Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתחרה לקולונייט 845

שימו לב! השרשור הזה בן 3092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה לא לנסות את ה915 ?

אני משתמש בו שנים

מעולה לצבעים כהים ולצבע שחור בכלל! מחזיק חודשים וברקה ברמה גבוה מאוד!

השוואו אותו לווקסים יקרים ממנו בהרבה כגון סוויסווקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 236
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה אתה מחפש? עמידות או איכות? ה915 עומד יופי 4 חודשים ונותן תוצא איכותית מהרבה ווקסים!

לפני כמה שנים לאף אחד פה בארץ לא היה מושג על המוצר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ה845 מחזיק לי 5 חודשים ה915 אמור להחזיק איזה חודשיים יותר.

העניין הוא שאם אני יכול להשיג עמידות הרבה יותר ארוכה עם אותו הברק באותו טווח המחירים (אפילו זול יותר) אז למה לא? :)

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בהשוואה אליך לא חושב על החיסכון בכיס, 50 לפה או לשם לא ישבור אותי.

עמידות גבהה יותר אם אותו הברק (או רמה אחת מעל) לטוח זמן ארוך יותר - זו הדרישה!

אבל קלות העבודה זה אפקט חשוב, 845 נמרח בקלות, וההסרה שלו קלילה גם אחרי 10 דקות שהוא יישב על הפח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשאל את זה מעט אחרת:

אני פריק של הקולינייט 845, האם מישהו מכיר מוצר מתחרה בעל עמידות גבוה יותר ויכולות ברק ומיסוך גבוהות יותר - במחיר של נגיד עד פי 3 ממחיר הקולינייט, קרי עד 300 ש"ח ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי שיש את הפוסו 99 גם בתור ווקס וגם בתור אוטם ,שנהם ל12 חודשים . מה ההבדל בן שניהם?SOFT99 Fusso Coat 12th PTFE Sealant Anti Corrosion Waterproof for All Color Car | eBay SOFT99 Fusso Coat 12 Months Wax Long Term Anti Corrosion Waterproof White Wax | eBay

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוסו קואט הינו ווקס סינטטי, יעני, אוטם.

המוצר בלינק הנ"ל, http://www.ebay.com/itm/like/271562789745?item=271562789745&vectorid=229466&afsrc=1

הינו מוצר שנקרא king of gloss, עוד סוג של אוטם מבית soft 99.

המוכר טעה בתיאור המוצר ובשם שלו.

אין לי נסיון עם הקינג, אך יודע מהתרשמות בפורומים בחו"ל שאין לו יכולת סיכוך ומילוי סווירלים כמו של ה-fusso coat.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שיש פה למישהו גם את הקולונייט 845 וגם אם הפוסו ומעוניין לעשות בדיקת שיטינג וברק אחד ליד השני?

הציבור איבד עניין בניסויים שלי ובגלל לחץ במזומנים בחודש הקרוב אני דוחה קצת את הקניה (במקום אני קונה מקרן 3D :). אם מישהו היה מגיב בשירשור הניסויים שלי אז הייתי מקריב את הריבית שאני יכול להרוויח על ה$$ וקונה גם את הQD של סונאקס וגם את הפוסו ועושה השוואה ראש בראש מול ה845)

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...