Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם השנה

נמרוד רחמימוב
שימו לב! השרשור הזה בן 7075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל הכבוד על האזרחות הטובה נמרוד, אבל האישה הטיפשה הזו תגיד שהרכב חנה, כי הוא נראה צמוד למדרכה והגלגלים לא מסתובבים.

לדעתי תברר עם חבר במשטרה על בעלת הרכב תתן את התמונות לבעלה.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רוני יא אשכנזי צהוב טילים, בישוב שנדרשים בו אבטשים, אם לבן בן לבנים אח למשפחת צהובים היה צועק על מישהי, היא היתה מחלאת בך את כל זעם מחירי הדירות שם :-D

סתם אחי...הכל ברוח טובה

נ.ב. בקשר לתמונה, קנס במשטרה לא יעזור - מכתב לבית שלה לא יעזור, אם היית יכול להעיר לה באותו רגע היה טוב, משלא יכולת - זבש"לה...

אגב....תראו את החיוך על האמא בזאת, היא כלכך מאושרת מרגעים קטנים שהיא חולקת עם פרי ביטנה....כלכך עצוב שאנחנו פוגעים בהסך דעת באנשים שאנחנו הכי הכי אוהבים...

בהזדמנות זאת : סליחה אמא על כל מה שעשיתי עד היום במודע ולא.... :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומפי אחראי פורום יקר. יש לך מערכת סטיראו באוטו? סביר להניח שיש. אתה לבטח משתמש בה בזמן הנסיעה, נכון? אתה יודע גם שיש לך 100% קשב, ושמיעת מוסיקה בזמן נהיגה גורעת מהקשב המופנה לכביש. יודע.

אז אני שואל איך אתה עושה דבר כזה??? ואם תפגע בי, כי לא תראה אותי בזמן בגלל מערכת רבת העצמה שאתה מפעיל תוך כדי נסיעה?

אותו הדבר לגבי עישון, שתיה, אכילה, החלפת דיסק או תחנה ברדיו, כיוון מראות, כיסא, והגה בזמן נסיעה, טיפול בילד מאחור, פתיחת סאן-רוף, מדידת 0-100, וכל השאר...

מה גם, שהרבה נהגים מסכנים אחרים בטענות שווא של "נהג ספורטיבי", תוך התעלמות משיוך נהיגה כזו למסלול.

אלא מה, אני לא שולח לך פרוספקטים הביתה ולא קורא לך חסר אחריות בגלל זה, נכון? אז תעריך את האישה הנ"ל שכן אתה לא יודע למה היא שמה את הילדה במושב שלידה. אמנם נראה לך שהכל ברור אבל לא כך. וגם אם לא מוצדק מה שהיא עושה, לא בטוח שהיא מודעת לנושא כמוך.

מה שייך כל מה שכתבת?

כל מה שצייינת זה טיפשות של נהגים שעושים באמצע נהיגה מן הסתם, הדיון נפתח בגלל שהילדה לא תיהיה אשמה שיש לה אמא מפגרת שלא חגרה אותה, כי כאן היא מסכנת את בתה, או אחותה הקטנה.

מה שאתה הזכרת מסכן רק את הנהג בלבד או נוסעים ברכב אחר.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומפי אחראי פורום יקר. יש לך מערכת סטיראו באוטו? סביר להניח שיש. אתה לבטח משתמש בה בזמן הנסיעה, נכון? אתה יודע גם שיש לך 100% קשב, ושמיעת מוסיקה בזמן נהיגה גורעת מהקשב המופנה לכביש. יודע.

אז אני שואל איך אתה עושה דבר כזה??? ואם תפגע בי, כי לא תראה אותי בזמן בגלל מערכת רבת העצמה שאתה מפעיל תוך כדי נסיעה?

אותו הדבר לגבי עישון, שתיה, אכילה, החלפת דיסק או תחנה ברדיו, כיוון מראות, כיסא, והגה בזמן נסיעה, טיפול בילד מאחור, פתיחת סאן-רוף, מדידת 0-100, וכל השאר...

מה גם, שהרבה נהגים מסכנים אחרים בטענות שווא של "נהג ספורטיבי", תוך התעלמות משיוך נהיגה כזו למסלול.

אלא מה, אני לא שולח לך פרוספקטים הביתה ולא קורא לך חסר אחריות בגלל זה, נכון? אז תעריך את האישה הנ"ל שכן אתה לא יודע למה היא שמה את הילדה במושב שלידה. אמנם נראה לך שהכל ברור אבל לא כך. וגם אם לא מוצדק מה שהיא עושה, לא בטוח שהיא מודעת לנושא כמוך.

בוא אני אעיד על עצמי ונהיגתי לפי המשוואות שהצגת:

(1)אני מעשן ביום-יום אל לא בשעת נהיגה.

