Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקרי הקבוצות - משפחתיות גדולות

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 7116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

מהי המכונית המועדפת עליך מבין הבאות?  

125 הצבעות

1. 1. מהי המכונית המועדפת עליך מבין הבאות?

• אופל וקטרה
    • הונדה אקורד
    • טויוטה אוונסיס
    • מאזדה 6
    • ניסאן פרימרה
    • סובארו B4
    • סיטרואן C5
    • פורד מונדיאו
    • פז'ו 407
    • רנו לגונה

פוסטים מומלצים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני בחרתי באקורד.

זו כנראה תהיה גם הבחירה שלי במציאות, אלא אם כן אני התאהב בשברולט מאליבו או באימפלה.

אני הייתי לוקח תאקורד בגירסתה הפשוטה ביותר, כי פשוט הגרסאות הבחירות לא מצדיקות את המחיר.

האקורד מציעה עיצוב חיצוני מלבב, תא נוסעים מרווח ויפה, מנוע מצויין, נוחות טובה והתנהגות טובה, הרבה יותר מכל המתחרות(אולי המונדיאו משתווה?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחרתי באקורד.זו כנראה תהיה גם הבחירה שלי במציאות...

הפעם הרשאתי לעצמי להיות ראלי, בגלל שהסקר הוא ראלי, (לא מכוניות חלום למיניהן) משפחתיות אמיתיות :-) ..

בכל אופן אני חושב שבסופו של דבר את האקורד הייתי מעדיף לקנות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחרתי באקורד.

זו כנראה תהיה גם הבחירה שלי במציאות, אלא אם כן אני התאהב בשברולט מאליבו או באימפלה.

אני הייתי לוקח תאקורד בגירסתה הפשוטה ביותר, כי פשוט הגרסאות הבחירות לא מצדיקות את המחיר.

האקורד מציעה עיצוב חיצוני מלבב, תא נוסעים מרווח ויפה, מנוע מצויין, נוחות טובה והתנהגות טובה, הרבה יותר מכל המתחרות(אולי המונדיאו משתווה?)

אה והאקורד הבסיסית מציעה תמורה מעולה? אני זוכר ציטוט של B.M.W שכל כך ממחיש את האקורד זה היה משהו כזה: "ב160 אלף שח אתה מקבל 2 כריות אוויר, 2 רמקולים, טסות וקומץ אבזור" דוגרי כל כך נכון. האמת חוץ ממנוע וגיר אין שם כלום לדעתי.

b bo bos bose baaaaaaaaas

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התלבטות קשה בין ה407 והמונדאו. לבסוף החלטתי ללכת על המונדאו. למה? מקריאה של מבחנים הבנתי שהמונדאו נחשבת בעלת התנהגות טובה, הגה טוב, וכ"ו. מה עוד שנסעתי באחת כזאת, לטעמי היא מאוד נוחה, ומפוארת.

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bose כתב:

אה והאקורד הבסיסית מציעה תמורה מעולה? אני זוכר ציטוט של B.M.W שכל כך ממחיש את האקורד זה היה משהו כזה: "ב160 אלף שח אתה מקבל 2 כריות אוויר, 2 רמקולים, טסות וקומץ אבזור" דוגרי כל כך נכון. האמת חוץ ממנוע וגיר אין שם כלום לדעתי.

אני אמרתי שהאקורד מציעה תמורה מעולה?

מבחינת האבזור היא אולי המכונית הכי פחות משתלמת בקטגוריה, אבל מבחינת נסיעה, לאחר נסיעות מבחן מקיפות במתחרות, לדעתי, היא הטובה ביותר. גם נוחה וגם ספורטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bose כתב:

אני אמרתי שהאקורד מציעה תמורה מעולה?

מבחינת האבזור היא אולי המכונית הכי פחות משתלמת בקטגוריה, אבל מבחינת נסיעה, לאחר נסיעות מבחן מקיפות במתחרות, לדעתי, היא הטובה ביותר. גם נוחה וגם ספורטיבית.

דוגרי זאת אחת המכוניות שאין לה מה להציע בארץ, ולמה? כי כמו שאמרנו יש לה להציע רק גיר ומנוע אבל בארץ הכבישים מוגבלים למהיריות נמוכות מה שבטוח המכונית הזאת תגרום לך לקנסות גבוהים, עכשיו הכבישים בארץ זבל והנוחות של האקורד זבל, אין בטיחות טובה (2 כריות אוויר) ועם הנהגים בארץ זה לא ממש מומלץ, אין אבזור בסיסי שלדעתי זה יכול לשגע בן אדם ומי שגבוה אז ראשו יגע בתקרה. בקיצור המכונית הכי לא משתלמת (לטעמי כמובן) ל-160K (חוץ מהפאסאט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגרי זאת אחת המכוניות שאין לה מה להציע בארץ ולמה? כי כמו שאמרנו יש לה להציע רק גיר ומנוע אבל בארץ הכבישים מוגבלים למהיריות נמוכות מה שבטוח המכונית הזאת תגרום לך לקנסות גבוהים, עכשיו הכבישים בארץ זבל והנוחות של האקורד זבל, אין בטיחות טובה (2 כריות אוויר) ועם הנהגים בארץ זה לא ממש מומלץ, אין אבזור בסיסי שלדעתי זה יכול לשגע בן אדם ומי שגבוה אז ראשו יגע בתקרה. בקיצור המכונית הכי לא משתלמת (לטעמי כמובן) ל-160K (חוץ מהפאסאט).

כמה שטויות בהודעה אחת?????

