Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן פולו GTI, גולף GTI וגולף R, ובכלל ירידת מחירים בצ'מפיון

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיבות שכיחות:

1. חוסר מקום בתא המנוע, במיוחד כאשר המנוע גדול מימדים.

2. הטמפרטורה בתא המנועה גבוהה ומזיקה לאורך חיי המצבר.

3. פיזור טוב יותר של משקל הרכב בין קדמת הרכב לאחוריו.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 818
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ג. לא יאומן שלא משנה כמה יגדילו את המסך, בדור הזה, שמים בו רק חמש תחנות רדיו (בקודם 6).

גם בגולף דור 5 בעלת מערכת RCD 300 מוצגים רק 6 תחנות אבל לחיצה קלה על לחצן FM מציגה את 6 התחנות הבאות השמורות בזיכרון.

ממש ביג דיל.

החלפת את כבר את הפרונט הזוועתי של הג'וליטה שלך ? :-D

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי פיאט אונו ידנית, נגמר לה המצבר ולא הצלחתי בשום אופן להניע בדחיפה (שחרור קלאץ בהילוך שני). בסוף חיברתי כבלים... המצבר נהרס לאחר 10 חודשים והוחלף באחריות - אז לא תמיד ניתן להניע בדחיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שהרכב הגיע גם לסניף ברמת גן / בני ברק (צבע שחור). שבוע הבא אהיה שם לקבל את הפרטים עבורי.

לגבי החלק הפנימי וכל חובבי אלפא - אני לצורך העניין מעדיף את הפנימיות "המיושנת" של פולקסוואגן על הפניומיות המצועצעת והפחות איכותית של המיטו. הג'ולייטה זה כבר משהו אחר ובגדול זה בכלל עניין של טעם.

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלחו לי, ה- 208 נראית זוועה מבפנים. זה נראה כאילו מהנדסי פיג'ו התבלבלו במיקום בין פתחי המזגן המרכזיים למיקום המסך, וחוץ מזה מיקום לוח השעונים כ"כ גרוע, עד כדי כך שהחלק העליון של ההגה מסתיר את לוח השעונים! איזו מין הנדסת אנוש זאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אאלץ להסכים עם STIO - התא של ה-208 הזוי על גבול המכוער בניסיון לשווק משהו מתחום החלל. ממש לא אהבתי.

לעומת זאת, כמו שציינתי כבר קודם, התא נוסעים של הג'ולייטה מדהים, ככה שאין לי העדפות כלשהן. גם התא של ה-DS3 מעוצב ברמה יפה ונעימה לעין, במקרה הזה עדיין אעדיף את הפולו.

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לשבת בפיז'ו ולראות אם באמת ההגה מסתיר את לוח השעונים. הכל תלוי בתנוחת הישיבה. בג'טה לדוגמה ההגה מסתיר לי את לוח השעונים.

האינטריור של הפיז'ו נראה מצויין לטעמי. אז הפתחים של המזגן קצת נמוכים מהמקובל, לא נורא - מרימים את התריס.

לעומת זאת, כשהמסך נמצא אצלך בגובה העיניים זה הרבה יותר נוח.

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלחו לי, ה- 208 נראית זוועה מבפנים. זה נראה כאילו מהנדסי פיג'ו התבלבלו במיקום בין פתחי המזגן המרכזיים למיקום המסך

אתה יכול להוסיף לרשימת המבולבלים גם את מהדנסי מרצדס, ב.מ.וו, מאזדה, לקסוס וכו' כי רצוי שהמסך יהיה בגובה העיניים ולא יחד עם מחזיק הכוסות ובקרת אקלים איפשהו במורד הקונסולה.

לחילופין אתה יכול גם להשלים עם זה שלא כל מה ששונה מVW הוא לא נכון והעובדה ששאר היצרנים מתפתחים ומתקדמים בעוד שהדבר היחיד שמשתנה בVW זה סוג הפלסטיק והמערכת, זה דבר חיובי.

2015-VW-Polo-GT-Facelift-11.jpgVOLKSWAGENPolo3Doors-1428_4.jpg

קצת הזכיר לי את זה:

bmw-vs-lada-evolution-546626935a528_zpsa92f2712.jpg

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאלה שלשדרג לתוצרת שונה, הוא בדיעבד הודאה בדבר רכישה לא מוצלחת ביחס לרכב הנוכחי (ואולי אף כורח: ע"ע המעבר מפיאט לואג).

כמאמר הפתגם, עדיף רכישה אחת מוצלחת ביד, מאשר שתי רכישות מוצלחות על העץ.

עריכה אחרונה על ידי Fkl0ster
:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...