Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

לא מופתע מזה, התיאור כתוב מוזר.

חוץ מזה זאת סתם עוד הודעת מרמור על לחכות שבועיים שישתחרר מהמכס, 3 שבועות שישתחרר ממודיעין, ולחכות לקבל עכשיו את ההודעה שזה גם פרויקט בשביל דואר ישראל. (48 שעות כבר עברו.. ויש את המספר פלא' שלי)

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה - למה כל החבילות של מחו"ל מגיעות לאותו בית עסק? למה אין לי אפשרות לבחור איפה אני רוצה לאסוף את החבילה?

בASOS למשל אני זוכר שהייתה אפשרות לבחור בית עסק קרוב לבית, אבל כבר תקופה ארוכה כל החבילות שלי מגיעות לאותו מקום. אולי זה לפי מיקום גאוגרפי אבל לא נוח להגיע לשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה שנשלחה מרוסיה הגיעה תוך יומיים לארץ ותוך 4 ימים מהמרכז מיון לחנות ליד הבית.

הבעיה אף פעם לא הייתה (לפחות אצלי) במרכזי מיון פה , הבעיה הייתה שהחבילה הייתה מדווחת שיצאה מהמדינה שלה והייתה מגיעה לפה רק אחרי 10+ ימים.

במקרה הזה יומיים זה זמן שיא.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי כמה מוצרים לפני 20 ימים. DHL הביאו את זה לפתח ביתי תוך 4 ימי עסקים, בזמן שדואר ישראל עדיין מראה את ההודעה "אין נתונים על דבר הדואר מסוג רשום מחו"ל שמספרו XXXXXXXXXXX" - תענוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מפתיע שמשלוח EXPRESS יקר מגיע מהר.

"זה מעצבן?!?" בטעות הזמנתי מוצר זול מסין לכתובת השיפיטו שלי בארה"ב במקום לארץ. המוצר הגיע בתוך 4 ימים (משלוח חינם, China Post). "זה מעצבן!!!"

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"זה מעצבן?!?" בטעות הזמנתי מוצר זול מסין לכתובת השיפיטו שלי בארה"ב במקום לארץ. המוצר הגיע בתוך 4 ימים (משלוח חינם, China Post). "זה מעצבן!!!"

30 ש"ח על האקספרס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מופתע מזה, התיאור כתוב מוזר.

חוץ מזה זאת סתם עוד הודעת מרמור על לחכות שבועיים שישתחרר מהמכס, 3 שבועות שישתחרר ממודיעין, ולחכות לקבל עכשיו את ההודעה שזה גם פרויקט בשביל דואר ישראל. (48 שעות כבר עברו.. ויש את המספר פלא' שלי)

מוזר, בדרך כלל שאני מקבל הודעה כזאת אז תוך כמה שעות יש הודעה נוספת שהחבילה מחכה לי בסניף.

קרה לי היום בדיוק :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרבה המזל פה בזכרון משום מה אף פעם לא היו לי בעיות (בינתיים).

בשבוע שעבר הזמנתי נורות מהממלכה המאוחדת.

6/6 חבילה יצאה מבריטניה.

8/6 חבילה הגיעה למודיעין.

12/6 חבילה נמסרה למחלקת דוורים זכרון-בנימינה, אחה"צ קיבלתי הודעה ואספתי את החבילה במכולת.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, בדרך כלל שאני מקבל הודעה כזאת אז תוך כמה שעות יש הודעה נוספת שהחבילה מחכה לי בסניף.

קרה לי היום בדיוק :lol:

והנה עוד יום עבר ואני ממשיך לחכות גם שמדובר רק בהודעה..(כבר 6 ימים מתוכם 4 ימי עבודה) פשוט עלוב.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין USPS לCP יש הסכם שהם מעבירים את הדואר בצורה מהירה יותר, CP משלמים על המהירות הזו והדואר שם מאוד מסובסד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...