבול החדש של הג'יפונים (כמו הCX5 למשל).

פולקסווגן ואודי הולכים להכניס ג'יפון לכל סגמנט, בב.מ.וו ובמרצדס זה פחות או יותר כבר קרה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ הכל תלוי איזה איזה כובע אתה מחליט לשים:

אני בכובע "יצרן" : ברור שזה סגמנט בעל צמיחה משמעותית ואכן כדאי לייצר ג'יפונים במגוון גדלים מ-S ועד XXL העיקר שזה יניב רווחים לפירמה.

אני בוכבע "צרכן": לא מבין מה היתרון של הג'יפונים האלה בהתנהלות יומיומית משולבת, יצורי כלאיים שאינם מצטיינים לא בשטח ולא בכביש.

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...