Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן פולו GTI, גולף GTI וגולף R, ובכלל ירידת מחירים בצ'מפיון

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש יותר מ- 5 תחנות, אפשר להזיז עם האצבע שמאלה.

ידוע. אבל תראה כמה מקום ריק יש על המסך. לא יכלו לדחוף כבר 6/8 תחנות? (אגב אותה בעיה יש גם במסך של אלפא)

עריכה אחרונה על ידי bar72

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 818
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בר72,זה באמת מה שמפריע לך? אלו זוטות שבזוטות ;)

אתה לא יודע כמה. זה פשוט עושה לי קצר במוח התכנון המטופש הזה.

באותה מידה, אגב, שהאפשרות לעשות PAUSE לרדיו (כמו בממיר יס), במולטימדיה של סובארו, מרגשת ומגניבה אותי כל פעם מחדש. כל אחד, you know, ומה שעושה לו את זה או מבאס אותו... לא בגלל זה אני לא קונה VAG, אתה יודע, אלא מסיבות אחרות. ואם אשוב לקנות, זה יהיה למרות הנושא הזה, שבאמת אפשר להתגבר עליו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בגולף דור 5 בעלת מערכת RCD 300 מוצגים רק 6 תחנות אבל לחיצה קלה על לחצן FM מציגה את 6 התחנות הבאות השמורות בזיכרון.

ממש ביג דיל.

החלפת את כבר את הפרונט הזוועתי של הג'וליטה שלך ? :-D

סליחה, אבל אתה שמת לב שאתה מוסיף אש לטיעון שלי ולא להיפך? ברור לי שיש עוד סטים של תחנות. לא ברור לי למה לנצל שליש מסך במקום לדחוף שם עוד תחנה (לפחות). אני יודע שזה מאוד חדשני, אבל אני אוהב לכוון הרבה תחנות על מסך אחד. ואם מבחינתי זה מעצבן - אז זה מעצבן. יש כאלה שחשוב להם שעון חום, יש כאלה שיגנו על כל מה שהוא VAG. קורה.

לגבי הפרונט הזוועתי של האלפא, לא הבנתי מה אתה רוצה. אני דווקא מרוצה מכל הפרונטים שמקיפים אותי. אני גם נוהג למשש אותם מידי פעם.

ואם זה היה ניסיון מטופש "להכניס" לי כי יש לי אלפא, הרי שאתה שוכח שהיו לי שלושה גולפים, כמו גם שאלפא היא לא נושא הדיון. גם שם/בפיאט המולטימדיה, אגב, לא מאוד מוצלחת לטעמי. SO WHAT? איך זה קשור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב ידני לא צריך להתניע עם כבלים!

ברכב ידני עם קודן לא תתניע כלום בלי חשמל.

בסיטרואן קסארה פיקאסו המצבר ממוקם מתחת למושב הנהג ובתא המנוע יש קוטב חיובי להתנעה ע"י כבלים.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביחס לכל מה שנרשם בשרשור , על תוספות כאלו ואחרות, על עיצוב כזה או אחר, על מספר תחנות רדיו, או מיקום המצבר. בסופו של דבר קונים רכבים כאלו בשביל הנאה מנהיגה, ושם לדעתי הצנועה יש רכבים הרבה יותר מתגמלים ומהנים מאשר הפולו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביחס לכל מה שנרשם בשרשור , על תוספות כאלו ואחרות, על עיצוב כזה או אחר, על מספר תחנות רדיו, או מיקום המצבר. בסופו של דבר קונים רכבים כאלו בשביל הנאה מנהיגה, ושם לדעתי הצנועה יש רכבים הרבה יותר מתגמלים ומהנים מאשר הפולו.

מי קבע שכך הדבר, לכל אחד סדר עדיפויות משלו

הרי לא מדובר רק בהנאה מנהיגה(ומה זה בכלל הנאה מנהיגה?)

