Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקרי הקבוצות - משפחתיות גדולות

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 7116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

מהי המכונית המועדפת עליך מבין הבאות?  

125 הצבעות

1. 1. מהי המכונית המועדפת עליך מבין הבאות?

• אופל וקטרה
    • הונדה אקורד
    • טויוטה אוונסיס
    • מאזדה 6
    • ניסאן פרימרה
    • סובארו B4
    • סיטרואן C5
    • פורד מונדיאו
    • פז'ו 407
    • רנו לגונה

פוסטים מומלצים

מה ז''א ''הכי אוטו''

מה לשאר המכוניות פה אין שילדה,גלגלים,מנוע,גיר ועוד כל מיני דברים

סליחה על הבורות אבל אם אתה יכול תסביר לי מה הכוונה ''הכי אוטו''

הכי אוטו = יש מכל התכונות - יופי , הידור, אבזור, מנוע , שלדה - ו נוחות ו AWD

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הדברים שרשמתי הם על סמך ניסיון, נסעתי על האווסיס כמעט יום שלם עם שלושה אנשים באוטו

(חלק קצר מהזמן ישבתי מאחור).

אולי הרכב לא נוח כמו צרפתייה, אך בהחלט ניתן לנסוע בו קילומטרים רבים ללא תחושת אי נוחות קיצונית.

מיד כשהתיישבתי מאחורי ההגה, העפתי מבט לכיוון הדש-בורד והקונסולה, מיד ניתן לראות איכות חומרים גבוהה.

כמו שכבר הזכרת (איכות ואיבזור), האוונסיס מכילה את כל מה שצריך.

גם אני רשמתי על סמך ניסיון. גם אני נסעתי באוטו במשך יום עם כמה אנשים והוא אפילו עומת מול מתחרות שלו (לגונה, B4, מונדיאו) - מבין כולן הוא היה הכי פחות נוח לנסיעה. אם כי גם האיכותי יותר מבפנים (לא לשכוח שהוא גם עולה יותר משמעותית). מבחינת התנהגות הוא בסדר, המנוע והגיר טובים והמרווח בינוני.

הכי אוטו = יש מכל התכונות - יופי , הידור, אבזור, מנוע , שלדה - ו נוחות ו AWD

אני מסתכל על כמעט כל המתחרות של ה-B4, ורואה בכל אחת מהם לא פחות יופי, הידור, אבזור, מנוע, שלדה ונוחות. הנעה כפולה זה באמת יתרון (לא משמעותי מאוד) של הסובארו על מתחרותיה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי רוני ,

אתה צודק כמעט ב 100% .. אבל למה כמעט ??

תראה האבזור משתנה מאוטו לאחר . אבל יש הבדלים יותר בולטים . אגב לכל הבאות התנהגות טובה מאוד שתציל כל אחד מצרתו:

וקטרה ?? כבר מיושנת , הוצגה כבר גרסה מתוחה . וגם יקרה ללא הצדקה.

C5 ?? כנ"ל ותוסיף לזה שהיא בכלל סיטרואן , עם כל הטוב ובעיקר הרע.

407 ?? אוטו יפה באמת . הכי הופעה שיש- גם מבפנים אחלה. אבל גיר ?? מז זה זה ? מרחב

מאחור ??

6 ?? יופי חבל"ז (אבל למה לא רואים את היופי הזה??) , הגה + שלדה גם, אבל איפה הנוחות ??

ומה זה הרעש של מנוע + גלגלים ??

אקורד ?? יופי של אוטו באמת , שלדה ואפילו הגה חשמלי לא מצליח לקלקל ... אבל אוטו ריק כזה ?? נוחות ?? לא הכי נוח .

אוונסיס ?? לא חסר לאוטו כלום רק שהוא קצת פושר מבחינת התנהגות , ומחירו גבוהה.

מונדיאו ?? אומנם מוזכר לפני אחרון אבל הוא ראשון אחרי B4 רק בגלל התיבה האוטו' שלו .

האם זה מעניין שהוא רכב מהנה ?? אותי כן.

B4- נוח זה נוח , תנהג באוטו ותבין . שקט ועוד איך . מהנה - מאוד (גם בזכות ה AWD) אבל .. ופה הנקודה - אפשר לרכוש אותו כם תיבה י ד נ י ת ... שזה לכשעצמו בונוס אדיר לחובב ההגה שבנינו ואפילו המחיר והאמינות לא מענישים אותך .

אני מקווה שהסברתי מזה הכי אוטו .

תודה - ג'ימי

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחרתי בפיג'ו 407,בגלל שאני מכור לפיג'ו (2 כאלה במשפחה) וגם בכלל שאני מוצא את הרכב כיפה מאוד,אני עדיין לא בגיל לחשוב על התנהגות וכו ;)

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחרתי במאזדה 6. במידה והיא ברמת פרימיום.

המאזדה היא מכונית יפה לדעתי, נוחה מבפנים, חזקה (עם המנוע 2.3) ובכלל בגרסת הפרימיום יש לה

תוספות נאות כמו ריפודי עור, סאן-רוף, חישוקי 17", טיפטרוניק. ובכלל כמו שכבר אמרתי, אני אוהב את

המאזדה 6 בגלל סיבות שונות, ואני אוהב את מאזדה בכלל (רק מהשנה).

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...