Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיץ של הופעות, אבל איזה קיץ!

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 1553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 295
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפחות White Lies שיגיעו באפריל ישברו את גל הגריאטרים שמגיעים.

להקה מעולה, מומלצת בחום.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה רע בזה? יש כאלה שטובים בזה (אבל זה עניין של טעם כמובן).

מודה שקשה לי עם אמנים שבאים הרבה אחרי התהילה שלהם, רגע לפני שהם נעלמים לתהום הנשייה/מתפרקים/עוברים לבית אבות ונותנים הופעה עייפה/חסרת אנרגיות כדי לעשות עלינו סיבוב אחרון כי בישראל אוהבים את ההופעות שלהם בטעם של פעם**

מעדיף אמנים שבאים לכאן בזמן אמת כמו האדיטורז לפני כמה שנים, טיים אימפלה, MGMT ועוד כמה ששכחתי.

**לא כולל כאלו שבאמת לא משנה מתי הם יגיעו, הם יתנו הופעה, כמו למשל הסטונס, סאונדגרדן ומוריסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיוויתי שסטיב ווילסון יגיע השנה ואולי אפילו עם נינט. אכזבה קשה. עד כדי כך שאולי עדיף כבר לנסוע לחו"ל להופעה.

הוא היה בארץ בחודש מאי האחרון (הופעה מדהימה).

אפילו נינט לא קילקלה לי את ההופעה :lol:. לשמחתי היא שרה איתו רק שלושה שירים.

וידאו שצילמתי בהופעה של סולו הגיטרה האהוב עליי מהאלבום האחרון:

כרגע הוא לא מופיע ועובד על אלבום חדש למיטב ידיעתי. (הוא סיים טור לא מזמן במזרח).

הוא יבוא שוב. תהיה בטוח. השאלה רק מתי :wink:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכלל, החשיבה כאילו זמר עבר יושב בבית אבות ואומר לעצמו "אני יודע, אני אסע עכשיו לישראל ואעקוץ אותם בהופעה מחורבנת, 40 שנה אחרי שלא הופעתי" היא מופרכת.

מדובר בהופעות כחלק מסיבוב עולמי/אזורי ובאמנים שלא מפסיקים להופיע, רוד סטיוארט למשל.

הדבר היחידי שנשאר למי שרוצה ללכת להופעה הוא להכנס ליוטיוב, לראות הופעות מהשנה האחרונה ולראות אם אותו זמר בכלל נשמע זהה/ דומה/ קרוב.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו גם TEARS FOR FEAERS.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4916179,00.html

כמו שאמר איזה טוקבקיסט בתגובות, מישהוא החליט לרושש הקיץ את כל נערי/ות שנות ה 80.

זהוא, התרוששתי סופית...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4895849,00.html

מסתמן: להקת רדיוהד תופיע בישראל

רדיוהד, מלהקות הרוק האלטרנטיבי החשובות והמובילות משנות ה-90 ועד היום, צפויה להגיע לישראל להופעה אחת, שתתקיים בחודש יולי בפארק הירקון בתל אביב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער מראש מכל שזה יעצבן אותו, אבל בכל זאת.

ניסיתי עכשיו להקשיב שוב לאלבום החדש שלהם, ניסיתי גם לזפזפ שוב באוקיי קומפיוטר ואיי קיד.

אני באמת לא מבין.

הלהקה הזו מנגנת את אותו השיר כבר 20 ומשהו שנה, רק בשמות שונים. שזה אולי יכול להיות בסדר - זה, הרי, גם מה שנגני בלוז עושים מזה כבר מאה שנה - אבל אלוהים, כמה שהשיר האחד של רדיוהד הוא פשוט משעמם.

אני יודע שבסוף הכל עניין של טעם, אבל איך, איך לעזאזל, להקה כל משעממת, כל כך צפויה וכל כך בנאלית, לאחר בערך אלבום וחצי, מצליחה להכתיב את הטון לכל כך הרבה מוזיקאים כבר 20 שנה?!