מה עם שימוש יום יומי, הרי ברור שרנו קליאו מנוע 2000 גיר ידני שצורחת את נשמתה האטמוספרית עד המנתק יותר "כיפית" ,

אבל צריך גם איכות פנים ואם כבר רכב חדש שיישדר אולי טיפה יוקרתיות וסטייל( אני מגזים אל תיפלו עליי)

והמחיר אכן משחק תפקיד וזה של הפולו תחרותי.

והנאה מנהיגה אפשר לקבל גם ממיאטה ישנה אבל זה לא העיקרון.

ועל איזה רכבים אתה חשבת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל לכל אחד יש את השיקולים שלו. אני בחרתי ברכב שגם יהיה מהנה לנהיגה באופן יחסי - אבל גם לפי מחיר, איכות חומרים, מוסכים שיודעים לטפל ברכב ושירות מצוין (אני מתכוון למוסך רון), עיצוב שמרני שרציתי שיהיה ותשומת לב לפרטים הקטנים.

לגבי המולטימדיה - היה מקום לסדר את תחנות הרדיו לאורך מסך אחד, מבלי שיהיה צריך להעביר. בהחלט היה יותר נוח אבל מנגד לא נורא.

באשר לקוטב פלוס מתוך תא המנוע - לא ידעתי. טוב לדעת.

עוד דבר ששכחתי לכתוב בהתחלה - אין תא למשקפיים בגג. יש מכסה סגור, אבל אין תא למשקפיים. בגולף GTI יש, קרי חסכו עלינו 10 ש"ח פר רכב. אולי אזמין עם הזמן מאיביי... בפאביה זה מאוד נוח למשקפי השמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל מניסיון - לאבא שלי יש תא כזה באקורד, ב-8 השנים שהאוטו אצלו המשקפיים היו בתא יום אחד בלבד. עד הפעם (הראשונה והאחרונה) שהוא כמעט שרף לעצמו את האף, והם עברו לתא הכפפות. התא הזה נוח רק למי שיש חניה מקורה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע עד כמה זה נוח - המשקפיים רותחות ואי אפשר לשים ביום חם. אחד הפתרונות הפחות פרקטיים לדעתי.

רותחים*

(משקפיים הם זכר ולא נקבה)

http://hebrew-academy.org.il/2010/10/05/%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%9D-%D7%94%D7%93%D7%A7%D7%93%D7%95%D7%A7%D7%99-%D7%A9%D7%9C-%D7%A9%D7%9E%D7%95%D7%AA-%D7%90%D7%97%D7%93%D7%99%D7%9D/

בכל אופן, אצלי אין שום בעיה של חום, יש ריפוד לתא ולא מגיע חום. זה מאוד נוח. אני לא יודע מה קורה במכוניות אחרות, אני לא נתקלתי בבעיה וממש חבל שאין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Rk - לא יודע, כולם משתמשים בזה מעולה. לא יודע מה הקטע באקורד.

סטיו - תקנה תא כזה. אני הוספתי אצלי. רכשתי מקורי מחו״ל. 3 דק׳ התקנה.

נזכרתי - אם יש סאנרוף יכול להיות שלא תוכל להתקין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמעט תמיד יורד עם המשקפיים מהאוטו (רק בחניונים לא) אז אף פעם לא ממש הבנתי את הצורך בתא הזה.

ביונדאי השתמשתי בו כתא לפסקל של כביש 6.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לדוגמא מחנה בעבודה יחסית קרוב לכניסה - פשוט יורד מהרכב ונכנס לבניין - אין לי מה לעשות עם המשקפי שמש כל היום אח"כ, אז אני משאיר אותם ברכב.

בערב בין הבית לחנייה ובבוקר - אני גם מסתדר בלי.

אז לי יותר נוח להשאיר אותם ברכב וללכת מרחקים קצרים בלי מאשר לשכוח אותם בבית או בעבודה ואז להתקע בלעדיהם כל היום או כמה ימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...