Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

GPS IGO לאנדרואיד

ABSULUTT
שימו לב! השרשור הזה בן 1848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובכן

לאחר שהעברתי את כל הקבצים והתיקיות לזכרון המכשיר ! ולפני כן ביצעתי ביטול ה"קריאה בלבד" במאפיינים במחשב התוכנה עולה חלק!

כנראה שמשהו בהגדרות של הקריאה והמוסתר היו לא בסדר, והייתה התנגשות עם משהו בכרטיס. כעת כשכל הקבצים במכשיר דווקא ולא בSD הכל עולה חלק ובסדר גמור.

בכל מקרה PASAT04 אני מודה לך מאד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 471
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

pasat04 - תודה על הגירסה, עובדת מיד וללא בעיה.:-)

הורדתי ישירות לסלולרי, פרסתי את ה RAR והעברתי את המחיצה החוצה ומיד עבד- ממש מעולה ותודה

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

צר לי לעדכן שIGO לא שמעו עדיין על עידן הרטינה וטאבלטי 3G :-(.

האפליקציה לא תומכת ברזולוציה 2048x1536, ועל זה הם דורשים 260 שקל???

מדובר בגירסה הרישמית שלהם מהמרקט.

עריכה- כניראה מצאתי את הפיתרון- אבל איפה ל**** הקבצים של IGO שמורים??

Apoi folosind Total Commander modifici data.zip\ui_android\multimode.ini astfel:

[modes]

; mx=WidthMin..WidthMax, HeightMin..HeightMax,Folder

; OR

; mx=Width, Height ,Folder

m1=400..480,196..320,"480_272"

m2=234..320,400..480,"480_272"

m3=800..960,400..600,"800_480"

m4=480..600,700..960,"800_480"

m5=1024..2050,552..1550,"1024_768"

m6=600..1550,976..2050,"1024_768"

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי זה לא עזר בסוף, כניראה מפתחי האפליקציה עדיין חיים בעידן של 720P בקושי, לא שמעו שיש כבר כמה שנים טאבלטים עם מסך רטינה וGPS ועד שלא יתלוננו אליהם הם לא יגדילו ראש ולא יוסיפו בעצמם את התמיכה :evil:.

בנוסף גם הWAZE עובד גרוע ביותר באותו המכשיר, ביכלל לא מציג את המפה על המסך אלא רק את הקווית של המסלול, לא קולט כלום ולא משמיע הגה, ניראה שהרבה אפליקציות באנדוראיד לא שמעו על הרזולוציות החדשות, על QHD כניראה ביכלל עוד מוקדם לדבר :-(.

מדובר על טאבלט 3G/GPS fnf ifive mini 3gs.

למישהו יש ניסיון עם תוכנות ניווט לאנדורואיד במכשירים עם רזולוציה של 2048*1536?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה ...

משום מה אני לא רואה את סמן המיקום שלי. במסך הראשון המפוצל אני כן רואה את המיקום שלי כלומר את הסמן הכחול וכאשר אני נכנס למפה אז הסמן נעלם.

מה הפתרון בבקשה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמחק את המחיצה save שנמצאת במחיצת ה-root של המכשיר. תכבה את המכשיר לדקה, ואז תדליק מחדש.

התוכנה תדרוש שתגדיר מחדש את ההגדרות הבסיסיות (שפה, שפת הנחיה וכו') אבל זה אמור לפתור לך את הבעיה.

צא החוצה ותמתין לקליטה מלאה של לוויינים, ואז תראה את החץ במקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסה לעזור לקרובת משפחה.

לסמסונג גלאקסי נקסוס, רזולוציה 1280X720 ככה"נ, איזו גרסה להתקין?

כמו כן, למכשיר אין כרטיס SD - אבל 8 ג'יגה פנויים בזכרון הפנימי. האם זו בעייה? איפה למקם את קובצי ההתקנה?

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסמסונג גלאקסי נקסוס, רזולוציה 1280X720 ככה"נ, איזו גרסה להתקין?

הגרסה שבפוסט #141 אמורה להתאים.

לוודא ששאין במכשיר התקנה קודמת של התוכנה, כמו זו שחולקה חינם בחגים. אם יש, להסיר לחלוטין.

אין לי נסיון בהתקנה שלא על כרטיס זכרון, אבל אין סיבה שלא יעבוד. יש ליצור בזכרון המכשיר מחיצה בשם "iGO" (לשים לב לאותיות הקטנות/גדולות), להעביר לשם את הקבצים (לא לפרוס קבצים שהם ב-zip), ולהתקין את קובץ ה-apk.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמחק את המחיצה save שנמצאת במחיצת ה-root של המכשיר. תכבה את המכשיר לדקה, ואז תדליק מחדש.

התוכנה תדרוש שתגדיר מחדש את ההגדרות הבסיסיות (שפה, שפת הנחיה וכו') אבל זה אמור לפתור לך את הבעיה.

צא החוצה ותמתין לקליטה מלאה של לוויינים, ואז תראה את החץ במקום.

עזרת לי .. תודה רבה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...