Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמעט פגע וברח - התייעצות

Torizard
שימו לב! השרשור הזה בן 3355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני גרה ביישוב שקט במרכז ולא חשבתי שראה את התופעה המכוערת "פגע וברח" כאן.

מסתבר שטעיתי.

מקרה שקרה לי היום והייתי רוצה לדעת האם פעלתי נכון:

סעתי לסופר לסופר ורציתי לחנות (עם הפיאט גרנדה הידנית) באותו הזמן ראיתי את הדבר הבא:

נהג צעיר (+נוסע במושב לידו) יוצא מחניה ברוורס, לא עושה מספיק רוורס ובזמן היציאה מועך את הפגוש של הרכב הסמוך.

הוא לא מסתפק בזה ומנסה שנית בזמן גילוח הפגוש והשארת סימנים מכוערים.

צילמתי 2 תמונות שלו בשעת המעשה ואפילו הערתי לו על כך (נשאר עם חלונות פתוחים).

בלי לחשוב פעמיים הוא נסע מהמקום, רק אחרי העיקול הקרוב בעל הרכב (כנראה אבא של הנהג) הגיע למקום התאונה והשאיר פרטים לנהגת שהספיקה לחזור ולראות את הנזק.

כמובן ששלחתי את התמונות לנהגת ווידאתי שהפוגע משאיר את הפרטים שלו אצלה.

אחרי שחזרתי הביתה סיפרתי את מה שקרה להורים.

הם אמרו כל הכבוד, אבל אמרו שלא הייתי צריכה להעיר לנהג הפוגע שצילמתי את המתרחש.

פחדו שאולי היה יוצא אליי מהרכב ופוגע בי פיזית.

מה אתם הייתם עושים?

לקינוח, התמונות המדוברות -מספרי הרישוי.

IMG_6065.jpgIMG_6064.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד.

את מכירה את האזור ואת סוג האנשים ויודעת האם נכון להעיר להם.

באזור זר לי ברוב המקרים הייתי מסתפק התיעוד המקרה והשארת פתק עם הפרטים לרכב הנפגע,לא הייתי פונה ישירות לפוגע מהסיבה שהזכיר זה שמעלי.

יש מקומות שבפירוש היו "יוצאים" עליך.

עריכה אחרונה על ידי adz

"..ואחרי שהשופט הוציא לי אדום נתתי לו את היד כומו ג'אנטלמן,מה נתתי לו מרציאנו?..קרש בראש.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההורים שלך צודקים.

כבחורה, הימנעי מלהיכנס לעימותים כאלו. צילום הרכב שבו רואים בבירור את לוחית הרישוי + השארת פתק

על הרכב הנפגע עם מספר הטלפון שלך לצורך העברת פרטי המקרה יהיו מעשה יפה מאוד ומספק מצידך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לך. הלוואי שכולם היו כמוך. אבל לצערי, הורים שלך צודקים - זה לא שווה את הסיכון.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כולם ינהגו (מלשון דרך פעולה) כך, אזי כולם יברחו ללא השארת פרטים וכולנו נמצא את רכבנו חבול וללא פרטי הפוגע.

האם אני כגבר בן 50 יותר בטוח מבחורה צעירה? דקרו הרבה יותר גברים ברחובות מאשר בחורות צעירות.

כל הכבוד לפות"ש, הלוואי שירבו איכפתניקים כמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת כול הכבוד!

אני גם חושב כמו ההורים לא להיכנס איתם לעימות,לצלם וזהו.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון יפה, כל הכבוד לך ! רק לא היית צריכה להתעמת מולו , לרשום את פרטיו , לצלם אותו ושלום על ישראל. חבל על הסיכונים שלקחת.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להפך, כנראה בגלל שהיא העירה לבחור וה"אב" או הדמות שהשאירה פרטים בסוף כנראה חזרה בגלל הסיבה הזו.

בתור בחורה (או בן אדם באופן כללי) ממה יש לפחד? שישברו לך את המצלמה? אז שישברו אותה בנשים הם בטוח לא יפגעו.

