Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פשיטה משטרתית על המפגש ביד אליהו (הפשיטה לא תואמה עם מועדון ה5 כפי שנטען בטעות)

Shmelov
שימו לב! השרשור הזה בן 3664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראה, בעלי משפחות שדואגים לילדהם, ישמרו אותם קרוב מעבר למעקה שבו ההתפרעות מתרחשת.

התכוונתי לומר שברוב המפגשים המתקיימים בעולם ישנה פעילות כזו או דומה. נכון שצריך לתחום את הפעילות למקום בטיחותי יותר.

בדיוק כמו שבאוטומור מגדרים רכבים המבצעים החלקות בעזרת גדר אירועים, אפשר גם כאן. מה יקרה כאשר רכב מגודר יצא משליטה ? תהיה תוצאה זהה.

אני לא יכול לומר מה היה במפגש האחרון כי לא נכחתי(למזלי) במקום, לפי מה שנכתב ברשת החברתית, לא הייתה פעילות יוצאת דופן.

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה רציני?

אתה באמת משווה דריפטים שעושים באוטומוטור לדריפטים שעושים בחניה של נוקיה?

גם מבחינת הנהגים עצמם וגם מבחינת ההערכות הלוגיסטית...?

:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מועדוני הרכב השונים יתחילו להכשיל אחד את השני אז חבל על הזמן, אפשר לקפל את הבאסטה כי זה מעיד על חוסר כבוד למועדוני רכב אחרים.

ראו חברי מפגש מועדון ה-5 שיש חבר׳ה שמתפרעים בקרב באי המפגש המקביל?

יכלו לפנות בצורה חברית למישהו דומיננטי מאותו מפגש מקביל (ותמיד יש כזה) ולבקש לרסן את המשתתפים הבעייתיים, זה מקובל ולרוב גם עובד.

אנשי מועדון ה-5 יודעים כמה המשטרה מקשה ומחמירה בהגזמה בכל הנוגע למוטוריקה ולכן בתור חובבי מוטוריקה המשטרה היא הגורם האחרון עלי אדמות אליו היו צריכים לפנות.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

EDAN82 אתה מוזמן להגיע ולראות איך בכול סוף שבוע קומץ מטומטמים מרשה לעצמו להשתולל

ברחבת החניון וכבישי הגישה לחניון, אין כאן עניין של "להכשיל" אף אחד, פעם בכמה זמן הנוכחות של

המשטרה מורגשת קצת יותר בין היתר כפועל יוצא של כמות המטומטמים שמשתוללים באזור.

כשמישהו לוקח את החוק לידיים ובוחר להשתולל, הסביבה עלולה לסבול, אם זה בפגיעה / תאונה חס וחלילה

או ממשיכה של גורמים אשר אמורים לשמור על הסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מועדוני הרכב השונים יתחילו להכשיל אחד את השני אז חבל על הזמן, אפשר לקפל את הבאסטה כי זה מעיד על חוסר כבוד למועדוני רכב אחרים.

ראו חברי מפגש מועדון ה-5 שיש חבר׳ה שמתפרעים בקרב באי המפגש המקביל?

יכלו לפנות בצורה חברית למישהו דומיננטי מאותו מפגש מקביל (ותמיד יש כזה) ולבקש לרסן את המשתתפים הבעייתיים, זה מקובל ולרוב גם עובד.

אנשי מועדון ה-5 יודעים כמה המשטרה מקשה ומחמירה בהגזמה בכל הנוגע למוטוריקה ולכן בתור חובבי מוטוריקה המשטרה היא הגורם האחרון עלי אדמות אליו היו צריכים לפנות.

תשמע, אני לא חבר במועדון החמש והקשר היחיד שלי אליהם הוא שאני בא לעיתים קרובות לנוקיה לצלם שם קלאסיות. השנקל שלי:

1. תפוחים ואגסים; זה שחברי מועדון החמש חובבי מכוניות, לא אומר שהם רואים את עצמם כקרובים באיזשהוא אופן למועדון אחר- בטח ובטח כשלא מדובר במועדון של קלאסיות. יש אנשים במועדון שמבחינתם, השיפורים האלו זה בכלל מעשה שטן, כי זה משנה ממקוריות הרכב (זו לא הדיעה שלי אבל תתפלא כמה אנשים כן מחזיקים בדיעה הזו- אפילו אם מדובר בעונדה סיוויק שכנראה כל שיפור יעשה לה טוב).

