Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פשיטה משטרתית על המפגש ביד אליהו (הפשיטה לא תואמה עם מועדון ה5 כפי שנטען בטעות)

Shmelov
שימו לב! השרשור הזה בן 3664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם כל הכבוד לאלה שמשתלחים במועדון החמש, הרשו לי לברך את כל מי שהזמין משטרה (ולמיטב ידיעתיי המועדון לא מעורב). אני מספיק ותיק וזוכר את המפגשים של המועדון באצטדיון, באוניברסיטה וכמובן בנוקיה. דקה אחרי שהמועדון מגיע למקום (וזה אחרי הרבה שיחות ומשאים ומתנים והבטחות שהכל יהיה בסדר) באים בעלי המשופרות ופשוט מקלקלים את האוירה. אני לא רוצה לצאת עם רכב אספנות מושקע ולהתחמק בקושי ממישהו שעושה דריפט, חפירה, חרקה, תקראו לזה איך שתקראו, וזה במקום ציבורי שלא מיועד לכך, כביש שבו מסתובבים ילדים ואחרים. אני לא בדקתי ולא בודק את הכישורים של הנהג שמתחמק ממני ברגע האחרון. לא בדקתי אם יש לו ביטוח (ויש סעיף בביטוח שיכול להקשות את החיים בזמן תאונה) ובכלל, יש שכנים ואת מי מאשימים כולם? השכנים, בעלי המקום וכמובן העבריינים כמו שמתואר כאן? את מועדון החמש...

אז תעשו לי טובה, לכו למקומות מוגנים, מסודרים, למסלולים מאושרים ותרדו לנו מהעיניים והאוזניים.

הודעה זו מכוונת רק לעבריינים. לא לחברים טובים שבאים להראות את המשופרת שלהם בדיוק כמו שאני בא להראות את הבלתי משופרת שלי...

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש להזמין משטרה כדי לתת דוחות לעבריינים שמשתוללים ויש להזמין מבצע עם בוחנים ובילוש ומה לא, ולהוריד 50 רכבים מהכביש, חלקם בגלל "מסגרת לוחית רישוי לא מקורית" או שאר ירקות.

ברגע שיש נוכחות משטרתית מתונה, גם העבריינים ישמרו על הסדר.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שפורסם בחדשות " צבע אדום " בפייסבוק :

"39 כלי רכב מסוכנים הורדו מהכביש במסגרת מבצע אכיפה של שוטרי התנועה שבמרחב יפתח.

לאחרונה התקבלו תלונות של אזרחים על התכנסותם של חבורות בעלי רכב בחניון נוקיה בתל אביב שם הם נוסעים בפראות בכלי רכב בהם בוצעו שינויים מבניים במנוע, באגזוז וכד'. נהגי הרכבים נוהגים בפראות במקום, מקיימים תחרויות ומרוצים, תוך שהם מהווים סכנה לעצמם ולאחרים וכן מהווים מטרד ציבורי לדיירי השכונה בשל הרעש הרב הבוקע מהכלים שעברו שינוי במכלולים השונים. ביום שישי האחרון בשעות הצהריים נערכו עשרות שוטרי ומתנדבי התנועה של מרחב יפתח במקום בדקו 76 רכבים ומתוכם הורדו מהכביש 39 כלי רכב האסורים בשימוש וכן נרשמו מעל 20 דוחות. 30 נהגים זומנו להגיע לתחנת המשטרה כדי לוודא הסרת כל התוספות האסורות ע"פ חוק. פעילות האכיפה בנושא תימשך במהלך השבועות הקרובים."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש פה שתי בעיות שלא קשורות בכלל אחת לשניה:

1. אנשים מתפרעים עם הרכב בחניון ציבורי.

2. שוטר מוריד רכב מהכביש על מסגרת ללוחית רישוי לא מקורית, או כל שטות דומה.

למי שמסתכל מהצד, זה פשוט עלוב ומגוחך. הרמה המקצועית של הבוחנים לעומת הערסים המשתוללים.

כשמנסים לדמיין את זה, ישר עולה סצנה מהסרט Idiocracy...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון של שמלוב זה שיש לו סליפרית מטורפת! הם בטח ראו את הפריוס ואמרו שזה שייך לסבתא ממול ולא עשו לו בלאגן,הבנתי שהשאירו שם אנשים עד 22 בלילה..

חניתי בין אופנוע משטרתי לבין ניידת עם בוחני תנועה ונראה לי שזה היה באדום לבן בכלל. הבוחן שאל אותי איך האוטו כי הוא בדיוק הזמין לאישתו פריוס פלאג-אין חדשה. מפה לשם האופנוען והבוחן התחילו להתווכח מה יותר משתלם, הפלאג-אין או הרגילה...

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם לא מעודכנים שבוע לפני תפסו את הילד שרוכב על המיני בייק עם מיגון מלא ושללו לאבא שלו את הרשיון.

