Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

אתה יכול לפתוח שאילתא מולם גם בעצמך, זה מה שאני עשיתי. לי ענו ב"משלוח לישראל לוקח זמן, אנא המתן עוד שבועיים-שלוש".

מה עושים אחרי השבועיים שלוש? לא בטוח, או שמתנצלים ואומרים לך להתראות או שמפצים על עלות המשלוח.

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשיון רכב ששולם והודפס ב-11.5.17 הגיע היום.

אם לא זרקת את המעטפה, תשים לב שזה דואר מסר (אלא אם מדובר בחלוקה לתיבות דואר\אזורים נידחים)

1. אין סימון של מסר אלא PP, שהוא סימון של דואר.

2. עד כמה שידוע לי השירותים הממשלתיים מחוייבים להשתמש בשרותי דואר ישראל ולא בשירותי משלוח פרטיים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע קיבלתי 2 חבילות מאצמע אפריל.

לא לאבד תיקווה חברים

כנ"ל,הפריט הסורר מ19 לאפריל הגיע סוף כל סוף

וכמובן לשלם למוכרים מחדש במידה וכבר קיבלתם מהם זיכוי!

מחזק

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הגיעו 3 חבילות - כל אחת למקום אחר. הראשונה לתיבת הדואר, השנייה (בבוקר) למכולת הנמצאת במרחק של 5 דקות נסיעה מביתי,

והשלישית (בצהריים) למכולת הנמצאת מרחק של 150 מטר מביתי.

עדיין לא הבנתי למה לשלוח אותי לנקודה איסוף מרוחקות מביתי, כאשר יש נקודה צמודה (במרחק של כמה בניינים), בטח ובטח כשבאותו

יום מגיעות חבילות גם לכאן וגם לכאן.

טוב נו, כנראה שאין טעם לחפש היגיון בדואר ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי למה לשלוח אותי לנקודה איסוף מרוחקות מביתי, כאשר יש נקודה צמודה (במרחק של כמה בניינים), בטח ובטח כשבאותו

יום מגיעות חבילות גם לכאן וגם לכאן.

כדי להקל על הדואר, כמובן. הם מציגים זאת כ"הקלה על הלקוח", לכאורה.

כבר הגעתי לא פעם לסניף הדואר בכדי לגלות שבתיבת הדואר, בסניף, המתין פתק עם כתובת לאיסוף חבילה ממכולת. טמטום מוחלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול ראיתי משהו הזוי.

הלכתי לקחת חבילה מתחנת האיסוף, בערך 10 אנשים מתנפלים על 3 קוניינרים עם חבילות דואר, לא הצלחתי להבין מה קרה.

מסתבר שלדואר יש 600 שקים? (לא יודע אם זה נכון סתם משהו שמישהו זרק) שהוא פשוט לא מצליח להתמודד עם הכמות, הם כנראה פרסמו לאנשים שמחכים למעלה מחודשיים שיבואו לחפש את החבילות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו כאן יודע אם חבילות שנשלחות מגרמניה דרך DHL שזה גלובלי, לא אקספרס, יש להן אותו תעדוף כמו דואר רשום רגיל מסין?

פשוט הזמנתי מכונת קפה נספרסו, נשלחה ב-11.05 ואין לה שום עקבות בדואר ישראל.

האתר ממנו הזמנתי אמר יפתח שאילתא לגבי בירור מיקום החבילה, לא מאמין שיהיה משהו.

זה די ביזיון. המשלוח עלה 100 שקלים.

ידעתי שמרפי יפתיע.

אם לא הייתי כותב כלום כאן לא היה קורה כלום.

אתמול כתבתי, היום החבילה התעדכנה שהתקבלה היום מגרמניה ואז עוד סטטוס ממתינה לבדיקת מכס.

בקיצור, ישבה בצד חודש עד שהגיעו לשק/מכולה שלה.

עכשיו נראה כמה זמן זה יקח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~עדיין ממתין לכיסוי לרכב שהזמנתי לפני חודשיים פלוס...

הגיע אתמול בשע"ט.

התלבטתי אם לנקוט בסנקציות נגד המוכר, שמח שהחלטתי להימנע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא קטע מוזר. דובר רבות על שיטת ה LIFO של הדואר. קודם מטפלים בחבילות שמגיעות עכשיו, ורק אח"כ מטפלים במשטחי המטען שמתייבשים בשמש מחוץ לבית המיון. מזל שקיץ עכשיו והחבילות רק דוהות בשמש ולא נרטבות בגשם.

שיניתי את דעתי - לא כזה מזל.

היום אספתי חבילה שהמדבקה שעליה (כנראה נייר תרמי) היתה שזופה - דהוייה כמעט לחלוטין ופקידת הדואר התקשתה מאוד לקרוא את הכתוב. עוד כמה ימים בשמש ואולי לא הייתי זוכה לקבל את החבילה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

ביום רביעי שבוע שעבר (לא לפני 3 ימים) הזמנתי רדיו דיסק מחנות ברחובות. ב100 אחוז נשלח בדואר רשום.

האם זה טבעי שעדיין לא קיבלתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...