Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן גולף GTI החדשה בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 3861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

די די...

אם 208GTI היא תמורה טובה ב 160 אז גם היצור הזה ראוי ב 180.

והמשקל שהאבזור קיבל בדיון הזה הוא כל כך חסר פרופורציה, שבכלל נדמה לי שרוב המתבכיינים רוצים "מכונית מנהלים". לא זאב בעור כבש.

מה הקשר אבל בין זאב בעור כבש לבין אבזור קמצני?

בוודאי שיש משקל לאיבזור, מה השאלה בכלל? אם לא היה לאיבזור משקל היבואן לא היה מפשיט לך את המכונית בצורה כזאת בוטה.

עזוב, לך תשלם כל כך הרבה כסף עבור רכב שב-2008 היו משפחתיות מאובזרות ממנו, רק בשביל הספורט, עבור על איבזור הסטנדרט בלינק שצירפתי.

בכל אופן, זו דעתי על הדגם הספציפי ועל היבואן, מכאן אני פורש.

לילה טוב ;)

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 539
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מצטער אבל כרגיל היבואן צ'מפיון מוטורס בא לז**ן את הלקוחות שלו.

אין שום הצדקה לשלם מחיר של 220 אלף שקל לאוטו עם אבזור בסיסי במחיר הזה אפשר לקנות CLA שלא פחות טובה מרכב הזה ולקבל יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה בואו נעצור רגע, ונסביר לאישדברחזיר מה ההיגיון מאחורי הGTI. אני שואל ברצינות. הרי בטוח שהחבר'ה שיושבים שם בצ'מפיון לא אידיוטים, ויש להם רצון להמשיך ולהרוויח יפה. הGTI היא לא רכב לליסינג, ולא רכב שנהגי מוניות יקנו. לכן, הGTI מיועדת לשוק הפרטי בלבד. אני בטוח שהקודקודים של צ'מפיון יודעים את זה, ואני בטוח שהם גם יודעים שאם המחיר היה באזור ה200K או אפילו מעט פחות, אז הם היו מוכרים הרבה יותר ממה שהם ימכרו במחיר הנוכחי. אז, מה ההיגיון שעומד מאחורי התמחור הזה? הרי זה לא רכב שהולך לליסינג, כך שאין באמת צורך לתמחר אותו במחיר מוגזם. כביכול ברור שצ'מפיון ירוויחו הרבה יותר אם יורידו את המחיר לשפיות, אבל הם לא עושים זאת. למה? האם יש איזה היגיון שאני לא מבין? האם זו סתם שיטת מצליח? (בוא ננסה למכור במוגזם ואם לא יקנו נוריד). קשה לי להאמין שזו סתם חזירות, כי אומנם צ'מפיון חזירים, אך אינם טיפשים. לכן, אשמח לשמוע את ההיגיון הכלכלי שמנחה את אנשי צ'מפיון לתמחר את הGTI כך.

עזבו אבזור, אם הקודקודים בצ'מפיון היו מבינים את הלקוחות או לפחות מקדישים רבע שעה כדי לאפיין אותם היתה לפחות אופציה לגיר ידני...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די די...

אם 208GTI היא תמורה טובה ב 160 אז גם היצור הזה ראוי ב 180.

והמשקל שהאבזור קיבל בדיון הזה הוא כל כך חסר פרופורציה, שבכלל נדמה לי שרוב המתבכיינים רוצים "מכונית מנהלים". לא זאב בעור כבש.

אני מסכים לגמרי. עידן, לקחת את הדיון הזה למקום בכלל לא רציונלי. חימום מושבים אף אחד לא מחפש כאן (זה לא מגיע באף אוטו במילא). ה208GTI היא מכונית בינונית לכל היותר ולעומת ה180K שעלתה הMK6 הידנית נראית overpriced לחלוטין. אני גם מתערב שהגולף יותר מאובזרת ממנה גם בפורמט הנוכחי. ואין לי מושג מאיפה הבאת את ההשוואה לGTI6, זה רלוונטי לדיון בערך כמו שהבחירות המוניציפליות בירוחם רלוונטיות לחיים שלך בהונג קונג.

