Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש פה שחקני STEAM? מה אתם משחקים

שימו לב! השרשור הזה בן 3648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לרוב משחק בורדרלנדרס

וgta4

כמובן אסטו קורסה הנפלא אבל אין בנתיים מולטיפלייר

עריכה אחרונה על ידי madriver

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הרבה עם אסטו קורסה לאחרונה. קניתי גם f1 2013, אבל בקושי נגעתי בזה בינתיים. באסטו קורסה הצלחת להגיע לזמנים של trophies? בזבזתי איזה שבוע על לוטוס 49 במונזה. צריך לעשות פחות מ1:30 כדי לקבל trophy. ברגע השיא שלי עשיתי 1:33. מאיפה לעזאזל מגרדים עוד 4 שניות, בלי לשנות את הסטאפ של הרכב?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר לא שיחקתי הרבה זמן, גם השאלתי לחבר את ההגה כי התחלנו קריירה בGT6

זמנים כאלה מגרדים בלנצל יותר את המסלול ולהיות יותר חלק.

שיפתחו כבר את הקריירה שם ויעלו גם את לגונה סקה!

עם עובדים על RUF, מת כבר לנהוג בה

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

GTA 4 ברשת. שייצא כבר ה- 5 :-)

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אם אני פותח את סטים אז זה בשביל Kerbal Space Program, Faster than light ו Planetside 2. כל אחד מאלו ממכר יותר מהשני, אז אני מראש משתדל לא להכנס לסטים יותר מדי. ^_^

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני פותח את סטים אז זה בשביל Kerbal Space Program, Faster than light ו Planetside 2. כל אחד מאלו ממכר יותר מהשני, אז אני מראש משתדל לא להכנס לסטים יותר מדי. ^_^

באיזה שרת אתה בפלנטסייד?

משחק הכי טוב זה richard burns rally, זה לא בסטים אבל אין משהו יותר אותנטי מזה לצערנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...