2. אני נמצא שם מספיק בשביל להעיד שכבר שנים יש משתוללים במפגש בנוקיה. נכון, לא כל שישי, אבל גם לא כל כך לעיתים רחוקות. אני בכלל לא בטוח שלא ביקשו מעולם מהמשתוללים להפסיק, ולפעמים רוצים לנקוט ביד קשה יותר. לערב את המשטרה זה יעיל? כנראה שלא, אבל אם אתה אזרח שומר חוק, זו האופציה שלך.

בכל מקרה, אין מה לדאוג- העסק יחזור לקדמותו מהר מאד, כמו כל פעם שהמשטרה מגיעה לבצע דו"חות בנוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חבר וותיק מאד במועדון ה 5, הרבה לפני שהמשתוללים האלו נולדו..:-P

ביררתי את העיניין לעומק, ואף אחד לא אישר באוזני שהיתה פנייה של מישהו ממועדון ה 5 למשטרת ישראל.

מה שכן, החניון כולו מרושת במצלמות, ודי מהר יכולים לעלות על עקבות המיתפרעים.

גם מועדון ה 5 בעצמו נענש על התנהגות פרועה של כמה מחבריו, ולכן אין יותר תצוגת מכוניות על המשטח שמול ההיכל.

ללא מועדון ה 5 לא יהיה שם שום מפגש, מאחר והחניות יהיו נעולות.

מה שהצלחתי להבין, היו תלונות מצד שכנים שגרים בקרבת מקום, מאחר וחלקם דתיים.

אפשר להבין את חברי מועדון ה 5 שרוצים להעביר אחר צהריים של שישי שקטים, ולא צריכים לשמוע חריקות צמיגים והתפרעויות כאלו ואחרות.

מזמן השלמנו עם העובדה שלאן שלא נלך, תמיד יזנבו בנו.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור, כי להזדנב אחרי מועדון ה 5 זה כזה מגניב , יאי :/

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לא הייתי מובן מספיק- אני גם נגד החבר׳ה שמשתוללים במפגשים, עוד בימי המפגשים בקניון הזהב ובאצטדיון ר״ג הם תמיד היו מקלקלים ואף גורמים לתאונות.

יחד עם זאת- המפגשים האלה הם סוג של קליקה, אנשים מכירים אחד את השני ויש את הדרכים להרגיע בצורה חברית את אלה שמתפרעים וכשזה לא קורה יש גם את הדרכים לגרום להם להבין שהם לא רצויים במפגשים.

אני פשוט לא חושב שאנחנו כחובבי מוטוריקה צריכים לשרוף אחד את השני, זה רק פוגע בכולנו.

Yohai71,

מעולם לא ביקרתי במפגשי הקלאסיות כי זה לא הכוס תה שלי (אבל אני מלא פרגון לאלה שזה כן הקטע שלהם), יחד עם זאת מביקורים אקראיים בתת הפורום של אספנות והסתכלות מהצד על כל מיני פוסטים שקשורים למועדון ה-5 לי כצופה מהצד התקבלה תמונה לא סימפטית על חלק מחברי המועדון המדובר (כמובן שלא כולם חלילה).

בכל אופן, כולנו חובבי מוטוריקה ושותים מאותה באר, לא צריך לירוק לתוך הבאר.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, שום חניה לא סגורה בין אם מועדון ה-5 נמצא שם או לא, זו חניה בתשלום (מי שרוצה משלם, מי שלא חונה בחוץ). זה שהכניסה למועדון ה-5 היא חינמית בגלל הסדר כזה או אחר, זה עניין שונה. דבר שני, מדובר על מפגש על בסיס קבוע וידוע מראש, זה לא שכל שבוע יוצאת הודעה בפייסבוק\פורום מסוים\אתר וכו', אלא אנשים באים כי הם יודעים שיש מפגש, תמיד.

לגבי המשתוללים, כבר הרבה זמן לא ביקרתי, אבל עד לפני חודשיים (בתקופת החורף אפשר להגיד) זה הפסיק.