אני מבין שבעידן הפוסט גראנג׳ האכזר יש כבר פחות מקום לרוק אמיתי (מצחיק שבכלל מגדירים את רדיוהד כלהקת רוק - הם רחוקים ממקורות הז׳אנר בערך כמו שצ׳אק ברי רחוק מריכארד וואגנר), אני מבין שגיבורי הגיטרה נעלמו כמו גיבורי סרטי הפעולה של שנות ה80 וה-90, והיום כבר לא נמצא את ג׳ימי פייג׳ או אריק קלפטון הבאים במחוזות המיינסטרים. אבל בכל זאת.. בעעע

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגת אותי יבגני :)

גם אני ניסיתי להקשיב לאוקי קומפיוטר, אחרי שקראתי עליו כ"כ הרבה תשבוחות כל השנים, והוא נשמע לי כמו זמזום מתמשך ומשעמם.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלהקה הזו מנגנת את אותו השיר כבר 20 ומשהו שנה, רק בשמות שונים. שזה אולי יכול להיות בסדר - זה, הרי, גם מה שנגני בלוז עושים מזה כבר מאה שנה - אבל אלוהים, כמה שהשיר האחד של רדיוהד הוא פשוט משעמם.

התכוונת לרד הוט צילי פפרז? :lol:

איך, איך לעזאזל, להקה כל משעממת, כל כך צפויה וכל כך בנאלית,

איך אפשר לתאר את המסטרפיס הזו בתיאורים שתארת?

https://www.youtube.com/watch?v=sPLEbAVjiLA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיר הזה לא רע כשלעצמו.

פשוט קח כל שיר אחר שלהם (או את רוב השירים, או חלק מאוד גדול מהם), ותקבל בדיוק את אותו המתכון שיש כאן:

גיטרה אקוסטית, שירה מייבבת, מעבר קצב בשם מעבר הקצב מארבע רבעים לכל דבר אחר, ערבוב מאוס של אפקטים ויצירת הרמוניה בין קולו המתבכיין של יורק לבין כל מה שיש ברקע, אובר דרמטיות. יש עוד, כמובן גם יצירת המקצב בשירים באופן שבו הגיטרה, התופים והבס מתקשרים זה עם זה - משהו שאני חושב שהם עשו ראשונים, או בין הראשונים, ומאז עשרות מאות להקות (ישראליות ולא רק) אימצו.

אבל הכל עניין של טעם, אם אוהבים את השיר הזה - אין סיבה, כמובן, לא לאהוב את כל שאר היצירות המיוחדות שלהם בשבע שמיניות. אני אוהב את טול, למרות שהם חוטאים בחלק ממה שאני מתאר כאן גם כן :)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין אלה שקנו (כן, בדיסק) את או קיי קומפיוטר כשיצא ב-1997 (אותה שנה שבה יצא fat of the land של הפרודיג'י, קאמינג אפ של סוויד ועוד רבים וטובים.. איזו שנה מעולה למוזיקה) והאלבום הזה הפיל אותי מהרגליים. מאסטרפיס. כל רצועה ורצועה בו עומדת בפני עצמה ומגדירה ויצירת מופת בפני עצמה. וגם העטיפה והחוברת של האלבום.

האמת שמאז אוקיי קומפיוטר לא עף לי הסכך משום אלבום של רדיוהד - כן, קיד איי היה בהחלט פורץ דרך וניסיוני לזמנו, גם האלבום שאחריו (ברח לי השם) ו- Hail to the thief היה גם מצוין. אבל עדיין - או קיי קומפיוטר היה וואו - יותר טוב מדה בנדס ופאבלו האני שלפניו, ונקודת שיא לאלבומים שאחריו.

בשנים האחרונות אני פחות מתחבר למה שרדיוהד מוציאים, אבל יש סבירות גבוהה מאוד שאגיע להופעה ביולי. כי זה רדיוהד, וכמו אהבה ישנה - תמיד כיף לחזור למקומות האלה (גם אם כי אני מניח שהם יבצעו לרוב את השירים מהשנים האחרונות) וגם להכות חטא על פשע שלא הצלחתי להגיע להופעה הקודמת שלהם בארץ (רק התגייסתי, לא היה מצב לדפוק נפקדות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...