Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פשיטה משטרתית על המפגש ביד אליהו (הפשיטה לא תואמה עם מועדון ה5 כפי שנטען בטעות)

Shmelov
שימו לב! השרשור הזה בן 3664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 138
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

סתם להוסיף מה חושב הציבור על תרבות מוטורית, חברה ללימודים אמרה לי בשבוע שעבר את המשפט הזה, כשדיברתי איתה על תחביבים והכנסתי את המושג:

אין בכלל כזה דבר תרבות מוטורית. זה סתם דגנרטים שמתעסקים בלעשות פוזות כי יש להם קטן.

מילא היא היתה אומרת שזה לא מעניין אותה, אבל מאיפה אתם חושבים שהגיע האנטי הזה?

שמואל והמדינה ניצחו.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר בדעות קדומות עסקינן, אחת הדעות הקדומות הנפוצות טוענת שקיים יחס הפוך בין גודל הרכב לבין גודל איבר הזכרות.

אם אותה חברה בעלת מראה מצודד, אתה מתבקש למסור לה ממני שאני נוהג להנאתי ברכב שאורכו 3.27 מ'.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה דוגמא נוספת לספורט המוטורי המתקדם בישראל- הפעם, מרוץ שכן התקיים, אבל תראו איזו שכונה (לא צריך לקרוא הכל, רק עד פירוט הקטגוריות והמתחרים).

בזה אני מבטיח להפסיק, פשוט זה טרי מהיום. סה"כ הנקודה הובנה- לדעתי, וותרו על "מיסוד ענף השיפורים בישראל" ותתקדמו הרבה יותר בלעדי המיסוד הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבועים האחרונים שאחרי הפשיטה הגדולה , המשטרה ערכה מחסומים מסביב להיכל שבינהם עיכבו גם רכבי אספנות לבדיקה { בשישי האחרון קפץ שוטר על בחור עם רכב אספנת שנסע לפני , אני ההיתי עם רכב חדש לשמחתי}. באותו שישי גם הודיע לי חבר שאח שלו משרת כקצין משטרה באיזור שהמשטרה מתכוונת לשבת עוד תקופה ארוכה על המפגש בנוקיה וככה יצא ששבוע אחרי שבוע המשטרה תטריד את כולם. בעלי רכבים מודרנים ואספנות ,בעיקר את אלו שנוסעים כחוק כי המתפרעים לא יגיעו בתקופה הקרובה. אגב אותו קצין משטרה ידע גם להגיד שהבקשה הראשונה לעירוב המשטרה לפני המבצע בוצעה ע"י מועדון ה5 ומשם המשטרה החליטה להפוך את זה למבצע מתגלגל וארוך . אני חבר מועדון החמש וכתוצאה מההתנהלות הזאת אני לא אגיע בקרוב למפגשים בשישי כי אין לי סבלנות להטרדות של השוטרים ולבדיקות מדי יום שישי . זה רק מראה כמה אפשר לסמוך כאן על המשטרה שעם האוכל הגיעה גם התאבון וכנל לגבי התנהלות מועדון ה5 שעדין טוען בתוקף שהוא לא היה קשור {מישהו תיקן את כותרת השרשור לנטען בטעות , לא טעות אלה מידיעה} רק שבשטח יש כמה גורמים שונים שמעידים שבהחלט זאת יוזמת המועדון { יש מידע משני מקורות שונים שבהחלט היה קשר}. אני מקווה שמדובר רק בתקופה כזאת שלאחריה ניתן יהיה לחזור למפגש בצורה סבירה ובלי בדיקות משטרה מציקות פעם אחר פעם. הרבה יותר זול והרבה יותר יעיל יהיה למקם ניידת אחת בתוך המגרש באופן קבוע בכל שישי - מה שבוודאות ימנע השתוללויות ויתן תחושת ביטחון אבל אצלנו כרגיל חושבים דרך הרגליים ועכשיו כולם משלמים תמחיר.

עם כל הכבוד, נאמר לך על ידי הגורם הכי מוסמך במועדון החמש, שהם לא פנו למשטרה. אם קצין המשטרה "ידע להגיד" שזאת יוזמת המועדון, אתה מעמיד את המועדון שאתה חבר בו במצב של "אין לי אחות".

ואתה יודע מה? אני מאמין דווקא לדובר המועדון. ואתה יודע מה (2)? אני מצטער על כך שדווקא המועדון לא פנה כבר לפני שבועות וחודשים למשטרה, כן, למשטרת ישראל בתלונה על מה שהולך שם. אתם יכולים להאשים את שר התחבורה, את ראש הממשלה ואת מלכת בריטניה על אי טיפוח הספורט המוטורי בישראל. כל זה לא קשור להשתוללות, להפקרות, לסיכון חיי אדם ולמטרד שנעשה על ידי חבורת מזדנבים שכבר שנים מאלצת את המועדון לשנות מקום מפגש. מיותר לציין שעל ההשתוללות הזאת באו בטענות למועדון עצמו כאילו שאנחנו אחראים לכך. אז אנחנו לא אחראים. משטרת ישראל אחראית ואם הם עושים את זה בכלים שלא כל כך מוצאים חן בעיניך, זאת רק הבעיה של המשתוללים.

לא ייתכן שתהיה השתוללות במקום לא מגודר, כשילדים מסתובבים בשטח, כשמכוניות אספנות שהושקע בהם מאמץ והון יהיו חשופות לאבדן שליטה שתגרום להתעופפות "משופרת" לכווןן שלנו (שלא לדבר על חיי אדם).

