Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות: הג'ימני חוזר!

NINJMNKY
שימו לב! השרשור הזה בן 3524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

מה שנכון נכון. באמת תענוג של כלי בכל שטח שהוא לא אספלט. בעבודה הראשונה שלי כסייר נכנסתי איתו לבוץ בלילה באיזה שדה בצורה כזאת שהיה קשה לפתוח את הדלתות. אין לי שום ניסיון בנהיגת שטח אבל איכשהו אחרי משחקים עם ההנעה הכפולה הג'ימני שחה החוצה והציל אותי מלהיות מפוטר על המשמרת הראשונה [emoji1]

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם תמשיכו להידלק ולהדליק בעניין הג'ימני והדאסטר ונציג היבואן יכנס בטעות או שלא בטעות לפורום,המחיר לצרכן יעלה בעד כמה אחוזים....:)

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים- מי שלא היה לו ג'ימני כנראה לא יבין במה מדובר,

מי שהשטח לא זורם לו בוורידים גם כן לא יבין במה מדובר.

איתמר- אני מזמין אותך לסיבוב בעמק עם הג'ימני שלי. קפה עלי.

כשאני יוצא מהבית ויש לי אופציה לבחור בין הCX5 החדש לבין הקופסאת טונה הזאת אני לא חושב פעמיים, יש לו קסם מיוחד ואם תסתכל טוב טוב בכבישים תראה שנוהגים ברכב הזה אנשים מכל הסוגים- מבוגרים, ילדות שמנת בדרך לאוניברסיטה, עכברי שטח ומה לא. לאנשים האלה הוא קולע, ואני סמוך ובטוח שנראה הרבה ג'ימני חדשים עולים על הכביש, אם מוכרים פאקינג פיאט 500 ב100 אלף שקל, הג'ימני שווה 200.

אלון, בעלים מאושר של ג'ימני בן 14

מסכים עם כל מילה.

כמעט :-)

כאחד שהיו לו 2 כאלה, אחד 2005 ואחד 2008, נעולים ממוגנים ומוגבהים אני יכול להגיד את הדבר הבא:

1. שטח - באמת שאין מתחרים. מדהים, עושה הכל בקלילות. אז נכון שלנדקרוזר גם עושה הכל (אולי) , אבל הפשטות והקלילות של המעברים כל פעם מחדש, זה מה שמדהים.

2. כביש - כרכרה. חלש מאוד. אי אפשר לעקוף בבטחון כלל. צריכת דלק גבוהה (אוטומט 1:9 ממוצע). צפוף מאוד. לא נוח בעליל.

בקיצור, מי שכמעט לא נוסע בכביש, ו/או כרכב שני זה מעולה. הבעיה שלא שווה לשים 120K על רכב שני ועוד כזה שכל כך גרוע בכביש. אלא אם כן אין בעיות של כסף.

זה הסיכום שלי בגדול, אחרי שנסעתי על כאלה כ - 20K ק"מ בערך.

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...