ולבסוף, הGTI שנמכרת בהונג קונג חסרה גם היא את הperformance pack שכלל לא מופיע כאופציה.

הבעיה מאוד מאוד פשוטה וממוקדת:

האוטו צבר כמה אופציות חשובות בדור האחרון, שמשפיעות באופן מהותי על האופי והמראה שלו, כמו השינוי בג'נטים, הPP, המנורות המשודרגות והמתלים האדפטיביים. אלו דברים אינטגרליים לזהות של הרכב, בניגוד נניח לחיישני חניה. האבזור כשלעצמו סביר, זהה למשל לפוקוס ST.

אבל בגלל העדר הדברים שזמינים בחו"ל, מופיעים בקטלוג בתמונות הישראלי ונמצאים בכל מבחן דרכים זר, החוויה של רוכש GTI בארץ נפגעת לעומת רוכש בחו"ל. ובדיוק בהקשר הזה, המחיר טיפס לעומת הדור היוצא ולא נראה שיש לזה איזו סיבה מעשית מעבר להבנה של צ'מפיון שהלקוחות יכולים לשלם 20K יותר.

זה לא אומר שהאוטו לא מעולה (הוא כן), אבל להעלות את המחיר לעומת הדור היוצא ולהביא משהו שהוא צל חיוור של מה שנמכר בחו"ל זה זלזול באינטליגנציה של הקונים.

עזבו אבזור, אם הקודקודים בצ'מפיון היו מבינים את הלקוחות או לפחות מקדישים רבע שעה כדי לאפיין אותם היתה לפחות אופציה לגיר ידני...

כאן אני דווקא לא יודע, שכן הMK5 והMK6 הגיעו גם בידניות. הMK5 הגיעה בכל השילובים (5 ו3 דלתות, ידנית וDSG), הMK6 הגיעה רק 5 DSG ו3 ידני. אני מניח שצ'מפיון ראו את מספרי המסירות והגיעו למסקנה שעדיף לתת את הגמישות ללקוחות בדלתות ולא בגיר - אני לא חושב שיש כאן אג'נדה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים לגמרי. עידן, לקחת את הדיון הזה למקום בכלל לא רציונלי. חימום מושבים אף אחד לא מחפש כאן (זה לא מגיע באף אוטו במילא). ה208GTI היא מכונית בינונית לכל היותר ולעומת ה180K שעלתה הMK6 הידנית נראית overpriced לחלוטין. אני גם מתערב שהגולף יותר מאובזרת ממנה גם בפורמט הנוכחי. ואין לי מושג מאיפה הבאת את ההשוואה לGTI6, זה רלוונטי לדיון בערך כמו שהבחירות המוניציפליות בירוחם רלוונטיות לחיים שלך בהונג קונג.

ולבסוף, הGTI שנמכרת בהונג קונג חסרה גם היא את הperformance pack שכלל לא מופיע כאופציה.

הבעיה מאוד מאוד פשוטה וממוקדת:

תעשו טובה ולפחות תיהיו עיקביים בטיעונים שלכם, אתה רוצה שאתחיל לצטט כמה פעמים לאורך השרשור התלוננת על האבזור?

פתאום בכמה הודעות האחרונות שינית עמדה ופתאום המכונית הפכה להיות חבילה לא רעה.

למה השוותי ל-GTI6?

כי שי מעוניין אך ורק במכונת נהיגה, בצרפתיה הזו היא מכונת נהיגה שהגרמניה מעולם לא היתה וכנראה גם לעולם לא תיהיה, ומכיוון שלא אכפת לו מאיבזור (ובהודעות האחרונות גם לך לא אכפת פתאום) אז למה בעצם לא GTI6? אותו איבזור, ביצועים לא כאלה רחוקים, ובנס הרים היא תיתן לכל גולף מכל שנה שיעור בהתנהגות.

