Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הדרך הטובה ביותר לעשות עם סכום כסף המיועד בעתיד לקניית דירה?

samg
שימו לב! השרשור הזה בן 3301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

[פנדוב, אתה מנסה להתנגח?

1. לא הלכתי ללמוד השקעות ואכן אתה מתבלבל

2. מי אמר שלא השקעתי?

3. אל תסלף דברים

4. תחקור בעצמך אני לא עובד אצלך, בייחוד לא עם יחס שכזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בהשקעה לטווח ארוך (לא מה שפותח השרשור מחפש), את הכסף שלי הייתי שם על חברות שעשויות להגיע ראשונות לבינה מלאכותית אמיתית שמפתחת את עצמה. דעתי היא שהסיכויים גבוהים לאמאזון, גוגל וIBM, אבל תמיד יכול להגיע משום מקום פרש שחור שיטרוף את הקלפים.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא,אני לא כאן כדי להתנגח.

1כפי שאמרתי קודם, סלח לי אם בזה התבלבלתי. נדמה היה לי שהשתתפת בדיון שכזה.

2לא יודע מי אמר, בהצלחה.

3 אני לא מסלף דברים.

4ודאי שאינך עובד אצלי, הרי אתה יודע את העתיד. מה לך כי תעבוד אצלי? למרות זאת, אני הייתי נכון לדיון ענייני שהרי לכל חברה יתרונות וחסרונות.

בנוגע ליחס, זכית ליחס מתון ומתחשב.

שוב, אדם שאל היכן להשקיע כספו לשנה, גוגל או אמזון זה רעיון עם סכון נמוך?

האם גרף בעלייה תמיד ממשיך לעלות?

אם החברה תשלש עצמה, אם זה כה ברור למה לא נשקיע כולם את כל כספנו, השקעת שם הכל?

האם יתכן גם שהמניה תיפול או זה תסריט בלתי אפשרי?

לא מתנגח, מציין את המובן מאליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מניית אמזון:

רואים בגרף שיש עלייה חדה בראלי מספר שנים כאשר בחודשים האחרונים המניה ביצעה תיקון בריא לפי "יחס הזהב" ומשם אמורה להמשיך לעלות

2 סיכונים גדולים: 1. המניה קרובה לשיא כל הזמנים שלה, 2. השוק האמריקאי בשיא כל הזמנים ועלה בראלי 5 שנים ללא תיקון רציני, הוא עבר את נקודת המשבר של 2008 למרות שהמצב בעולם לא הכי יציב כרגע, אני לא הייתי שם כסף של דירה בשוק המניות כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל הכסף די נזיל ואמזון לדעתי תשלש את עצמה בתקופה של 5-10 שנים

בדומה למה שקרה עם גוגל (שהכפילה את עצמה הרבה יותר)

המניה של אמזון כרגע בירידה רק בגלל הדוחות המאכזבים שלא עמדו בציפיות.

הגרף שלהם מדהים:

[ATTACH=CONFIG]374605[/ATTACH]

קיצור, מי שמעוניין שיחקור עליהם ;)

ראה, אתה אומר שלא שאלתי באופן תרבותי. אז אבהיר: לא רק תרבותי, אלא מאופק, מאוד מאופק ודאי ביחס לדברים שכתבת כאן .יש שהיו צולים אותך על מה שכתבת.

אמנם אתה שופט אותי , אך אני נזהרתי מאוד בכבודך ביחס לדברים שכתבת ולא כיניתי אותם בשם. איני יודע מי מהקוראים כאן מבין את משמעות דבריך שאני מצטט כאן, אבל:

הכסף נזיל כדבריך אך מה זה עוזר אם מופסדים עשרות אחוזים? האם זה עלול לקרות? כן או לא?

"אמזון לדעתך" טוב שלדעתך המבוססת על.... על מה בעצם?

אתה מעריך שתשלש עצמה אתה גם מעריך טווח זמן- מרשים ביותר. אני מניח שיש לך כל הכלים לכך. אגב, גם אני חושב שהיא תשלש את עצמה. או שלא. יתכן שאתה צודק בהחלט ויתכן בחלט גם אחרת.

מה שקורה עם אמזון הוא מה שקרה עם גוגל?

אכן, מה שהיה הוא שיהיה. או שלא.

שמע, אני לא קורא לדברים בשמם ומי שיבין- יבין.

באמת ובתמים אני מאחל לך שתראה ברכה בהשקעתך ורק קצת זהירות וקצת ענווה לא תזיק. על אחת כמה כשאתה מעניק מידע או עצה לאחרים שמתיעצים בנושא.

עריכה אחרונה על ידי [פנדוב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ייעצתי לאף אחד שום דבר, הבעתי את דעתי.

אני מרשה לך להקפיץ את השרשור הזה עוד 5 שנים ואח"כ עוד 10 שנים ונראה מי יצטרך לאכול את הכובע, בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה שנשאלה היא לא על 5 או 10 שנים. באותה מידה יכולת לענות שלבנים יש פין ולבנות יש פות. נכון, אבל לא קשור.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

..

השאלה שנשאלה היא לא על 5 או 10 שנים. באותה מידה יכולת לענות שלבנים יש פין ולבנות יש פות. נכון, אבל לא קשור.

TIL

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שרשור התיעצות.

תודה על ההרשאה.

אמזון יכולה בהחלט להצליח. כפי שאתה חושב, או הרבה יותר או הרבה פחות.

אתה גם יכול להיות מופסד עליה כשתבוא לממש עבור דירה ואז , כמה חודשים אח"כ לעבור לרווח, עניין של עיתוי.

זה בדיוק העניין, אינני מתיימר לדעת מה יקרה בעתיד ובטח לא להעריך במספרים.

אני ממליץ לך ולאחרים לבדוק מה אמר ג'יי פי מורגן כשנשאל על עתיד שוק המניות, נדמה לי שהוא נחשב לאחד שמבין.

בלי קשר למחלוקת בנינו, מאחל לך הצלחה בהשקעתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאכול כובע זה פחות גרוע מלא להיות מסוגל לקנות דירה

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...