Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטואציה שאילצה אותי לעבור באדום

שימו לב! השרשור הזה בן 3375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצורפת תמונה להמחשה, רציתי להסתובב אז פניתי שמאל תוך חניון אגד ורק בכניסה ראיתי שאסור להיכס ללא אישור משטרה. (החץ השחור)

מהלחץ לצאת, נדמה לי שיצאתי מהכניסה (החץ הירוק) שזה לא אפשרי ולא חוקי. כיוון שלא ידעתי מתי להשתלב ימינה, יצאה סיטואציה הזויה שיצאתי כשהיה פנוי ואז ראיתי מעליי רמזור אדום (שימו לב שהיציאה מהחניון היא בדיוק באמצע הצומת, אחרי קו העצירה הראשון של האדום) אז עצרתי, אבל לדעתי הייתי אמורה לסוע... קיצור אני לא יודעת אם זה נחשב שנסעתי באדום

סיטואציה.jpg

עריכה אחרונה על ידי נופר שיטרית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמה סביר להניח שאין שם. לא היית מעורבת בתאונה, אז לא קרה כלום, על אף העובדה שמעבר באור אדום הינה עבירה חמורה.

בסופו של יום, הפורום לא בית משפט, אלא מקום לייעוץ. לכן, הדבר החשוב הוא שהגעת להתיעיץ והפקת את הלקח שלך.

הסרטוט לא ממש ברור, אז אולי כדאי שתצייני המיקום שנחפש בגוגל מפות/רחובות, אם את רוצה שנעזור לך לוודא האם אכן עברת באדום.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני רואה את נסעת ישר לכיון שבעצם כבר חסום.

הסתובבת ופנית ימינה שבכלל אסור לך. כי אין לך רמזור.

הרמזור האדום היה לאלו שהגיעו מכיון בת ים .

להבא , לשים לב יותר טוב לשלטים ברמזורים. היית צריכה לפנות פרסה ברמזור וזהו. אם היתה תנועה בכביש זה היה יכול להיגמר התאונה שלדעתי את היית יוצאת אשמה ב100%

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודעת שפישלתי... הבעיה שברגע שנכנסתי לשם לא ידעתי איך לצאת..

אבל לא הייתה נגרמת שום תאונה כי חיכיתי שיהיה פנוי לחלוטין.

ואני נהגת ממש חדשה, אז אני מנסה ללמד מהטעות ולא להלקות את עצמי על זה.

השאלה אם זה נחשב מעבר באדום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה נסיעה נגד כיוון התנועה כי בעצם לא יוצאים משם רכבים. רק נכנסים לשם ולכן אין רמזור .

כפי שאמרתי לך , האדום שראית הוא למי שהגיע מכיון בת ים ולא לך. מאיפה שאת יצאת חזרה אין בכלל רמזור. חד סיטרי רק להיכנס לחניון שהיציאה כנראה בצד אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה הכי חשובה בסיפור היא הלחץ.

לחץ גורם לנו לקבל החלטות שגויות, וצריך ללמוד להמנע ממנו על הכביש.

לקחת מצב לא מסוכן, שבוא נכנסת אומנם למקום שאסור לך, אבל לרכבים אחרים מותר, כלומר עבירה "מנהלתית".

והלחץ גרם לך לקבל החלטה שגויה ולהפוך את המצב למצב מסוכן תוך נסיעה בכיוון אסור ויציאה לתוך צומת ממקום שלא אמורים להכנס אליו רכבים.

אז אחרי שיצאת מהמצב בלי תאונה, וכנראה גם בלי דו"ח, נשאר רק להפיק לקחים וללמוד איך להמנע מלחץ בנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב,

לפי גוגל, אין כל כך דרך אחרת לצאת משם. כלומר, אחרי שביצעת את הטעות ולא שמת לב לשילוט ולאן את נכנסת, אין באמת דרך אחרת לצאת מהמיקום, מלבד מה שעשית. פשוט לפני היציאה, שבכל מקרה תהיינה לא חוקית, יש לוודא טוב טוב שאין רכבים משום כיוון ולהשתלב בתנועה בזריזות ובזהירות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...