Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

אני נכנס לחנות לכלי עבודה שבתוכה ממוקמת עמדת מסירת דברי דואר, מאחר והמוכר בחנות מכיר אותי כלקוח שלו הוא אומר לי שיש עבורי חבילה ששוכבת שם בדוכן כחודשיים!

הוא בעצמו אמר להם לא להחזיר לשולח כי בטח אכנס לחנות בקרוב.

בכל אופן על החבילה מודפס הטלפון שלי וחודשיים אף אחד לא טרח אפילו חס וחלילה לשלוח לי מסרון באופן אישי (האדון מהחנות אמר שהוא גם אמר להם להתקשר אלי)

פעם אחרונה שכן הרימו אלי טלפון במקרה דומה עם הרבה פחות זמן שהחבילה ישבה שם פינקתי את מוסר החבילות בגלידת מגנום על הטרחה.

מי לא אוהב מגנום ??

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי משלוח מסין מתחילת מרץ שעוד לא הגיע.. (קיבלתי REFUND)

שני משלוחים מאפריל שעדיין איפשהוא בעולם\ בארץ..

(עריכה: שני אלה פתחתי להם CASE כבר)

עם כל הצער, כבר חושב לסיים עם EBAY.. כי זה לא קורה עם אמזון לדוגמה ודואר רשום בפנים גפם מגיע בסופו של דבר

עריכה אחרונה על ידי omar87

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא קטע מוזר. דובר רבות על שיטת ה LIFO של הדואר. קודם מטפלים בחבילות שמגיעות עכשיו, ורק אח"כ מטפלים במשטחי המטען שמתייבשים בשמש מחוץ לבית המיון. מזל שקיץ עכשיו והחבילות רק דוהות בשמש ולא נרטבות בגשם.

קיבלתי בשבוע שעבר שתי חבילות רשומות. מעקב המשלוחים שלהן מסתיים בסין -> הפסקה של חודשיים וחצי -> סניף הדואר המקומי, כלומר המעקב עדיין לא מעודכן. כמובן אני לא יודע אם מוינו במודיעין (הנמלים לא הסכימו לגלות).

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר מאוד. ביום חמישי בערב הזמנתי מחברת אריהב אשר נמצאת בנתניה/נורדיה מספר פרטים דרך איביי ולשמחתי היום בבוקר הגיעה החבילה כלומר תוך 2-3 ימים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה,

התברר שהשולח רשם מס טלפון לא נכון על החבילה שלי, ששלח לי מסין בדואר רגיל,

האם עליי לחכות עד שישימו הודעה לאיסוף בתא הביתי, או אפשר ללכת לשם בלי קוד ופשוט לבקש שיחפשו לי אם זה הגיע?!

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

&#1491;&#1493;&#1488;&#1512;.jpg

אז אחרי 3 שבועות כמעט שהיה תקוע במודיעין השתנה הסטטוס סוף סוף, אבל על איזה מידות/משקל/הודעה הם מדברים אין לי מושג, בסה"כ מגן לפלאפון. ונראה כמה שבועות יקח להם לשלוח לי הודעה עכשיו.

הדואר הגרוע בעולם.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]489063[/ATTACH]

אז אחרי 3 שבועות כמעט שהיה תקוע במודיעין השתנה הסטטוס סוף סוף, אבל על איזה מידות/משקל/הודעה הם מדברים אין לי מושג, בסה"כ מגן לפלאפון. ונראה כמה שבועות יקח להם לשלוח לי הודעה עכשיו.

הדואר הגרוע בעולם.

קודם כל ברוך הבא לעולם הקניות ברשת.

חבילות או מכתבים עם מספר מעקב, תמיד מקבלים פתק (או בימינו sms).

תוך 48 שעות תקבל הודעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...