Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם השנה

נמרוד רחמימוב
שימו לב! השרשור הזה בן 7075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שום דבר לא יכול להציל ילדים מהטמטום וחוסר האחריות של ההורים שלהם. אני בטוח שהאמא הזאת אוהבת מאוד את הילדה שלה.

זו הסיבה שהיא לא יכולה להפסיק לשחק איתה - אפילו בזמן נהיגה במכונית.

זו הסיבה שהיא גם לא קשרה אותה - שיהיה לילדה נוח.

זו גם הסיבה שהילדה יושבת במושב הקדמי - שלא תהיה עצובה לבד מאחור.

אני עדיין מתלבט מה לעשות עם התמונה. יש לי את מספר הרכב, מקום, יום, ושעה. זה יעזור אם אודיע למשטרה? היא בטח תקלל את המניאק שהלשין עליה ולא תפנים אפילו לרגע את הסכנה אליה חשפה את בתה.

נמרוד

אם השנה.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודיע למשטרה. בהחלט. העיקר שהאמא חגורה, אה?

לא מזמן עשיתי אבט"ש בישוב בצפון (כן כן :roll: ), ופתאום אני רואה מכונית מתקרבת לשער ובתוכה אמא וילדה קטנה ישובה על ברכיה בדיוק כמו בתמונה שלך. הייתי כל כך המום שרק אחרי שהם נכנסו קלטתי שהייתי צריך פשוט לא לתת לה להכנס ולצאת לצעוק עליה.

קרה לי לא פעם ולא פעמיים שראיתי ילדים לא חגורים במושב הקדמי או האחורי והודעתי להורים בצפצופים וסימונים, בהרבה מאוד מהמקרים הם כל כך נבהלו שהם חגרו מהר את הילדים והודו לי מאוד.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תשלח למשטרה, היא כנראה תקבל קנס וחבל להוציא ממנה כסף(היא צריכה לדאוג לבת שלה וכפי שאתה רואה היא לא נוסעת במרצדס), אם יש אפשרות לברר את הכתובת שלה לפי מס' הרישוי ולשלוח לה את התמונה ולהגיד שמתוך דאגה אתה ממליץ לה לקנות לילדה כיסא מיוחד ושתשב מאחור...

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תשלח למשטרה, היא כנראה תקבל קנס וחבל להוציא ממנה כסף(היא צריכה לדאוג לבת שלה וכפי שאתה רואה היא לא נוסעת במרצדס), אם יש אפשרות לברר את הכתובת שלה לפי מס' הרישוי ולשלוח לה את התמונה ולהגיד שמתוך דאגה אתה ממליץ לה לקנות לילדה כיסא מיוחד ושתשב מאחור...

צודק מאה אחוז... הדבר הכי טוב... וגם תציין שם שיכולת להתלונן במשטרה תבהיל אותה עוד קצת, לא יזיק לה, בטח שלא לבת שלה.

דרך אגב אתה תמיד עם המצלמה באוטו? :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי משהו יותר מוזר.

אמא ואבא חגורים במושב הקידמי וילד היפראקטיבי במושב האחורי שעושה תנוחות של סופרמן בין המושבים האחוריים וקדמיים, זאת אומרת הרגלים שלו היו על המשענות ראש של הספסל האחורי והידיים שלו החזיקו במשענו הראש של הכיסאות הקידמיים.

במקרה של תאונה הוא היה עף כמו קאסם מהשמשה הקידמית.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהגתי בחדרה, כשראיתי מכונית ובה שלושה ילדים קטנים (מתחת לגיל 10 להערכתי) שישבו מאחורה,

כמובן לא חגורים, עצרתי ברמזור במקביל לרכב הנ"ל כשסימנתי להם לחגור חגורות. השלושה הגיבו באצבע

משולשת. מה אני כבר יכול לעשות. שההורים לא יבכו אחר כך. טיפשים.

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד חי בעולם אחר, תעזבו אותה לנפשה.

היא לא שולחת לך הביתה פרוספקטים של האגודה למלחמה בסרטן, נכון?

אבל מספיק שדעתה תוסח כתוצאה מפעילות הילדה ו....הנה היא כן פגשה בי ולא ע"י משלוח פרוספקטים.

ופתאום אני רואה מכונית מתקרבת לשער ובתוכה אמא וילדה קטנה ישובה על ברכיה בדיוק כמו בתמונה שלך.
התמונה קצת מטעה, הילדה יושבת במושב הימני, לא שזה מפחית מחומרת הנושא.