אתה מבין, אתה מרגיש בנוח ״להתלונן״ על כך שבאתר בהונג קונג לא מופיעה אופציה של performance pack אבל פתאום אתה ״מחליק״ את העובדה שבארץ הרכב בקושי מגיע עם גלגלים...

אני מוכן בשביל הספורט להתקשר מחר לסוכנות פה לבדוק לגבי זה, אני סבור שכן אפשר להזמין את זה כהזמנה מיוחדת.

סלח לי שאני אומר אבל אתה לטעמי לא שונה בהרבה מאלה שכמה פה התלוננו עליהם, בהתחלת השרשור התלוננת על האיבזור הקמצני, פתאום נושבות רוחות חדשות ובסוף עוד תשים עליה הזמנה כי בעצם היא מצויינת.

:roll:

זה לא נאמר במטרה לתקוף ידידי, פשוט ממישהו שהתלונן פה בשרשור כמה וכמה פעמים פתאום אתה חושב שהדברים עליהם התלוננת בעצם לא כאלה נוראים....

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשו טובה ולפחות תיהיו עיקביים בטיעונים שלכם,

כי שי מעוניין אך ורק במכונת נהיגה,

עידן. תראה לי בכל 100 ההודעות שלי חוסר עיקביות. אבל תבדוק טוב.

אם הייתי רוצה רק מכונת נהיגה, אז יש RS CUP. לא צריך מכונית לא בטוחה, מחלידה וחורקת שאלף חרמנים קרעו אותה מכל כיוון (מתייחס להצעתך ל 306)

רק מה לעשות, יש פשרות שלא התכוונתי לעשות עד כה. ה GTI נראתה חבילה מושלמת מבחינתי. טעיתי - החבילה המוצעת תמוהה.

כרגע נראה שאעשה פשרות.

ויתרתי על ST בגלל טענה לא רצינית בכלל. יש לי כבר פורד אחד בבית...(שלא לדבר שהמחירון לא שיקף עסקאות בפועל)

עכשיו האופציות נפתחות מחדש. ואשתדל שהפשרה לא תציק מדי.

התמורה כרגע של ה GTI לפחות לפני הבדיקה, נראית לא לעניין. מחיר מופרז על החבילה הזו.

על חבילת הביצועים, ידנית, הייתי מוכן לשלם מחיר יפה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן אני דווקא לא יודע, שכן הMK5 והMK6 הגיעו גם בידניות. הMK5 הגיעה בכל השילובים (5 ו3 דלתות, ידנית וDSG), הMK6 הגיעה רק 5 DSG ו3 ידני. אני מניח שצ'מפיון ראו את מספרי המסירות והגיעו למסקנה שעדיף לתת את הגמישות ללקוחות בדלתות ולא בגיר - אני לא חושב שיש כאן אג'נדה.

לפי מה שהבנתי, לפחות בMK6, זה היה בגלל לחץ של אנשי מכירות מודעים ולא בגלל הבנה של הקודקודים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשו טובה ולפחות תיהיו עיקביים בטיעונים שלכם, אתה רוצה שאתחיל לצטט כמה פעמים לאורך השרשור התלוננת על האבזור?

פתאום בכמה הודעות האחרונות שינית עמדה ופתאום המכונית הפכה להיות חבילה לא רעה.

תלוי ביחס למה אתה שופט. היא עדיין יותר מתאימה לצרכים שלי מכל מכונית אחרת ב220K, מה שהופך אותה לחבילה טובה מאוד עבורי, גם בלי חיישני חניה. אבל לא הייתי קונה אותה כי אני יודע שהיא הייתה יכולה להיות הרבה יותר טובה והרבה יותר זולה, וזה מפריע לי כרוכש. מפריע לי לשלם "מס צ'מפיון" ומפריע לי שבכל פעם שאני אסתכל על האוטו אני אדע שהוא היה יכול להיות הרבה יותר טוב מזה.

למה השוותי ל-GTI6?