(2)כמובן שאין אני אוכל או שותה בעת נהיגה.

(3)בתי בת השנתיים תמיד מרוסנת בכסא בטיחות בספסל האחורי ואת תשומת לבי היא תקבל רק באם אני עומד מנסיעה בשול הדרך/צמוד למדרכה במקום מותר ופנוי.

בפעמים אשר מושב הבטיחות לא היה ברשותי, העדפתי לעשות דרכי רגלית(הלוך חזור כ-3 ק"מ) מהפעטון מאשר לסכן את שנינו בנסיעה.

(4)ברכבי אני מאזין לתחנת רדיו אחת בלבד, וברכב המשפחתי התפעול מוטל על זוגתי.

(5)נהג אשר אינו מכוון מראות ומושב לפני תחילת הנסיעה אסור שיעלה על הכביש בכלל.

(6)אני לא נהג ספורטיבי, אין אני אומר שאני נוסע על פי כל החוקים, אך אני משתדל לעשות כן, כל שכן כאשר הדרך אינה פנויה או שיש עימדי נוסעים.

אם אני נשמע מתחסד או לא מציאותי, כזה אני בנהיגה ואין אני מצטער על כך(גם אין על מה), ואני גם לא מחפש פרסים או תארים בשל כך.

עמית

נ.ב.

מה הקשר להיותי אחראי פורום? אני בדיוק גולש כמותכם ומשתמש שווה ערך בדרך.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם ההודעה הקודמת דיברה "עליך", אבל כדוגמא בלבד. תתייחס אליה שוב, כשאר בני האנוש שעושים דברים מעין אלה שוב ושוב וזה לא מפריע לאף אחד בעולם.

(ניתן להוסיף: דיבור בפלאפון, חיטוט באף, גירוד באוזן, והרשימה עוד ארוכה...)

ההתחסדות הזאת: "תראו איך לא אכפת לה מהילדה שלה" או "אני אגיד למשטרה" או "איך נמנע את האסון הבא" פשוט מעוררת בי חלחלה, הרי אני אצביע על הרבה דברים אצל כל מתחסד שכזה בהם הוא מסכן את הציבור בנהיגתו. אם נרד לפרטים, גם אצלך נמצא כמה.

אני לא מאמין שאתה לא מחליף תחנה אף פעם באוטו, אין חיה כזאת. מה גם שרדיו, באשר הוא משמיע צליל, גורע מהקשב.

אל תיקח את הנ"ל אישית, פשוט אתם יורדים לחייה של האישה, זה לא עיניינכם.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם ההודעה הקודמת דיברה "עליך", אבל כדוגמא בלבד. תתייחס אליה שוב, כשאר בני האנוש שעושים דברים מעין אלה שוב ושוב וזה לא מפריע לאף אחד בעולם.

(ניתן להוסיף: דיבור בפלאפון, חיטוט באף, גירוד באוזן, והרשימה עוד ארוכה...)

ההתחסדות הזאת: "תראו איך לא אכפת לה מהילדה שלה" או "אני אגיד למשטרה" או "איך נמנע את האסון הבא" פשוט מעוררת בי חלחלה, הרי אני אצביע על הרבה דברים אצל כל מתחסד שכזה בהם הוא מסכן את הציבור בנהיגתו. אם נרד לפרטים, גם אצלך נמצא כמה.

אני לא מאמין שאתה לא מחליף תחנה אף פעם באוטו, אין חיה כזאת.

אתה כנראה אף פעם לא ראית ילד שעבר דרך השמשה הקדמית של מכונית. זה לא מחזה יפה. שמירה על חיי הילדים זו החובה הבסיסית ביותר של הורה. האשה בתמונה לא מודעת לחומרת המעשה שהיא עושה. אני לא מחפש להעניש אותה (זה באמת לא תפקידי ואין לי ענין לחטט בעסקיהם של אחרים), אני פשוט לא רוצה לפגוש את הילדה בחדר המיון.

כל הסחת דעת בזמן הנהיגה מסוכנת, אבל פה לא מדובר על זה. מדובר על סיכון חיים של ילד ע"י מבוגר האחראי על שלומו. עישון פוגע במעשן - וזה עיסקו הפרטי- אבל אם היית רואה אמא נושפת עשן סיגריות שוב ושוב בפניה של ילדתה, היית נשאר אדיש?

אני לא אפנה למשטרה כי אני מרגיש לא נוח עם זה, ובעיקר כי אני יודע שזה לא יעזור. אז להבא היא תקשור את הילדה, אבל תמשיך להשאיר אותה לבד באמבטיה או תיתן לה לחצות כביש בלי יד. לטימטום אין גבולות.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האשה בתמונה לא מודעת לחומרת המעשה שהיא עושה. אני לא מחפש להעניש אותה (זה באמת לא תפקידי ואין לי ענין לחטט בעסקיהם של אחרים), אני פשוט לא רוצה לפגוש את הילדה בחדר המיון.

