Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

תן דוגמה למוצר זול ששווה להזמין בחו"ל דרך DHL, ולא לקנות בארץ?

בגדים, טלפונים, ניידים (לא במקרה של מוצרי פרימיום של מותגים גדולים) עדין נמכרים במחיר דומה מאוד בייבוא מקביל.

טלוויזיות בגדלים ענקים שווה להזמין מחו"ל, מסכים בגודל סטנדרטי נמכרים במחיר זהה בארץ.

ריהוט לבית? אוכל? ציוד משרדי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדים, טלפונים, ניידים (לא במקרה של מוצרי פרימיום של מותגים גדולים) עדין נמכרים במחיר דומה מאוד בייבוא מקביל.

טלוויזיות בגדלים ענקים שווה להזמין מחו"ל, מסכים בגודל סטנדרטי נמכרים במחיר זהה בארץ.

בערך כל דבר. תאמין לי שאם ההבדל היה 20-30 שקל בין אייבי לבין הארץ, אז לא היה כזה ביקוש גבוהה להזמין מחול.

עזוב את הכל בצד, אתה מעדיף לחכות חודש חודשיים ולא לדעת איפה החבילה שלך בשביל לחסוך 30 שקל?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערך כל דבר. תאמין לי שאם ההבדל היה 20-30 שקל בין אייבי לבין הארץ, אז לא היה כזה ביקוש גבוהה להזמין מחול.

עזוב את הכל בצד, אתה מעדיף לחכות חודש חודשיים ולא לדעת איפה החבילה שלך בשביל לחסוך 30 שקל?!

בהחלט כן, בגלל סיבה אחד: אני לא עושה הזמנה אחת או שנים, אני עושה בערך 8 הזמנות. אז החיסכון של 240 ש"ח עבורי הוא קריטי.

שוב ההזמנות שלי מסתכמות בכמה דולרים בודדים.

בנוסף באליאקספרס התחילו למכור את המוצרים עם מספר מעקב. למעט הזמנה אחת, כל ההזמנות הגיעו לאחר חודש.

בנוסף, עשיתי בחיים 2 הזמנות מהירות:

1. טלפון סיני ממותג מדבקה ששילמתי קנס בגלל שהמוכר הצהיר מחיר נמוך. יכלתי במקום זה לשלם טלפון של סמסונג ולצאת ברווח.

2. הזמנה דרך אמזון: שעון לאישה. היה לי חשוב שהשעון יגיע במהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח נעלים - אם בארץ הן עולות 630 שקל, אבל ניתן להזמין ב600, אין לי בעיה לחכות חודשים ולא לדעת איפה הן.

זה לא שאני הולך יחף ואני חייב אותם עוד 4 ימים וגם מה נותן לך לדעת איפה מה שהזמנת בכל עת? זה משנה משהו? לא הגיע, מקבל החזר. אני קונה מחול כבר בערך 5 שנים והסיבה היחידה שהייתה לי לשתמש בDHL ודומיו זה רק אם אין את המוצר בארץ ורק אם המוכר לא נותן אפשרות אחרת.

וחבל שאתה מתחמק ממה ששאלו אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לדווח. אספתי היום את אחת החבילות שלי מאחד "קבלני המשנה" של הדואר (חנות קטנה באמצע העיר). היו שם בכניסה לפחות 5 שקי דואר זרוקים שמחכים שמישהו יתייחס אליהם. אני מאמין שהיו עוד מאחורה במחסן.

בקיצור, האשמה היא לא רק במרכז הדואר במודיעין אלא גם בסניפים שאמורים למסור את הדואר ללקוח ישירות.

הגיע הזמן שמישהו ירה בצבי הזה ויגאל אותנו מייסוריו.

עריכה אחרונה על ידי DaMN

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שבכל סניף יש כמות בלתי מבוטלת של מכתבים ופריטים בכלל שעוד לא נגעו בהם \ יושבים כבר תקופה ארוכה.

ככה זה כשיש X עובדים ופי מליון עבודה.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עוד יתרון של ה-SMS המקדים: אתה יודע שתוך יום החבילה צריכה להיות במרכז החלוקה.

