Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת סטיישן עד45-50K

CiViC91
שימו לב! השרשור הזה בן 3470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני מחפש סטיישן(עדיפות לדיזל אן יש משהו בתקציב)

-תקציב של כ45-50K

-אני עושה כ25,000+בשנה 80% מהם מחוץ לעיר

-אוטומט(נו שגם האישה תוכל לנהוג)

עד כה חשבתי על הI30CW או KIA CEED(שפחות נכנסת בתקציב אבל אם אמכור את האוטו הישן קודם לא תיהיה בעיה)..אשמח להצעות נוספות

ידוע לי שהרכבים האלו לא היו פופולאריים בשוק הפרטי לכן אין לי בעיה שהרכב היה בליסינג

תודה!

עריכה אחרונה על ידי CiViC91

Honda CiViC 91 DX (04-11)

Ford Focus hatchback 02(11-14)

KIA Cee'd SW 11 (14-today )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

לגביי סטיישנים דיזל בתקציב שלך, תוכל למצוא אולי סקודה אוקטביה TDI, קח בחשבון שרובן שירתו כמוניות, ובכללי רכבי דיזל שנמכרים בדרך כלל יהיו עם ק"מ גבוה, לרוב מי שקנה דיזל, קנה כדי לנסוע הרבה.

מצד שני עם נסועה כמו שלך דיזל זו בהחלט בחירה הגיונית.

הסיד והi30 מכוניות טובות וחולקות הרבה במשותף, דווקא פרטיות יש, אך הן לא במסגרת התקציב שלך ככל הנראה.

עם נסועה כמו שלך שווה לבדוק האם ניתן להסב את המכוניות האלו לגז, אם יש אפשרות זה יחסוך לך הרבה כסף. (רק צריך לקחת בחשבון שזה תופס מקום בתא המטען ושאי אפשר לחנות בחניונים תת קרקעיים)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס - הכי נוחה בסכום הזה, מרווחת אמינה באופן יחסי ובטוחה.

לכל אלו שיגידו לא סוחבת היא נוסעת היטב אל תפה לביצועים של GTI אבל משפחתית ממוצעת הפער בינה לבין האחרות לא משמעותי.

גרסת ה2.0 ליטר סוגרת גם את הפינה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אני מחפש סטיישן(עדיפות לדיזל אן יש משהו בתקציב)

-תקציב של כ45-50K

-אני עושה כ25,000+בשנה 80% מהם מחוץ לעיר

-אוטומט(נו שגם האישה תוכל לנהוג)

עד כה חשבתי על הI30CW או KIA CEED(שפחות נכנסת בתקציב אבל אם אמכור את האוטו הישן קודם לא תיהיה בעיה)..אשמח להצעות נוספות

ידוע לי שהרכבים האלו לא היו פופולאריים בשוק הפרטי לכן אין לי בעיה שהרכב היה בליסינג

תודה!

ממליץ לך להתאמץ קצת בשביל הסיד. אתה מכיר את האוטו? נהגת עליו?

חווית הנהיגה והישיבה מפתיעה לטובה וזה אוטו מאוד חסכוני בדלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני מכיר את כל המכוניות שצויינו פה כולל הפוקוס סטיישן...עבדתי בעבר בהשכרת רכב אז גם יצא לי לנהוג עליהן.

אני גם חושב שהסיד היא המוצלחת יותר בחבורה אבל קצת חורגת לי מהתקציב. אולי אצליח למטוח אותו טיפה.

העיניין של ההסבה לגז בהחלט כבר עלה אבל זה נראה אחרי הקניה.

איך הB4 סטיישן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסובארו יש התנהגות כביש טובה ונוחות נסיעה לא רעה אבל למרות היותה משפחתית גדולה היא דיי צפופה ולא ממש מציגה יתרון על הפוקוס, סיד ו-I30.

בנוסף היא תהיה בזבזנית יותר בגלל מנוע גדול עם גיר 4 הילוכים והנעה כפולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון של חברים הגיר של הפוקוס מהדור הקודם באמת מוצלח ולא עושה בעיות. היה לחבר שלי גם את הדגם 4 דל' עם 250,000 ק"מ ולא הייתה לו אף בעיה עד שהרכב הלך טוטאל לוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב עלה ל60K עם אפשרות לחרוג בעוד 2-3K.

יש אולי הצעות טובות יותר בתקציב הנ"ל?

יצא לי ללכת לראות את הCEED וכנראה כבר שכחתי כמה היא גדולה ופחות נראת לי לעין מבחינת העיצב:|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...