נמרוד

אתה בהחלט צודק בתרעומת שלך לגבי האם הלא אחראית.

אני באופן אישי לא חסיד של אכיפה מוגברת כי אני לא מאמין שזה מה שמשנה אנשים לטווח הארוך..

לדעתי התגובה הכי אפקטיבית היא לעצור לידה ברמזור , לסמן לה להוריד את החלון , ולהסביר לה בכמה משפטים שמה שהיא עושה הוא בלתי אחראי ומסוכן מאוד לילדה שלה..

אני מבטיח לך שגם אם זה לא יראה כאילו היא הקשיבה לך ,בתור אמא זה יהדהד לה במחשבות מאוחר יותר..

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כנראה אף פעם לא ראית ילד שעבר דרך השמשה הקדמית של מכונית. זה לא מחזה יפה. שמירה על חיי הילדים זו החובה הבסיסית ביותר של הורה. האשה בתמונה לא מודעת לחומרת המעשה שהיא עושה. אני לא מחפש להעניש אותה (זה באמת לא תפקידי ואין לי ענין לחטט בעסקיהם של אחרים), אני פשוט לא רוצה לפגוש את הילדה בחדר המיון.

כל הסחת דעת בזמן הנהיגה מסוכנת, אבל פה לא מדובר על זה. מדובר על סיכון חיים של ילד ע"י מבוגר האחראי על שלומו. עישון פוגע במעשן - וזה עיסקו הפרטי- אבל אם היית רואה אמא נושפת עשן סיגריות שוב ושוב בפניה של ילדתה, היית נשאר אדיש?

אני לא אפנה למשטרה כי אני מרגיש לא נוח עם זה, ובעיקר כי אני יודע שזה לא יעזור. אז להבא היא תקשור את הילדה, אבל תמשיך להשאיר אותה לבד באמבטיה או תיתן לה לחצות כביש בלי יד. לטימטום אין גבולות.

נמרוד

נמרוד היקר, אני מניח שאתה מכיר את הביטוי "מה שלא נכנס דרך הראש, יכנס דרך התחת..."

Well, הדבר היחידי (כפי שציינת) שיכנס פה זה הילד בשמשה... :roll:

אין לנו איך להלחם באמהות הרוצות לשעשע את ילדם הקטנים תוך כדי נסיעה.

באותו היום שבו הילד שלה יעוף דרך השמשה - אז היא תבין כמה היא טועה, רק חבל שזה יהיה מאוחר מדי כדי להתחרט.

אל תפנה למשטרה, זה לא יעזור לך.

הרצון שלך להיות אזרח טוב (וכל הכבוד על כך) יכניס אותך לסחבת שבלשון המעטה היא פשוט לא שווה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד, גם אתה לא מודע לסכנה הטמונה במרבית הדברים שאתה עושה, אף אחד לא מצלם אותך ומריץ עליך דיון בפורום זה או אחר.
אתה סוטה מהנושא, הדיון הוא לא על הגברת, לא על נמרוד או עלי.

הדיון הינו ברמה העקרונית של העברה שבוצעה.

זו זכותינו ואולי גם חובתינו לדון במצבים כאלו, לנסות לחנך על-פיהם ואם מישהו יפעל אחרת לחיוב כתוצאה משרשור זה אחר, אזי באנו על שכרינו(עדיין לא סיפוקינו).

זכותך המלאה לא להאמין שאיני משוטט בין תחנות הרדיו, אתה מוזמן לשמוע את הקליטה אצלי בשאר התחנות, אולי אז תקלוט, כל שכן שהתחנה הקבועה שלי היא גם המועדפת עלי.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד, גם אתה לא מודע לסכנה הטמונה במרבית הדברים שאתה עושה, אף אחד לא מצלם אותך ומריץ עליך דיון בפורום זה או אחר.

לא ידעתי שיש פורום כזה "הרבה סקס עם בלונדיניות". איזה סכנות יש בזה?

וברצינות, בשביל מה יש פורום? במקום לחשוב על הענין בעצמי ולהרגיש שלא עשיתי דבר, אפשר לצלם ולהריץ דיון. אולי אחד מבני העשרה הרבים שקוראים פה יטמיע מגיל צעיר איך מתנהגים באוטו. זה כבר שווה. המודעות לריסון ילדים בארץ היא לא מספיק טובה, ודיון ציבורי בשילוב אכיפה הם האמצעים היעילים ביותר לשפר אותה.