יש שם כלכך הרבה שוטרים שמגיעים למפגש כי זה גם תחביב שלהם שאני לא מבין למה לקח להם כלכך הרבה זמן שעושים שם דריפטים בתוך המגרש עד שעשו פשיטה.

בקיצור שאתם עושים שטויות אל תעשו את זה ליד שוטר.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שפורסם בחדשות " צבע אדום " בפייסבוק :

"39 כלי רכב מסוכנים הורדו מהכביש במסגרת מבצע אכיפה של שוטרי התנועה שבמרחב יפתח.

לאחרונה התקבלו תלונות של אזרחים על התכנסותם של חבורות בעלי רכב בחניון נוקיה בתל אביב שם הם נוסעים בפראות בכלי רכב בהם בוצעו שינויים מבניים במנוע, באגזוז וכד'. נהגי הרכבים נוהגים בפראות במקום, מקיימים תחרויות ומרוצים, תוך שהם מהווים סכנה לעצמם ולאחרים וכן מהווים מטרד ציבורי לדיירי השכונה בשל הרעש הרב הבוקע מהכלים שעברו שינוי במכלולים השונים. ביום שישי האחרון בשעות הצהריים נערכו עשרות שוטרי ומתנדבי התנועה של מרחב יפתח במקום בדקו 76 רכבים ומתוכם הורדו מהכביש 39 כלי רכב האסורים בשימוש וכן נרשמו מעל 20 דוחות. 30 נהגים זומנו להגיע לתחנת המשטרה כדי לוודא הסרת כל התוספות האסורות ע"פ חוק. פעילות האכיפה בנושא תימשך במהלך השבועות הקרובים."

הפעם באמת היתה הגזמה - לא יודע מי הזמין את המשטרה - האם אנשי מועדון ה 5 או שכנים אך בוודאות היתה התכוננות של המשטרה שבאה עם בוחנים בכמות.

אמת את המתפרעים והמשתוללים אף אחד לא רוצה וטוב שלא יהיו כיוון שהם מסכנים אנשים וגם גורמים למטרד של רעש.

אבל המשטרה החליטה הפעם להתעלות על עצמה ומעניין איך היתה ההכנה שלהם????

נכון STAGE1 הם לא יכולים לבדוק אם מותקן או לא, מישהו עוכב כיוון שמצאו אצלו מחשב TMC , וברוב חכמתם הבוחנים החליטו שרכב עם טורבו אוטומטית "חשוד"

וכאן אתה מעוכב עם רכב סטנדרטי עד שהם מדסקסים ומחליטים מקורי לא מקורי, יש שינוי במחשב אין שינוי במחשב....

פשוט איוולת של חלמאים, ולא צורה טובה שהמשטרה הראתה את עצמה במקום ללכת לתפוס עברינים אמיתיים.

מסגרת ללוחית רישוי - פשוט ביזיון למשטרה, ולא ידעתי שבכלל חייבים מסגרת :) מה עוד ימציאו לנו?

תוספת:

לוחית רישוי לרכב מיוצרת לפי :

תקן ישראלי 5327

לא מצאתי באף מקום התייחסות למסגרת - מלבד היותה אביזר פרסום

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוספת:

לוחית רישוי לרכב מיוצרת לפי :

תקן ישראלי 5327

לא מצאתי באף מקום התייחסות למסגרת - מלבד היותה אביזר פרסום

לדעתי כוונת המשורר הייתה שהורכבה לוחית אמריקראית במקום אירופאית ברכב שלא מיועד לכך

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שמסגרת הלוחית הייתה עם תוספות לדים/צורה לא תקנית?

Motorcycle-Car-colorful-RGB-Car-Light-Street-Glow-LED-Car-License-Plate-Flash-Frame-Decorations-.jpg

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אז היו מורידים אותו על התקן פולט אור.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי, אתם מפנים את טענותיכם לגורמים הלא נכונים.

ראשית, מי שמגיע למפגשים האלו ורואה כיצד קומץ עבריינים מושך תשומת לב שלילית צריך להתרחק מיידית אם יש לו מה להסתיר. מי שנשאר, לוקח על עצמו סיכון מחושב. נתפסת? תאשים רק את עצמך.

שנית, בעייתי לבוא למשטרה בטענות על כך שהם אוכפים את החוק. הכתובת הנכונה היא המחוקק במידה ויש חוק מטופש.

המשטרה הגיעה למקום ככל הנראה בעקבות תלונה לגיטימית לחלוטין בשל אותו קומץ בעייתי, והיתה שם הנחה קולקטיבית שכל מי שאינו מדיר את עצמו ממקומות שכאלה, כנראה שאינו תמים לחלוטין.

אנחנו חיים בחלם, צריך לדעת להתנהג בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...