Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבוא רכב אספנות מחו"ל

yonit
שימו לב! השרשור הזה בן 7224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה הפרוצדורה לייבא רכב אספנות מחו"ל?

האם מדובר בפרוצדורה מסובכת כמו שיודעים לעשות בארץ? (ניירת וריצות)

הבנתי שהמכס נקבע לפי הערכת הרכב בארץ ולא לפי מחיר הרכישה, עד כמה יש קשר בין הערכה לבין מחיר הקניה?

האם אפשר לדעת מראש מה תהיה פחות או יותר הערכת הרכב בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית , אני לא מוסמך לתת לך ייעוץ , וקחי כל מה שאני כותב בערבון מוגבל .

אני מסתמך על בדיקות שעשיתי לפני שלוש שנים , ויכול להיות שדברים השתנו מאז .

בכל אופן , ניתן לייבא לישראל רכב שגילו מעל 30 שנה .

הרכב צריך אישור של משרד התחבורה ( בדיקה שההגה בצד הנכון וכדומה ) ,

מעבר לכך ,המכס על הרכב נקבע על פי מחירון של המכס , אשר בדרך כלל אין לו קשר למציאות ,

קחי בחשבון מכס של 125%-135% על מחיר המחירון של הרכב .

כך שבפועל , רכב שנראה לך זול : כ 8000$ , יכול להגיע פה לישראל למחיר של מעל 20000$.

אם תוסיפי לזה נסיעה לבדיקת הרכב + הובלה , תגיעי למסקנה שאם ברצונך להכנס לתחום , כדאי לפחות רכב ראשון לשפץ לבד או לקנות רכב בשלבי שיפוץ .

בכל אופן , אם התחום באמת מעניין אותך , את יכולה לפנות ל"מועדון החמש " , שזהו מועדון האספנות של ישראל , ותוכלי לקבל מהם הרבה מידע .

המידע בדרך כלל ניתן רק לחברים , ואני ממליץ לשלם להם סכום של כמה מאות שקלים בודדים , על מנת להיות נגיש למידע ולהמלצות שלהם ,

לחברה האלה יש המון ניסיון ורצון לעזור ולפתח את תחום האספנות בישראל .

ויאמר לזכותם שיש להם גם הישגים לא מעטים כגון הורדת סכום האגרה השנתית על רכב אספנות והורדת סכום ביטוח החובה לשליש .

מידע נוסף ניתן למצוא באתר של המועדון 5CLUB.ORG.IL

בהצלחה!!! :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לכך ,המכס על הרכב נקבע על פי מחירון של המכס , אשר בדרך כלל אין לו קשר למציאות ,

כך שבפועל , רכב שנראה לך זול : כ 8000$ , יכול להגיע פה לישראל למחיר של מעל 20000$.

אם תוסיפי לזה נסיעה לבדיקת הרכב + הובלה , תגיעי למסקנה שאם ברצונך להכנס לתחום , כדאי לפחות רכב ראשון לשפץ לבד או לקנות רכב בשלבי שיפוץ .

בכל אופן , אם התחום באמת מעניין אותך , את יכולה לפנות ל"מועדון החמש " , שזהו מועדון האספנות של ישראל , ותוכלי לקבל מהם הרבה מידע .

המידע בדרך כלל ניתן רק לחברים , ואני ממליץ לשלם להם סכום של כמה מאות שקלים בודדים , על מנת להיות נגיש למידע ולהמלצות שלהם ,

ויאמר לזכותם שיש להם גם הישגים לא מעטים כגון הורדת סכום האגרה השנתית על רכב אספנות והורדת סכום ביטוח החובה לשליש .

רואים שהנתונים מלפני 3 שנים, המסים מגיעים כבר ל-140% ואפילו עוברים את ה-140% . . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואים שהנתונים מלפני 3 שנים, המסים מגיעים כבר ל-140% ואפילו עוברים את ה-140% . . . .

אתה אומר את זה מידע ומנסיון נכון, לא סתם? למיטב ידיעתי המס עומד על 128% לרכב אספנות.

אם מישהו יודע אחרת - מוזמן לשתף אותנו ;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכס הינו 130% מערך הרכב למכוניות שיוצרו בארה"ב או בשוק האירופי ויובאו משם. 148% לכל היתר.

ערך הרכב הבסיסי נקבע לפי מחירון קראוס (יש לי אותו) ועל זה יש להוסיף עלויות הובלה וביטוח.

הוצאת רשיון יבוא במשרד התחבורה קלה ופשוטה באופן מפתיע.

אני מייבא בימים אלו רכב מארה"ב ואשמח לעזור לכל המעונין.

נמרוד 887564 - 051

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה משיגים את המחירון?

אני ביררתי לגבי הובלה מארה"ב - המחיר שקיבלתי בסביבות 1200$. נשמע לך סביר?

ושאלה אחרונה, אם מחיר המכירה נמוך משמעותית מהמחיר במחירון מה עושים?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושאלה אחרונה, אם מחיר המכירה נמוך משמעותית מהמחיר במחירון מה עושים?

תודה.

אין מה לעשות, המחיר של הרכב נקבע לפי המחירון שיש במכס . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את המחירון - הזמנתי אותו מארה"ב דרך הרשת. אשמח לענות על שאלות פרטניות על רכב זה או אחר בטלפון אחרי 10 בלילה.

המחירון מתחלק ל6 רמות לכל דגם ולכל שנה (כלומר כמו לוי יצחק רק כפול 6) כאשר רמה 6 זה גרוטאה מחלטת שטובה בעיקר לחלקים ו 1 זה רכב תצוגהברמה הגבוהה ביותר.

כאשר מביאים את הרכב מעריכים את שוויו במכס. אם מחיר הקניה המוצהר תואם את הערכת המכס או נמוך עד 10 אחוז-מקבלים את מחיר הקניה המוצהר. אם המחיר המוצהר גבוה מההערכה - מחשבים לפי המוצהר.

נמרוד רחמימוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את המחירון - הזמנתי אותו מארה"ב דרך הרשת. אשמח לענות על שאלות פרטניות על רכב זה או אחר בטלפון אחרי 10 בלילה.

המחירון מתחלק ל6 רמות לכל דגם ולכל שנה (כלומר כמו לוי יצחק רק כפול 6) כאשר רמה 6 זה גרוטאה מחלטת שטובה בעיקר לחלקים ו 1 זה רכב תצוגהברמה הגבוהה ביותר.

כאשר מביאים את הרכב מעריכים את שוויו במכס. אם מחיר הקניה המוצהר תואם את הערכת המכס או נמוך עד 10 אחוז-מקבלים את מחיר הקניה המוצהר. אם המחיר המוצהר גבוה מההערכה - מחשבים לפי המוצהר.

נמרוד רחמימוב

אוקיי, חדשת לי מאוד בקטע של ה-10%, איפה התחבאת עד עכשיו ??? :oops:

ובקשר למצב 6, לא נראה לי שזה תקף למדינה שלנו כי בד"כ רכבים במצב גרוטאה לא ניתנים לייבוא מכיוון שניתן לייבא רק רכב בעל טסט במדינה שהוא נמצא וגם אם אני לא טועה הוא צריך לעבור טסט בארץ ברגע שהוא עולה על הכביש . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אתעלק ואשאל מה המחיר של וולוו P1800 שנת 1972 אוטומטית

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...