המכונית תגרום לקנסות גבוהים בגלל שהמנוע שלה טוב.. אם יש לך 155 כ"ס זה יגרום לקנסות גבוהים?

רב הנהגים לא ינצלו בכלל את כל הסוסים. אם המכונית הזו תגרום, לפיך, לקנסות גבוהים, אז מה יקרה במכונית כמו הפורשה קאררה, או אפילו ב.מ.וו 330???

כמו כן, לפי ההודעה שלך, רואים שבכלל לא ישבת באקורד. מאיפה את היודע שהנוחות זבל? כמה זמן נסעת\נהגת בה?

אני תוהה אם בכלל יש לך רישיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שטויות בהודעה אחת?????

המכונית תגרום לקנסות גבוהים בגלל שהמנוע שלה טוב.. אם יש לך 155 כ"ס זה יגרום לקנסות גבוהים?

רב הנהגים לא ינצלו בכלל את כל הסוסים. אם המכונית הזו תגרום, לפיך, לקנסות גבוהים, אז מה יקרה במכונית כמו הפורשה קאררה, או אפילו ב.מ.וו 330???

כמו כן, לפי ההודעה שלך, רואים שבכלל לא ישבת באקורד. מאיפה את היודע שהנוחות זבל? כמה זמן נסעת\נהגת בה?

אני תוהה אם בכלל יש לך רישיון.

שמע מי שקונה פורשה בארץ אין ספק שהוא חסר טקט שאין לו מה לעשות עם הכסף שלו. לגבי ה-330 אתה משלם גם על איכות.

שמע אני התרגלתי ל-C5 אז אני לא ממש אובייקטיבי אבל האקורד לא נוחה לי (יש כזאת לחבר) הוא עשה לי סיבוב וכן מרגישים מהמורות בכביש כי המתלים דיי נוקשים.

וכן היא תגרום לך לקבל קנסות כי כל ערס שנוסע בהונדה לא נוסע בפחות מ-150 ועושה פתיחות ברמזורים.

וכן יש לי רישיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע מי שקונה פורשה בארץ אין ספק שהוא חסר טקט שאין לו מה לעשות עם הכסף שלו. לגבי ה-330 אתה משלם גם על איכות.

.

מי שקונה פורשה הוא חסר טקט?

אתה תגיד לי מה לעשות עם הכסף שלי?

גם אם יש לבן אדם הרבה מה לעשות עם הכסף, אבל זה חלום בשבילו, והוא רוצה בוקסטר S חדשה, או אפילו 911, מה הקשר לחסר טקט? הוא אוהב את הנהיגה שלה והפוזה שלה. מה הקשר לחסר טקט אני באמת לא יודע.

ב" 330 אתה משלם גם על איכות"? ובפורש על המ אתה משלם? רק על המנוע? אין לה איכות? כמה שטויות, אלוהים ישמור.

אבל נראה לי שאני מבין את הכוונה שלך. מי שיש לו הרבה כסף, ורוצה אוטו ספורטיבי - שיקח מאזדה 6! כי הרי כולם יודעים שהיא ספורטיבית...

(וכדיי שאנשים לא יחשבו שאני אהבל - תעברו לעמוד הקודם ותבינו למה רשמתי את זה).

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אני התרגלתי ל-C5 אז אני לא ממש אובייקטיבי אבל האקורד לא נוחה לי (יש כזאת לחבר) הוא עשה לי סיבוב וכן מרגישים מהמורות בכביש כי המתלים דיי נוקשים.

וכן היא תגרום לך לקבל קנסות כי כל ערס שנוסע בהונדה לא נוסע בפחות מ-150 ועושה פתיחות ברמזורים.

וכן יש לי רישיון.

אתה לא יכול להפסיק בשיא נכון

פידחת את עצמך פעם אחת אז אמרת ''לא זה לא היה מספיק בוא נפדח את עצמי שוב''

1.לידע כללי בפורשה יש יותר ממהירות לא מנוצלת

ומי שקונה אותה בטוח לא קונה אותה רק בגלל המהירות כי נירא לי ההגיון הבריא שלו אומר לו שהמהירות המקס' בארץ היא מ120

ועדיין קונה אותה מה יש לך להגיד על זה

2. בוא תסביר לי למה הוא יקבל קנסות כי כל ערס שנוסע בהונדה לא נוסע פחות מ 150 ועושה פתיחות ברמזורים

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המתלהבים מהמנוע של האקורד כנראה לא ממש יודעים במה מדובר. אמנם זה 155 כ"ס, קצת יותר מהמתחרות, אבל בעולם האמיתי ההפרשים אינם גבוהים. היא תהיה קצת יותר מהירה ממונדיאו או C5 או מזדה 6, נניח, אבל לקנות אותה רק בגלל שילוב המנוע-גיר זו שטות (אם כי הגיר מצוין ובעל 5 הילוכים שזה יתרון גדול). פאסאט 1.8T תתן לה בראש ברוב המקרים, למרות ההספק הנחות על פניו, ובגלל הטורבו. (עם כמה שאני שונא את הפאסאט). הנוחות סבירה ותו לא. ההתנהגות וההגה טובים. האבזור קמצני.

השטות על הערסים באמת טיפשית. מה הקשר בין ערסים להונדה אקורד? מילא סיוויק... ובמיוחד להגיד שאקורד 2.0 תגרום לך לקנסות כי הכבישים בארץ מוגבלים למהירויות נמוכות.. מי ישמע, כאילו יש לה 300 כ"ס...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...