Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

למה מחקת את היישוב? כי אתה גר במודיעין? :-D

אצלי האמת רוב החבילות שעוברות במודיעין פשוט נשארות עם סטטוס כזה...גם אחרי שקיבלתי את החבילה לא כתוב כלום, לא על הסניף, לא נמסר. נאדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה אני עף פעם לא מזמין חבילות שאני יודע שיגיעו לדואר ישראל. מעדיף לשלם המון כדי לא לחכות לטמטום הזה. מזמין רק מDHL. שיעלה כמה שיעלה. 3-4 ימים מרגע ההזמנה וזה אצלי, כולל דוקומנצטיה על איפה החבילה, בזמן אמת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה אני עף פעם לא מזמין חבילות שאני יודע שיגיעו לדואר ישראל. מעדיף לשלם המון כדי לא לחכות לטמטום הזה. מזמין רק מDHL. שיעלה כמה שיעלה. 3-4 ימים מרגע ההזמנה וזה אצלי, כולל דוקומנצטיה על איפה החבילה, בזמן אמת

אז כבר כדאי להתניע את הרכב, ולקנות בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה התקבלה עוד חבילה אתמול במודיעין וכבר היום זה בסניף דואר שלי.

בקיצור נראה שיש צאוור בקבוק מאוד גדול במודיעין. אבל ברגע שהחבילה נכנסת למיון משם התהליך מאוד מהיר.

עריכה אחרונה על ידי Tamir FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כבר כדאי להתניע את הרכב, ולקנות בארץ.

בוא תסביר לי איך. משלוח DHL עולה 30-40$ במקסימום ואני מדבר איתך על חבילות יחסית גדולות וכבדות, ואתה מקבל את המוצר תוך 4 ימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא תסביר לי איך. משלוח DHL עולה 30-40$ במקסימום ואני מדבר איתך על חבילות יחסית גדולות וכבדות, ואתה מקבל את המוצר תוך 4 ימים.

כל מוצר חשמלי שחיפשתי באינטרנט או שהוא סיני באיכות סבירה (לפעמים האיכות מתאימה ולפעמים לא) או מוצר שהנחה היא עלות המשלוח ומוכן לספוג את ההמתנה.

יכול להיות שאת המחפש מגוון מוצרים שאני לא מחפש, ואתה רואה את ההפרש ומוכן לספוג.

לגבי חלפים לרכב: עם מחיר המשלוח, יש סיכוי שההפרש לא רחוק ממחירים בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצרים סינים שאתם מזמינים הם ממש זולים דרך DHL. לא מבין את העקשנות שלכם לחסוך 30-40 שקל ואז אחרי זה לבכות שהמשלוח מגיע לכם אחרי חודש חודשיים, במקום לחכות 4 ימים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי המוצרים עצמם עולים עד 40₪?

הכל יחסי במשקל ונפח. מוצרים סינים עד 40 בדר"כ הם קטנים וקלים. משלוח עם DHL עולה 10-30 ש"ח, אבל בסדר, תחכה חודש חודשיים בשביל לחסוך 20 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמעט מוכרים סינים באיביי ששולחים דרך DHL. לפחות לא מוצרים קטנים

תשאל אותם בהודעה פרטית. מה שהם מציעים בד"כ זה מה שהכי זול, כדי למשוך קונים.

GBGUY, בהחלט עדיף לרכוש בארץ. לצערי המחירים בארץ גבוההים יותר גם ששולחים דרך DHL.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...