מבחינתי מרכז החלוקה מצויין - נמצא בשופרסל אקספרס בשכונה, סה"כ לא עמוס (הן מבחינת כמות החבילות והן מבחינת מספר המבקרים), וכאשר אני מקבל את ה-SMS המקדים החבילה נמצאת על המדף תוך מספר שעות. הבעיה היחידה - לפעמים אני צריך להמתין לבחור עד שיסיים את הסיגריה שלו ליד הכניסה לסניף.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגמאות לקניות אחרונות מאמאזון ואיביי של מוצרים זולים יחסית:

סט 72 עפרונות צבעוניים לציור (נקנה כמתנה): 230 ש"ח כולל משלוח עד הבית, במקום 400+ שקל בארץ. היה שווה את ההמתנה, גם כשאמזון פישלו בפעם הראשונה עם משלוח ללא מספר מעקב שמעולם לא הגיע (שלחו אחד אחר במקום עם מעקב).

תחפושת לפורים למבוגרים: משהו כמו 120 ש"ח והייתי וונדר-וומן לכמה שעות.

מגן אחורי דק לגלקסי j7 פריים (נקנה לחברה), באיכות מעולה עם ציורים מגניבים עליו: שניים (!) בסביבות ה30 ש"ח לשניהם. לפשוט השקוף מפלסטיק בארץ רצו 20 ש"ח לאחד, ומאויירים בכלל אין למכירה.

זה לא רק המחיר, זה גם המבחר.

דוקא נעליים ובגדים אני מתקשה פסיכולוגית להזמין מחו"ל. לא מסוגלת בלי למדוד קודם.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי היום חבילה (שהוזמנה לפני חודשיים וחצי) - קופסת קרטון קטנה ובתוכה שקית ובה הפריט (שביר). הקופסה היתה מלאה בנמלים! אני מניח שאלו נמלים שהתיישבו בחבילה כשהיא חיכתה בחוץ ליד מרכז המיון במודיעין.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה אני עף פעם לא מזמין חבילות שאני יודע שיגיעו לדואר ישראל. מעדיף לשלם המון כדי לא לחכות לטמטום הזה. מזמין רק מDHL. שיעלה כמה שיעלה. 3-4 ימים מרגע ההזמנה וזה אצלי, כולל דוקומנצטיה על איפה החבילה, בזמן אמת

כן, שיתקבל בימים א-ה בין השעות 08-17 ללא חלונות זמן. לחלופין לסניפי מנטה מסויימים שם ייתכן ויהיה זרוק על הרצפה.

כל זה אחרי שתקבל מהם סמס תיאום רק לאחר השחרור מהמהכס ,בניגוד לפדקס וUPS, שמעכב את מועד המשלוח.

על שירות הלקוחות אני לא מדבר.

המעקב ממש לא בזמן אמת, המטוס עוצר בטורקיה קודם- UPS מעדכנים על זה, הם לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני פריטים מסין בוששו להגיע קרוב לחודשיים מההזמנה.

יום אחרי שנפתח קייס באיביי, שניהם נחתו בתיבת הדואר.

מרפי במיטבו.

מצד שני אולי זו אחלה דרך לזרז משלוחים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז עד שזה מגיע.....[ATTACH]488830[/ATTACH]

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

WTF is this?

שמישהו שם יקח אחריות על הדבר הזה, רשלנות של עובד לא אמורה לבוא על חשבונו של הקונה.

ביזיון.

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב יותר חמור, גם חבילות שנשלחו בארץ ומיועדת לחלוקה בארץ, עוברת דרך המרכז החדש במודיעין, אני מחכה כמעט שבועיים לחבילה ובינתיים היא תקועה במודיעין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WTF is this?

שמישהו שם יקח אחריות על הדבר הזה, רשלנות של עובד לא אמורה לבוא על חשבונו של הקונה.

ביזיון.

המזל ששום דבק לא ניזוק מלבד האריזה ככה שהכל בסדר... אבל הופתעתי לראות את השקית הזו...

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...