כי שי מעוניין אך ורק במכונת נהיגה, בצרפתיה הזו היא מכונת נהיגה שהגרמניה מעולם לא היתה וכנראה גם לעולם לא תיהיה, ומכיוון שלא אכפת לו מאיבזור (ובהודעות האחרונות גם לך לא אכפת פתאום) אז למה בעצם לא GTI6? אותו איבזור, ביצועים לא כאלה רחוקים, ובנס הרים היא תיתן לכל גולף מכל שנה שיעור בהתנהגות.

הקשקשת הנוסטלגית הזו גם לא מקדמת אותנו לשום מקום. הGTI6 לעומת מכונית כמו הגולף תרגיש כמו פחון אנמי. כן, שלדה והגה יש לה, ושם זה נגמר. "אותו אבזור"? מה, ארבעה גלגלים וגג?

אתה מבין, אתה מרגיש בנוח ״להתלונן״ על כך שבאתר בהונג קונג לא מופיעה אופציה של performance pack אבל פתאום אתה ״מחליק״ את העובדה שבארץ הרכב בקושי מגיע עם גלגלים...

אני מוכן בשביל הספורט להתקשר מחר לסוכנות פה לבדוק לגבי זה, אני סבור שכן אפשר להזמין את זה כהזמנה מיוחדת.

הרכב מגיע בדיוק באותו מפרט של הMK6 (נוספו KEYLESS ENTRY ובקרת שיוט).

סלח לי שאני אומר אבל אתה לטעמי לא שונה בהרבה מאלה שכמה פה התלוננו עליהם, בהתחלת השרשור התלוננת על האיבזור הקמצני, פתאום נושבות רוחות חדשות ובסוף עוד תשים עליה הזמנה כי בעצם היא מצויינת.

:roll:

זה לא נאמר במטרה לתקוף ידידי, פשוט ממישהו שהתלונן פה בשרשור כמה וכמה פעמים פתאום אתה חושב שהדברים עליהם התלוננת בעצם לא כאלה נוראים....

שוב, אחזור על עצמי בשביל שזה יהיה ברור יותר: הבעיה היא שהאוטו התייקר בעוד שהאבזור לא השתפר ומול הגרסאות בחו"ל האוטו מפגר טכנולוגית בצורה מובהקת. הוא עדיין גורם לA קלאס להראות יקרה וסתמית ול208GTI להראות כמו אוסף אקראי של מתכת. זה לא אומר שאין לי ביקורת, אבל הביקורת הזו מופנית ליבואן, לא למכונית.

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, נסה את ה208. אני יודע שהיא לא מתאימה לך לצרכים, בשל הגודל, אבל תאמין לי שאם במקרה תגלה שהיא כן, תחזור הסיטואציה שלך ושלי בסוכנות, רק שאני משער שכאן נקבל את המחיר שנבקש.

כרכב יחיד למשפחה הוא כמובן לא מתאים, אבל אין סיכוי שבעולם שאשלם על גולף עם ג׳נטים 220. אני כמובן מגזים, אבל אני מודה שאני נהנה לראות את השינויים בין הדגם הרגיל לדגם שלי, וציפיתי לגרסא קצת יותר מאובזרת. בסכום הזה - מי שצריך 5ד - עדיף st או 120 פלוס.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא עדיין גורם ל208GTI להראות כמו אוסף אקראי של מתכת. זה לא אומר שאין לי ביקורת, אבל הביקורת הזו מופנית ליבואן, לא למכונית.

הנה מטריצה מעניינת.

ב-GTI החדשה אני משער שטרם נהגת(אף אחד מחוץ לאנשי צ'מפיון לא נהג בה, מן הסתם).

ב-208 אני מניח שלא נהגת וספק אם ישבת בה(שאחרת לא היית מתבטא כך). וגם אם נניח שנהגת עליה, כיצד בדיוק תשווה אותה לגולף לפני שניסית אותה?

בקיצור, זו יציאה שמתאימה ללקוח גולף מצוי('אין כמו גולף') ולא לאדם אינטליגנטי ברמתך.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואגב, היא לא רק נוסעת אחלה אלא גם מאובזרת אחלה. רק באמת לא נראית משהו.