עריכה אחרונה על ידי שומאכר

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כל שבוע מגיע עם הילד למפגש ביד אליהו עם המאזדה, השבוע הוא נרדם עד מאוחר אז היינו במפגש בנס ציונה.

איזה מזל שהוא נרדם...

כנראה שמעכשיו נתחיל להגיע עם הרכב של העבודה.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

Yohai71,

מעולם לא ביקרתי במפגשי הקלאסיות כי זה לא הכוס תה שלי (אבל אני מלא פרגון לאלה שזה כן הקטע שלהם), יחד עם זאת מביקורים אקראיים בתת הפורום של אספנות והסתכלות מהצד על כל מיני פוסטים שקשורים למועדון ה-5 לי כצופה מהצד התקבלה תמונה לא סימפטית על חלק מחברי המועדון המדובר (כמובן שלא כולם חלילה).

בכל אופן, כולנו חובבי מוטוריקה ושותים מאותה באר, לא צריך לירוק לתוך הבאר.

שמע, לדרך ההתנהגות של אנשי מועדון החמש אני לא נכנס- כמו בכל מקום שתגיע אליו, חלק מהאנשים טובים יותר וחלק פחות.

אישית, אותי מעניינות המכוניות ולא האנשים.

8)

ולגבי לירוק לבאר? עזוב, כולנו חובבי מוטוריקה ובכל זאת שים לב איך מתייחסים פה בפורום לרוכבי אופנועים, למשל (בלי להכליל). ככה שאין מה לצפות לסולידריות, רק בגלל שמועדונים שונים חובבי אותו תחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רציני?

אתה באמת משווה דריפטים שעושים באוטומוטור לדריפטים שעושים בחניה של נוקיה?

גם מבחינת הנהגים עצמם וגם מבחינת ההערכות הלוגיסטית...?

:shock:

יש לי מכר, עו"ד במקצועו,

את ימיו הפנוים מעביר מחוץ למדינה בתחרויות דריפטים.

לא נופל מילימטר מ"אנשי המקצוע" שמופיעים באוטומוטור.

חבריו לתחרויות של אותו בחור מגיעים לנוקיה בדיוק כמו השאר.

תתפלא, אותם חברה נראים בדיוק כמוני וכמוך.

נכון, ההערכות הלוגיסטית לוקה.

עם זאת, אפילו בנאדם עם חצי מוח עובד יודע איך להערך למצב בו מישהו מחליט להתפרע,לתפוס מרחק ממש לא קשה.

אני נגד התפרעויות כאלו, בדיוק כמו כולם(הרוב לפחות).

הבעיה שלא ניתן למגר את התופעה לגמרי ולכן צריך להתאים את עצמנו למצב שיכול לקרות פעם ב...

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הזמן באמת שמורידים את כל הרכבים המשופרים האלה מהכביש.

בפעם האחרונה שהייתי שם עם הרכב ה"מיוחד" שלי הייתה השתוללות והיו הרבה בני מיעוטים עם כל מיני עונדות ואימפרזות משוברות.

Infiniti G37-Sold

Toyota Corolla 2014-חזרה לאלבר

Ford Focus 1.5 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד יש השתוללויות, וזה לא רק ילדים ובני מיעוטים. ראיתי כבר גם בעלים מאושרים של רכבי יוקרה יוצאים בפול גז מצהלה או מקומות אחרים.

הבעיה היא שזה מעגלי וכולם ימשיכו לשלם את המחיר כל עוד כל שיפור ברכב הוא לא חוקי בפועל במדינת ישראל.

חבל שזה ככה, אבל זה המצב. ומי שמרעיש ומתלהב ועושה פוזות ילדותיות אמור להבין שבסוף הוא גורם לכולם לשלם את המחיר.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

מעולם לא הייתי במפגש, אבל התנהגות המשטרה כפי שמתואר היא כל כך צפויה.

המשטרה כוללת אוסף של אנשים שלא יודעים את תפקידם, פחדנים ועצלנים.

השוטרים מחפשים דרכים קלות להראות שהם עושים משהו, ומשטרת התנועה היא הדוגמא הטובה ביותר.

בשורה התחתונה, חפשו מקום כינוס חדש ותזמינו את המשטרה - ואז הם לא יטרחו להגיע, שכן זה יהיה קשה מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...