אף אחד לא צריך לחיות כאן בפחד שאם הוא יזרוק איזה הערה לאוויר יקרה לו משהו (כמובן מדובר על הערה "חינוכית\חוקית" כמו שפותחת השרשור אמרה).

והשתיקה של כולנו נותנת להם לגיטימציה להמשיך ו"גם ככה אף אחד לא יגיד לי כלום".

אז שינוי מתחיל ממשהו, שינוי צריך להתחיל מכאן.

כל הכבוד על המעשה!

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יערי,

אין כאן עניין של "שתיקה שנותנת לגיטימציה". השאלה היא האם לפנות לפוגע, או פשוט להתעלם ממנו ולהשאיר לנפגע את התמונות והפרטים.

המלצתי היא כהמלצת הרוב המוחלט בשרשור, לא להתעסק עם הפוגע. בפעם הבאה פשוט דווחי לנפגע והשאירי לו פרטים. הוא יטפל בשאר.

כל הכבוד על הרצון לעזור. ישר כוח.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור שקרה לי אתמול:

ישבתי ברכב וחיכיתי לאישתי. הגיע קטנוע וחנה על המדרכה שבניצב לה חונים רכבים. הרוכב העלה את הקטנוע על הסטנד והקטנוע התנדנד כי המדרכה לא ישרה. הוא ייצב אותו עם היד, ראה שהוא לא נופל והלך. אחרי 10-20 שניות הקטנוע נפל ופגע ברכב שחנה ליד (פאביה שחורה 8)) ברעש גדול. הרוכב חזר מיד לקטנוע והתחיל להרים אותו. ראיתי שהוא מתקשה, יצאתי מהרכב ועזרתי לו להרים את הקטנוע. הרוכב אמר תודה והתחיל לאסוף חפצים שהתפזרו לו מתיקי הצד ומהארגז של הקטנוע, ואני חזרתי לשבת ברכב שלי. תוך כדי שעזרתי לרוכב, שמתי לב שבנוסף לשריטה או שניים, פגיעת הקטנוע שברה לפאביה את הפנס הקדמי (חילול הקודש, אני יודע...). רשמתי את מספר הקטנוע למקרה שלא ישאיר פרטים לרכב שנפגע. בדיוק הגיעה בעלת הרכב עם הילד שלה, התישבה ברכב בלי להבחין בנזק והתכוונה לנסוע. יצאתי מהרכב שלי ושאלתי את הרוכב, שעמד לנסוע משם גם כן, האם הוא לא מתכוון לתת לה פרטים. הוא הגיב: "לא צריך". :shock::mm_mad:

סימנתי לנהגת לפתוח את החלון והסברתי לה מה קרה. הרוכב, עם כל הבאסה, נאלץ לתת לה את הפרטים.

בהמשך לנושא השרשור: לא, לא הייתי מעיר לו אם לא היה אף אדם בסביבה (אני מניח שבנוכחות עדים, הסיכוים שהוא ידקור אותי קטנים מאוד). כן הייתי משאיר פתק לרכב הנפגע עם הטלפון שלי ומספר הקטנוע הפוגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אלה שהיו משאירים פתק מבלי להתעמת עם הפוגע, נראה לי שאתם שוכחים דבר אחד.

נכון שלא להתעמת עם הפוגע זה המעשה הנכון (למרות שאני כן הייתי מתעמת עם הפוגע כי אני מפגר, הוא מוזמן לנסות לדקור), אבל אתם שוכחים שהיו מקרים בארץ שכאשר אדם א' רצה לעזור לאדם ב', ואדם ב' לא הצליח לתפוס את הפוגע האמיתי או שמדובר בפוגע שלא ניתן להוציא ממנו כספים, אז אדם ב' פשוט החליט ליפול על אדם א' שרק ניסה לעזור. כאמור, היו דברים מעולם בארצנו הקטנטונת.

או אולי לא ידקרו אותך, אבל יתבעו אותך בבית משפט על משהו שלא עשית. אני לא בטוח מה עדיף.

בכל מקרה, העיקר שהכל בא על מקומו בשלום.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...