Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

עמלות השקר מתחילות בחבילות מעל 75 דולר, עמלת פקיד,עמלת הקלדה, עמלת הדפסה וכו.

מעולם לא חוייבתי באגורה על חבילות כאלו, לעומת זאת בחבילות של 75.1$ שחטו אותי.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שבאמת יש משהו טוב בשירות של אמזון:

הזמנתי לפני שבוע מתנה לאישה.

היום התקשר השליח בדואר ואמר שיגיע לכתובת המשלוח בשעות שלא נוחות לי. אמרתי לו שאני עובד בתוך עיר מגורי, ואמר שאין לו בעיה להעביר את החבילה למקום עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט ראש גדול של השליח.

לחילופין הוא יכול להשאיר לך את החבילה בסניף הדואר, מה שנוח כנראה יותר עבורו ופחות עבורך כי תצטרך לחכות לפתק אדום וכו'.

יפה מאוד שעשה זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי מקרה דומה. השליח היה בדרך לביתי בזמן שהייתי בחדר הכושר, הודעתי לו על כך ולפי הוויז הוא ראה שגם ככה הוא קרוב למקום שאני נמצא בו, אז הוא עשה re-route והגיע אליי.

אם המרחק סביר מהשליח, או מבית המגורים, לא רואה סיבה למה שלא יעשו זאת. כמובן בהתראה מראש.

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שהשליח אמר לי שמרכז המסירה שממנו הוא לוקח את החבילות נמצא במרחק יותר קצר אם הוא יגיע לעבודה במקום לבית שלי. ולכן הוא הגדיל ראש והביא לי לעבודה. באמת כל הכבוד לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, אני אובד עצות.

המון חבילות שאני מזמין מEBAY שכוללות מספרי מעקב פשוט לא מגיעות.

כל מספר מעקב שאני מכניס באתר של הדואר אני מקבל הודעה "

אין נתונים על דבר הדואר מסוג רשום מחו"ל שמספרו..."

אבל כשאני נכנס לאתר של חברת השילוח בחו"ל מופיע לי שהחבילה יצאה לכיוון ישראל לפני יותר מחודשיים.

התקשרתי לדואר לשירות לקוחות ולאחר 32 דק' ענתה מישהי שאמרה שהחבילות לא הגיעו לישראל, הסברתי לה שכתוב באתר חברת השילוח בחו"ל שהחבילה יצאה מלפני כחודשיים בדואר אווירי לישראל אז איך זה יכול להיות? לא היה לה הסבר חוץ מזה שהחבילה עדיין לא הגיעה.

מה אפשר לעשות??

אני מרגיש שזה לא פייר לפתוח CLAIM מול המוכרים בEBAY כי אני יודע שזה הפאק של הדואר פה בארץ.

מצד שני, חבילות שעולות לא מעט פשוט נעלמו כמו פלאש חיצוני למצלמת DSLR, סוללות נטענות, משאבת בלונים ועוד לא מעט דברים..

חבילות בלי מספר מעקב כבר וויתרתי... חלקן עברו יותר משלושה חודשים מבלי לקבל אותן.

עריכה אחרונה על ידי Tamir FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מספר מעקב שאני מכניס באתר של הדואר אני מקבל הודעה "

אין נתונים על דבר הדואר מסוג רשום מחו"ל שמספרו..."

כמו שכבר כתבו בגיבוב דואר,הסטטוס הזה לא משתנה רק עד שהם סורקים את הברקוד של החבילה שלך,למערכת.

פעם היו משקיעים והיית רואה סטטוס שונה בכל תחנה,היום רק במיון ובהגעה לסניף (וכמובן אם מעוכב מכס,אז גם זה)

התקשרתי לדואר לשירות לקוחות ולאחר 32 דק' ענתה מישהי שאמרה שהחבילות לא הגיעו לישראל, הסברתי לה שכתוב באתר חברת השילוח בחו"ל שהחבילה יצאה מלפני כחודשיים בדואר אווירי לישראל אז איך זה יכול להיות? לא היה לה הסבר חוץ מזה שהחבילה עדיין לא הגיעה.

זה מה שהיא מונחית לומר.

סביר להניח שתקועות במרכז מיון החדש של הדואר במודיעין שכמצופה גם לא מתפקד.

התירוץ הרשמי - "זה עדיין בהרצה"

צחקתי בקול אתמול כשאיזה משהו עלה ברוטר,על מנכ"ל הדואר שהכריז בריש גלי : "מחודש הבא,כל חבילה תגיע תוך 48שעות מהמטוס ללקוח."

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא לבד.

יותר מרגיז ששני מוצרים שהזמנתי לפני שבועיים הגיעו מסין בימים האחרונים, לעומת מוצרים שמעל חודש וחצי לא מראים סימני חיים.

ביזיון של דואר. אבל למה כבר אפשר לצפות במדינה הזאת?

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דואר פנים ארצי, לוקח יותר משלוש שבועות עד שמגיע.

מאיביי, חבילות מגיעות אחרי שלושה חודשים, יש לי חבילות מפברואר שעדיין לא הגיעו ואני לא נותן פידבק שלילי ולא מבקש החזר מכיון שזה לא הוגן כלפי השולח (חבילות עד כשישים ש"ח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...