חברים יקרים, מה שהיה בנוקיה גבל בהפקרות! שום נימוק אידיאולוגי לא יצדיק את זה.

בשלושת השבועות האחרונים שקט ורגוע. ממש תענוג.

ולגבי המחסום בכניסה? עברתי שם פעמיים עם פלקון ומוסטנג ולא עצרו אותי. ואם יעצרו? מה יש לי לחשוש? לך יש?

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח בני שאין לך ממה לחשוש ?

גם לך יש את הפסים הזוהרים מאחור מודבקים ?

אולי משהו אחר רק שם תאורה חזקה או מסגרת לא סטנדרטית על המספר ?

או שמא ברוב חוצפתו שם גם סופית לאגזוז ?

שמחפשים , כידוע לרוב אפשר למצוא משהו .

אבל אם כיף לך ככה , תהנה .

אני מאחל לך רק אושר ובריאות

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד להתלבש שוב ושב על "זה שעצרו אותו בגלל מספר" (אם הו לא היה היתם צריכים להמציא אותו) ולא לראות את התמונה הכוללת. כאילו זה מה שחשוב! לא החיים של הילד שניצלו כי אחד המעופפים לא נחת לו על הראש...

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לא ירדת לסוף דעתי,

אז זה היה הבחור עם המספר ,

מחר זה אתה בגלל מדבקות זוהרות

ופעם הבאה זה משהו אחר בגלל שטות אחרת.

דרך מושלמת להרחיק אנשים מהמפגש בכלל והמועדון בפרט

חומר למחשבה ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי..העובדות מדברות בעד עצמן. וסורי, נחמד להטיל הכל על המועדון. גם את העובדה שהמשתוללים משתוללים וגם את העובדה שהמשטרה סוף סוף אוכפת. לא ספרת כמה כן באים בגלל ששקט עכשיו

ומצי שיבדקו אותי ויעירו הערות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך מושלמת להרחיק אנשים מהמפגש בכלל והמועדון בפרט

חומר למחשבה ....

מי שרוצה להתרחק מהמועדון - ואולי להתקרב למועדון אחר - יעשה זאת בלי קשר לסיבה (או תירוץ) כזו או אחרת.

מי שמעדיף להתייחס לטפל ולא לעיקר - הרחקה של מסוכנים מהכביש - ימשיך לעשות זאת כי כנראה זה חשוב לו.

אם בני אומר שאין קשר למועדון החמש אני מאמין לו, ומאידך אני גם מאמין לקצין משטרה שיגיד שקיבל טלפון ממישהו שהציג עצמו כנציג מועדון אספנות כזה או אחר...

איך אומרים, חומר למחשבה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. מעולם לא כתבתי שהמועדון אחראי לקריאה למשטרה או לחלופין אחראי על עדר המשפרים שהסתובבו באזור , אולם הכחשות עם קריאות שמחה קצת מעלות חשד אצל חלק מהאנשים.

ב. את הספירה כמה באים וכמה כבר לא , נשאיר למפגש השנתי שבו מדווח כמה הצטרפו / עזבו את המועדון.

ג. אני מקווה בשבילך שההערות לא יגיעו עם טופס משטרתי רשמי ...

רק בריאות ואושר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פניתי אליך, פניתי לבני , פשוט התחלתי לכתוב תגובה , והפסקתי באמצע בגלל סיבות שונות וכאשר אישרתי , כבר כתבת את תגובתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני

שלא תחשוב שאני לא מסכים אתך בנוגע להשתוללויות . אני כמוך חרד לאנשים ולילדים שבאים בסה"כ להנות ולצפות ברכבים מדי שישי וקומץ מופרעים מסכן אותם ואותנו דרך קבע. אני גם מסכים שהיה צריך לפעול בעניין . מכאן לדרך שבא פועלת המשטרה למגר את התופעה ועד הסוג של שמחה לאיד של מועדון החמש יש מרחק ,כנל לגבי המעורבות של המעודון שאתם עומדים על הרגליים האחוריות לציין שאתם לא קשורים אבל הגיע מידע משני מקורות שונים לחלוטין שידעו להגיד שלנציגים של המועדון יש יד ורגל בעניין וללא ספק מדובר באנשים חסרי אינטרס . שורה תחתונה המועדון היה מעורב, לא היה מעורב זה לא משנה . אומנם הופסקה ההשתוללות כרגע אבל הרחקתם גם הרבה חברים שלא יגיעו כי הם לא מעוניינים בהצקה של הכחולים . בשישי האחרון ראיתי איך שוטר קופץ מהשיחים על לינקולן שהיתה בדרך למפגש ומתחיל לערוך בדיקה מקיפה שלא תבייש טסט שנתי. הרכבים שלנו אומנם מתוחזקים ברמה גבוהה אבל שמגיע שוטר או בוחן ומחפש אותך ברור לך שהוא גם ימצא ואני לא מעוניין לעבור את הבידוק הזה בדרכי למפגש כזה או אחר.אני שוב שואל אם היו צילומים מהגג מה היתה הבעיה להגיע אליהם {אותם משתוללים} הביתה ולזמן למשפט הרי הם מצולמים. מה הבעיה שהמשטרה תציב כדרך קבע ניידת במגרש כדי לרסן את הסוררים ולהשרות עבירת בטחון .

שלא תבין לא נכון עיקר התלונות הן כלפי המשטרה וההתנהלות שלה .אבל בתוך עצמי אני גם מרגיש מאוד שלא בנוח אם מועדון החמש היה מעורב בעניין ותסלח לי שאני לא קונה את ההסברים שלכם בנוגע לאי המעורבות.

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...