Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן פולו GTI, גולף GTI וגולף R, ובכלל ירידת מחירים בצ'מפיון

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 818
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

STIO, לגבי המצלמה ייתכן ואתה צודק למרות שיש אפשרות לבדוק לגבי מצלמת סמל (הרי שבגולף מדובר במלצמת סמל באותו המחיר פחות או יותר).

לגבי הרכב - הכסוף פשוט יפה. קצת עצוב שאלו הפנסים שמגיעים בדגם סטנדרט שעולה 150 אלף שקל.

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכסופה באמת יפה, נראה שעשיתי עסקה טובה בכל המובנים :) ההמתנה שווה את הרכב הזה ואת ההתעקשות על הגיר הידני, וגם המחיר טוב מאוד.

הייתי משדרג גם את הפנסים, אבל זה כבר חרג לי מהתקציב שרציתי להשקיע על הרכב, אני צריך את הכסף לדברים אחרים. בטח יש שם נורות H4...

לגבי המצלמה, מכיוון שהמצלמה היא לא בתוך הסמל כמו בגולף, אין שום סיבה לשלם מחיר מופקע של 2000 ש"ח. כשיקראו לי לשלם את הסכום המלא כשהרכב יגיע לארץ, אני אוסיף כמה גרושים להתקנת מצלמה בצ'מפיון יחד עם הקודן/איתוראן. חיישנים לא צריך.

באשר בלם היד ה"חשמלי" - גם זה עף מהאתר שלהם.

עוד דבר מעניין הוא שצ'מפיון עשו תקינה לפולו GTI האוטומטית בדצמבר 2014, אבל יום אחרי שפתחתי את ההזמנה שלי ושילמתי להם את המקדמה, הם עשו תקינה גם לגיר הידני... ושוב תודה לצ'מפיון שהסכימו לייבא את הידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לשתף אתכם בחווית נסיעת מבחן,

ביצעתי נסיעת מבחן בשבוע שעבר בסיאט ליאון 1.8 TSI (עם DSG).

הרכב יפה מאוד, יושב טוב על הכביש, מגיע עם המון תוספות וגם איכות החומרים וההרכבה טובים אך לדעתי יש 2 חסרונות עיקריים:

מחיר - 157,000 (כולל חיישני חניה + איתוראן + צבע מטאלי) - לצורך ההשוואה ההצעה הראשונה היתה - 167,000.

סיאט עדיין עובדים עם המחירון של 1.4.15, כאשר המחירון של רכבי פולקסווגן עודכן למחירים קצת יותר הגיוניים, גם בשל העובדה שהיורו צנח כ-10% מאז תחילת השנה.

כשהעליתי את העניין, נמסר לי שלפולקסווגן לא הלך עם המכירות ולכן הורידו את המחירים.

בנוסף נמסר לי שהרכבים של סיאט, נרכשו בשער יורו גבוה ולכן הם לא יכולים להוריד במחיר.

כל הדיוט יודע שבד"כ יבואן חכם, לא ישמור מלאי גדול של רכבים וההזמנה מחו"ל תתבצע כנגד ההזמנה המקומית.

אחריות - שנתיים בלבד, לעומת שלוש שנות אחריות שניתנות לרכבים פרטים של פולקסווגן.

כשהעליתי את נושא תיבת ה- DSG מול שנתיים אחריות, הסוכן אמר "שנפתרו כל הבעיות שהיו בתיבות הישנות" ושאני לא צריך לדאוג. עוד הוסיף ואמר שהוא מכיר מקרים שתקלות בגיר, טופלו גם מעבר לתקופת האחריות (שהייתה בזמנו שנתיים).

אני לא מאמין לשום דבר שיוצא לאנשי מכירות מהפה וסומך רק על מה שכתוב בכתב ולכן דרשתי 3 שנות אחריות בכתב. נמסר לי שזה לא אפשרי.

אולי המכירות של סיאט היו קצת יותר חזקות משל פולקסווגן אבל מישהו שם עף על עצמו עם המחירון הזה.

כשאני משווה את הליאון לגולף החדשה (150 כ"ס), אני חושב שהגולף עסקה לא רעה, בהתחשב בעובדה שהיא עולה כ-7000 פחות (לפני מיקוח), מקבלים שנה נוספת של אחריות, וגם היא מגיעה עם המון תוספות (למעט פנסי LED וחישוקי מגנזיום 16" במקום 18") וביצועים מעט יותר חלשים אך מאוד דומים.

נקודה נוספת שבאופן אישי קצת הפריעה לי, היא שציפיתי שהרכב יגיב מיידית ויטוס קדימה.

יש מעין השהייה עד שמרגישים את הכוח, לדעתי היא אורכת סביב חצי שניה-שניה.

אני לא חושב שזו בעיה ברכב המבחן, כי שמתי לב שהנושא עלה בביקורות רכב.

מה דעתכם ?

עריכה אחרונה על ידי fusion-x
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה אחלה. אני מאוד נהנה לקרוא ולהבין את התשוקה של STIO לגבי הרכישה החדשה של הפולו GTI. זה בהחלט ממלא.

גורם לי לקנא. מאחל לך שתהנה מכל רגע. אתה מוציא הרבה כסף, אבל כפי שנראה שזה ממלא אותך, אז זה שווה כל אגורה.

תהנה.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הדיוט יודע שבד"כ יבואן חכם, לא ישמור מלאי גדול של רכבים וההזמנה מחו"ל תתבצע כנגד ההזמנה המקומית.

אולי המכירות של סיאט היו קצת יותר חזקות משל פולקסווגן אבל מישהו שם עף על עצמו עם המחירון הזה.

1. אל תדאג ליבואנים, הם כנראה יודעים לא פחות טוב ממך איך צריך לעבוד ולנהל את המלאי שלהם.

2. לפני שאתה מנבא עתידות, תעשה קצת שיעורי בית. תגלה שמתחילת השנה נמכרו יותר מפי2 לאונים לעומת גולפים.

STIO, עכשיו כשאתה אומר שהרכב יגיע רק באוקטובר, אפשר לשאול למה לא בחרת למשוך עוד טיפה ולקבל רישום 2016?

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את לא נורמלית [emoji85] את יודעת מה זה יעשה לו שהרכב פה בארץ והוא לא יכול לקבל אותו?

את יודעת מה זה יעשה לנו כאן בפורום??

יצטרכו לגרד אותו מהגדר של הנמל ולהחליף את השרת שלנו פעם ביום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד עכשיו שרדנו 43 עמודים, נשרוד עוד 43, אבל לסטיו יהיה אוטו משנתון מתקדם יותר. כולם בשביל אחד אתה יודע... 8)

אבל ברצינות, לא חייבים לייבש את הרכב בנמל, אני מאמינה שאפשר להזמין מנה טריה יותר בTA בהתאם לשעת האיסוף.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...