הייתי בן 9 בשנת 1970 כשאימי נכנסה במהירות נמוכה בעמוד חשמל עם הסוסיתא המשפחתית. היו לנו תורות מי ישב קדימה, ואחי בן השש ישב לידה ואני ישבתי מאחור. חגורות בטיחות לא היו כמובן כלל. הסיפור נגמר בשבילו בזעזוע מוח קטן וכמה תפרים בראש. היום הוא מרצה באוניברסיטת ת"א, כך שאני מניח שהנזק לא היה גדול מידי. אני מצאתי את עצמי מתחת לכסא הנהג ללא כל פגע גופני, אבל עד היום אני זוכר כל חלקיק שניה מהתאונה. את אחי המעולף שותת הדם ואת אימי ההיסטרית. שירותי ההצלה והתובנות הציבוריות היו רחוקות מהמצב היום ולכן עוברי-אורך לקחו אותם לבית החולים ואותי השאירו ללכת ברגל הביתה.

אצלנו אין דבר כזה לסוע לא רתום. פשוט לא קיים. שלושת ילדי חונכו מגיל אפס שאין אופציה להסיר חגורה או לסוע שלא בכסא בטיחות. מיום שקיבלתי רשיון נהיגה נהגתי עם חגורה גם בעיר, למרות שהחוק נכנס לתוקפו רק בשנת 1984. כולם חוגרים אצלי מאחור כבר מ 1987.

לאמא שבתמונה אין את התובנות האלו. אני מקווה שהיא לא תלמד בדרך הקשה. אני מקווה שקוראי השרשור יסגלו הרגלים בטוחים יותר אם לא היה להם עד כה.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח על הרגשת המעורבות שקראתי עליה בהודעות האחרונות בעיקר, ואכן נכון לדון בפורום על נושא שכזה. על זה אני לא מתווכח. אלא שהפכתם את האישה לקרבן של הוויכוח, ללא יכולת הגנה עצמית, כאשר אתם חוטאים כמוה בנושאים אחרים.

ושוב, קומפי, אתה אמנם לא עוסק בזוטות בעת הנהיגה. ושאר אלה שמתלהמים על האישה...? אף אחד לא ועשה אי אלו מאלה שצויינו בהודעה דאז? דבר נוסף- אם אתה לא נושף בפניה של ביתך את עשן הסיגריות, היא לא ניזוקה מזה?

להסיע ילדה לא חגורה זה אכן חוסר מחשבה וחוסר אחריות. כמו הרבה דברים בחיים.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה ... אם לא הלכת ודיברת איתה באותו הרגע אין לך מה לעשות, אל תלך ותתלונן ותשחק אותה כאילו אתה בחייך לא היית עושה משו שיסיח את דעתך מהכביש ...

אמנם כן זאת הבת שלה והיה לה הרבה יותר כואב אם היא הייתה מוצאת אותה 13 מטר לפני האוטו.

אבל אל תתסחד ותתלונן עליה במשטרה כי זה סתם לעשות רע לאנשים אני בטוח ב100% אבל ב100% שאם היית מעיר לה בדרך יפה. היא הייתה עולה על הטעות שלה ובחיים שלה לא הייתה עושה את זה יותר כי אחריי הכל זאת הבת שלה. אל תתלוינן ואל תשחק אותה אזרח טוב

GTA זה הכי אחי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכן שווה לנסות לאתר את האמא ולהסביר לה למה היא לא בסדר.

המשוואה כאן מאוד פשוטה:

במקרה תאונה, הנפגעת העיקרית היא הילדה, היא לא אשמה שיש לה אמא מפגרת.

במקרה הזה - אם תפעל תציל את החפים מפשע, לא את הפושעים.

עונש אכן לא יעזור, אני בספק אם אמא שלה תמשיך לנהוג (תרתי משמע) כך אחרי שמישהו יסביר לה את חומרת מעשיה, אין צורך להעמיק לה את הoverdraft.

אני בטוח שיש לאנשים פה בפורום דרך לאתר אותה לפי מספר הרישוי... (סוף סוף יהיה שימוש נאות לקשרים של האנשים פה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכן שווה לנסות לאתר את האמא ולהסביר לה למה היא לא בסדר.

המשוואה כאן מאוד פשוטה:

במקרה תאונה, הנפגעת העיקרית היא הילדה, היא לא אשמה שיש לה אמא מפגרת.

במקרה הזה - אם תפעל תציל את החפים מפשע, לא את הפושעים.

עונש אכן לא יעזור, אני בספק אם אמא שלה תמשיך לנהוג (תרתי משמע) כך אחרי שמישהו יסביר לה את חומרת מעשיה, אין צורך להעמיק לה את הoverdraft.

אני בטוח שיש לאנשים פה בפורום דרך לאתר אותה לפי מספר הרישוי... (סוף סוף יהיה שימוש נאות לקשרים של האנשים פה...)

יש משו בדברייך אבל להגיש תלונה .. אל תעשו את זה כי אני בטוח שאפילו אם תגידו לה את המילה הכי קטנה היא תבין את חומרת המעשה !

GTA זה הכי אחי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...