Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

GPS IGO לאנדרואיד

ABSULUTT
שימו לב! השרשור הזה בן 1847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תשתמש בגרסה שבפוסט #141.

תעתיק את כל הקבצים למכשיר לפי ההנחיות.

תחליף את הקובץ data.zip שבמחיצה הראשית (iGO) עם הקובץ המצורף כאן:

http://www.upf.co.il/file/673830810.html

(תזכורת: לא פורסים קובץ zip, מעבירים אותו כמו שהוא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 471
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

את התוכנה עצמה לפתוח מ RAR ולהעביר לכרטיס זכרון ולאחר מכן את קובץ DATA.ZIP הישן בתוכנה למחוק ולהעביר במקומו את ה DATA.ZIP החדש מקובץ בזיפ פאסאט?

עריכה : בזמן העברת הקבצים בצורה ידנית ( cut and past ) לכרטיס זכרון של הגלקסי S4 שלי נוצרות שגיאות ששואלות אותי אם להמשיך להעביר את הקבצים בכל זאת למרות שהוא לא קרא אותם , האם זה אצל כולם ככה או שאני עושה משהו לא נכון חברים?

עריכה אחרונה על ידי liberfarb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את התוכנה עצמה לפתוח מ RAR ולהעביר לכרטיס זכרון ולאחר מכן את קובץ DATA.ZIP הישן בתוכנה למחוק ולהעביר במקומו את ה DATA.ZIP החדש מקובץ בזיפ פאסאט?

ההנחיה להחליף את קובץ data.zip רלוונטית רק לחבר ששאל לגבי הרזולוציה של 320X240. וזאת כמובה לפני התקנת קובץ ה-apk.

לרזולוציות אחרות (סטנדרטיות) החבילה המקורית אמורה להתאים.

לגבי הודעות השגיאה, תוודא שיש לך מספיק מקום בכרטיס הזכרון החיצוני להעתקת הקבצים. השאלות הן בד"כ לגבי קבצים לא סטנדרטיים שהמכשיר לא מכיר, כמו zip, txt וכו'. אם אחרי ההעתקה אתה רואה את הקבצים על הכרטיס, סימן שהם הועתקו.

ושוב, יש להסיר לחלוטין כל התקנה קודמת של התוכנה לפני התקנה חדשה.

רזולוציה של 854x480 נשמעת לי חריגה, אבל מה יש להפסיד? תנסה להתקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כמה וכמה ניסיונות אני עדין מקבל שגיאה של קבצים שלא רוצים להיות מועברים וגם אם כן מועברים הם לא יהיו קריאים , אתה יכול בבקשה לעזור לי בצורה פרטית פאסאט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הגרסה מפוסט 141?

כן, את הגרסה הזו. אני בספק אם זה יעבוד, אבל תנסה.

אחרי כמה וכמה ניסיונות אני עדין מקבל שגיאה של קבצים שלא רוצים להיות מועברים וגם אם כן מועברים הם לא יהיו קריאים , אתה יכול בבקשה לעזור לי בצורה פרטית פאסאט?

תעביר את הקבצים, תתעלם מהודעות השגיאה, תוודא באמצעות סייר הקבצים שהקבצים אכן נמצאים על כרטיס הזכרון, ותתקין את קובץ ה-apk.

גם לי יש S4 ואין שום בעיה. אם כבר, אולי יש לך בעיה בכרטיס? האם אתה משתמש בכרטיס חדש? אם לא, אולי כדאי לפרמט אותו קודם, אבל עדיף כרטיס חדש.

אם תהיה בעיה בהתקנה או בהפעלה, תצלם לי את הודעת השגיאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

334 MB (350,677,217 bytes) הקובץ שוקל 350 מגה והוא מעובר לגמרי לכרטיס זכרון אבל אחרי ההתקנה אני מקבל את השגיאה הבאה :

missing or incomplete folder : /data/data/com.nng.igoprimoisr.javaclient/sys.txt:open failed : eacces (permission denied )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפוסט #162 קיבלת הודעה בנוסח שונה.

משהו אצלך מוזר, ויש לי הרגשה שהייתה מותקנת לך הגרסה החינמית שחילקו בפסח או במועד אחר. אם לא תסיר את ההתקנה הזו לגמרי, כולל מחיקת הקבצים, לא תצליח להתקין את הגרסה החדשה.

אני מדגיש שוב, כשפורסים את קובץ ה-rar, מעבירים את הקבצים שהיו בתוכו כמו שהם, לא פורסים את קובצי ה-zip שבתוכו, מעבירים אותם לכרטיס כקובצי zip!

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידידי , אף פעם לא התקנתי שום גרסה אחרת לפני שהתקנתי את הגרסה שאתה נתת לנו פה ... אני בעצמי לא מבין ממה נובעת הבעיה וכבר איבדתי כל תקווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה - דיווחי האונליין תמיד עובדים לך? רוב הפעמים כשאני נכנס הוא לא נותן אף דיווח למרות שיש כאלה.

פעם אחת לפני שהגעתי אל הרכב הפעלתי את Igo, הוא נתן המון דיווחי תנועה באיזור.

יצאתי מ Igo וכמה דקות אחרי כשהגעתי לרכב, הפעלתי אותו שוב ואז לא היה אף דיווח.

תודה!

Pasat04

אצלך אין בעיה עם דיווחי התנועה?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל "דף חדש".

- תסיר את ההתקנה הנוכחית בצורה מסודרת, 'הסר התקנה'.

- תמחק את כל מה שהעתקת עד עכשיו. אם יש לך אפשרות, תפרמט את הכרטיס.

- תפתח בכרטיס מחיצה בשם iGO (שים לב לאות i הקטנה ול- GO הגדולות). תעתיק למחיצה הזו את המחיצות והקבצים (כמו שהם!) שפרסת מקובץ ה-rar:

מחיצות:

config, content, license, ui_android, ux

קבצים:

branding.zip, config.zip, data,zip, sys.txt ואת קובץ ההתקנה - iGO_Israel_9.6.29.390522_crk_sys_changed

זהו, בשלב הזה אתה אמור להתקין את ה-apk. אם עדיין יש בעיה, אין לי דרך לעזור לך מעבר למה שניסיתי. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...