לפי התמונות, היא בעיקר נראית גמלונית.

הנה מטריצה מעניינת.

ב-GTI החדשה אני משער שטרם נהגת(אף אחד מחוץ לאנשי צ'מפיון לא נהג בה, מן הסתם).

ב-208 אני מניח שלא נהגת וספק אם ישבת בה(שאחרת לא היית מתבטא כך). וגם אם נניח שנהגת עליה, כיצד בדיוק תשווה אותה לגולף לפני שניסית אותה?

בקיצור, זו יציאה שמתאימה ללקוח גולף מצוי('אין כמו גולף') ולא לאדם אינטליגנטי ברמתך.

את הGTI אני כמובן מכיר טוב מספיק (בMK6) והשינויים לא תהומיים. אני מבין פחות-או-יותר במה מדובר.

ה208 קיבלה ביקורות פושרות לחלוטין בעולם, ולא ברור לי על מה השמחה כאן. זו עסקה מצויינת למי שמחפש סופרמיני חזקה ומאובזרת, אבל אני כבר מעדיף את הMK5 שלי.

ציפיתי לMK7 כי יש שם כמה דברים שהיו יכולים להפוך אותה ליותר מסתם עוד שיפור. הבלמים והדיפרנציאל במיוחד, הם שני סוגי אבזור ששימושיים לי מאוד. אבל מאחר ומדובר באבולוציה של הMK6 ותו לא, זה לא מעניין.

לפתרון יש שישה צילינדרים ותג מחיר כבד, אבל פעם בשבע שנים אני צריך להרשות לעצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Mk7?

זה נראה כמו mk6 שנראית כמו mk5.

וכן יש סיבה להתלונן על זה שעוד יש אנשים טיפשים מספיק כדי להגיד חבילה לא רעה, חבילה זה מכלול של דברים. מעבר לשם אני לא רואה שום דבר מיוחד ביצירה הזאת.

וכן לאבזור יש מקום, פה הגולף מגיעה מאובזרת למשעי, גרסאות ערומות נמכרות בהנחה מאוד גדולה.

והכ'נטים האלו לא במקום, אפילו בוולוסטר קיבלתי 18.

איכס, תבכו ותקנו.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונות, היא בעיקר נראית גמלונית.

את הGTI אני כמובן מכיר טוב מספיק (בMK6) והשינויים לא תהומיים. אני מבין פחות-או-יותר במה מדובר.

ה208 קיבלה ביקורות פושרות לחלוטין בעולם, ולא ברור לי על מה השמחה כאן. זו עסקה מצויינת למי שמחפש סופרמיני חזקה ומאובזרת, אבל אני כבר מעדיף את הMK5 שלי.

ציפיתי לMK7 כי יש שם כמה דברים שהיו יכולים להפוך אותה ליותר מסתם עוד שיפור. הבלמים והדיפרנציאל במיוחד, הם שני סוגי אבזור ששימושיים לי מאוד. אבל מאחר ומדובר באבולוציה של הMK6 ותו לא, זה לא מעניין.

לפתרון יש שישה צילינדרים ותג מחיר כבד, אבל פעם בשבע שנים אני צריך להרשות לעצמי.

ה208 קיבלה ביקורות טובות בעולם עם ציון לשבח על חזרתה של פיגו לזירת המכוניות "שכיף לנהוג עליהם" עם שלדה מעולה,מושג שכל VW,עם השלדות המחורבנות שלהן,בחיים לא יגרמו להנאה כזאת לבעלים שלהן.

מעבר לכך שהגולף נראית ליד ה208 כמו עגלת קניות של זקנה בשוק מחנה יהודה.

מה שכן,יהיה מעניין לראות שזה יצטרף לחגיגה:

http://www.cartube.co.il/%D7%A4%D7%99%D7%92-%D7%95-%D7%97%D7%95%D7%A9%D7%A4%D7%AA-%D7%92%D7%A8%D7%A1%D7%AA-%D7%91%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%A2%D7%99%D7%9D-%D7%9C-308

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...