אם יש אפשרות לברר את הכתובת שלה לפי מס' הרישוי ולשלוח לה את התמונה ולהגיד שמתוך דאגה אתה ממליץ לה לקנות לילדה כיסא מיוחד ושתשב מאחור...
בספסל האחורי דווקא מתרוצץ לו מושב בטיחות.

לסיכום- שלח למשטרה, אני בדעה שזו אזרחות למופת כשמתלוננים על מפגעים בדרך אשר מסכנים אותנו.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה קצת מטעה, הילדה יושבת במושב הימני, לא שזה מפחית מחומרת הנושא.

אופס, רק במבט שני שמתי לב. אצלי הילדה ישבה על ברכי האם שנתנה לה גם לאחוז בהגה. נו, חינוך לנהיגה מגיל צעיר :-P

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי נהג חגור ב"סובארו רבנים" (סטיישן),כאשר לידו אשתו ככל הנראה לא חגורה,ומאחורה דחוסים כ 8-10 ילדים ,וזה כולל את התא מטען של הסטיישן שכנראה שימש לעוד מקום ישיבה לילדים.

פשוט לא יאומן ,הסובארו היתה מאוד נמוכה בגלל העומס ובקושי סחבה במישור.

העיקר שהוא חגור,כל השאר יושבים במלכודת מוות,כל הכבוד לאבא!

איציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומפי אחראי פורום יקר. יש לך מערכת סטיראו באוטו? סביר להניח שיש. אתה לבטח משתמש בה בזמן הנסיעה, נכון? אתה יודע גם שיש לך 100% קשב, ושמיעת מוסיקה בזמן נהיגה גורעת מהקשב המופנה לכביש. יודע.

אז אני שואל איך אתה עושה דבר כזה??? ואם תפגע בי, כי לא תראה אותי בזמן בגלל מערכת רבת העצמה שאתה מפעיל תוך כדי נסיעה?

אותו הדבר לגבי עישון, שתיה, אכילה, החלפת דיסק או תחנה ברדיו, כיוון מראות, כיסא, והגה בזמן נסיעה, טיפול בילד מאחור, פתיחת סאן-רוף, מדידת 0-100, וכל השאר...

מה גם, שהרבה נהגים מסכנים אחרים בטענות שווא של "נהג ספורטיבי", תוך התעלמות משיוך נהיגה כזו למסלול.

אלא מה, אני לא שולח לך פרוספקטים הביתה ולא קורא לך חסר אחריות בגלל זה, נכון? אז תעריך את האישה הנ"ל שכן אתה לא יודע למה היא שמה את הילדה במושב שלידה. אמנם נראה לך שהכל ברור אבל לא כך. וגם אם לא מוצדק מה שהיא עושה, לא בטוח שהיא מודעת לנושא כמוך.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תעריך את האישה הנ"ל שכן אתה לא יודע למה היא שמה את הילדה במושב שלידה.

כי היא מטומטמת. אין תשובה אחרת. או בצורה עדינה יותר - כי היא לא מודעת לנושא, כמו שאמרת. וחוסר המודעות הזה לא צריך להיות.

שמיעת מוסיקה בזמן נהיגה לא גורעת מהקשב לכביש, לפחות לא ברמה שמפריעה. אם מישהו לא יראה אותך בגלל מוזיקה באוטו אז הוא עיוור ולא צריך להיות על הכביש.

עישון מפריע בגלל שהוא לוקח יד אחת מתפעול הרכב. שתיה ואכילה - אותו הדבר. החלפת דיסק או תחנה - אותו דבר. כיוון מראות, כסא והגה - יש לבצע לפני הנסיעה. טיפול בילד מאחור - בחלק מהמקרים ניתן לשים מלפנים, ובכל מקרה ילד באוטו זה מסוכן, אין מה לעשות, אז לנסות להרוג אותו גם כן? לתת לו להשתולל במקום לחגור אותו למושב? זה פשוט טמטום. יש הבדל גדול בין נניח החלפת תחנה ברדיו לבין לתת לילדה שלך לקפוץ על המושב לידך. גם מבחינת הקשב שלך כנהג אבל בראש ובראשונה מבחינת הבטיחות של הילדה, שמספיקה אפילו בלימת חירום אחת בשביל להעיף אותה החוצה מהחלון.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...