Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויה מרטיטת חושים.....תקראו ותהינו

nadavbitton_86
שימו לב! השרשור הזה בן 7141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז ככה, אתמול קיבלתי יום כיף במלון מרידיאן בים המלח מההורים

לקחתי את החברה וב-7 בבוקר יצאנו לכיוון ים המלח, הנסיעה לשם הייתה נינוחה וסבבה ביותר

והשתדלתי לא להתפטות ולעבור את ה-110 120 קמ"ש כיוון שהדרך הייתה מלאה בשוטרים ובמכמונות מהירות.

בקיצור הגענו לשם קיבלנו לוקרים שמנו את הדברים ונכנסו לבריכה נהנו איזה חצי שעה ועברנו

לחדר כושר , חצי שעת כושר עד איזה שעה הספיקה לי ושוב חזרנו לבריכה, בצהריים קיבלנו מסאג'

חבל על הזמן שפירק אותי לגמרי ובסוף היום ג'אקוזי וכניסה לבריכה מיוחדת כזאת עם מלח

הייתה חוויה מאוד כיפית ומענגת כמו שנאמר עם ארוחת צהרים וכוס קפה ועוגה ב-5.

סיימנו לנו שם את היום ככה ב-6 נכנסו להתקלח ומשהו כמו 7 יצאנו לדרך חזרה דרך ערד

מי שמכיר את החזרה מים המלח ישנו כביש של כמה ק"מ של סללומים בלתי פוסקים עד לכניסה לערד

כל הכביש הוא ללא אורות ושורר בחוץ חושך אימים ואנחנו נוסעים אחרי שיירה של איזה 10 מכוניות,

טוב אז איזה ק"מ לפני סיום כל הסללומים אני שומע מרחוק איזה רעש ופתאום אחרי שנייה פורשה קאררה שחורה חותכת אותי ונכנסתת לטור כולי בעננים ולא מפסיק לשמוע את הקולות המדהימים שיוצאים ממנה

פשוט מדהימה היא (ואין תמונות לא לקחתי איתי מצלמה) עכשיו היה לה ספוילר בדיוק כמו של gt2 אבל מאחורה היה כתוב רק קאררה לכן אני לא יודע מה זה היה למרות שהצורה גם הייתה נראית כמו gt2

(מישהו יכול לאשר מה ראיתי אם זאת הייתה gt2 או סתם איזה קאררה רגילה שחורה)

טוב אז נחזור לסיפור הקאררה חתכה אותי והתחילה לעקוף כל מכונית ומכונית בשיירה ואני חייב לציין שהכביש שבו נסענו מאוד מסוכן עם הסיבובים וכמעט ולא רואים מי בא ממולך ועוד בלילה ללא אורות כלל וכלל , צפיתי בהתנהגות הפורש ונהג ששלט בה ואני חייב לציין שהמיומנויות נהיגה שלו היו פשוט מעל לכל הצפוי פשוט אחיזה חבל על הזמן ושיוט בכביש כאילו אין מסביבו כלום (אני חייב לציין שלרגע חשבתי שאני נמצא בעלייה או ירידה מרכס הרים בשוויץ או גרמניה smiley4.gif) כמובן כפי שהיה ניתן לראות הנהג עבר כמה קורסי נהיגה מתקדמים ולא בארץ כמובן אלא בגרמניה או בכל מקום אחר באירופה , כל אותה דקה לא הפסקתי לצפות בו וזה היה פשוט חוויה מרטיטת חושים ועונג לעניים לראות כזאת מכונית בכבישי ישראל .

אחרי כמה עקיפות ותוך סיכון רב של הנוסעים בשיירה וכמעט תאונה עם המכונית שעברה ממול , הכל עבר בשלום והוא טס לו משם כאילו לפני דקה הוא לא היה בכלל והמשכנו בשיירה הארוכה לכיוון הבית

והנה הגענו הביתה בשלום כולנו בריאים אחרי יום מדהים ביותר ושינה ארוכה smiley1.gif

מקווה שנהנתם למרות שאי אפשר להציג על דפי הפורום את החוויה המדהימה הזאת שעברתי smiley17.gif

מאושר כולי

נדב

נדב - [email protected]

למכירה אוסף ענקי של דגמי מכוניות - *52 דגמים*

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1730383#post1730383

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא'נה אחשלו גיבור,

הרטטתי לי את החושים...:lol:

עכשיו ברצינות,

גם לי יצא לפני כמה שבועות לצפות במחזה דומה.

במהלך נסיעה צבאית שחזרתי משיזפון, דרך מצפה רמון,

עקפה אותנו (שיירה של רכבים) 911 כסופה.

גם היא נסעה שמהירות מטורפת תוך כדי שהיא עוקפת עקיפות מאוד מסוכנות.

ללכת ולשפוט אם הנהג באמת עשה קורס נהיגה, או שולט ברכב באופן מושלם (יש כל-כך הרבה מערכות עזר אלקטרוניות במכוניות האלו שהנהג כמעט לא עושה כלום)...

זה כבר משהו שקשה להבחין בו ולקבוע עובדה.

עם מכונית כזאת מהירה, ועם תאוצות ביניים כל-כך מהירות,

אני חושב שגם אני הייתי יוצא לעקיפה מסוכנת גם אם הייתי רואה מרחוק רכב מתקרב בנתיב הנגדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי הבוס של אבא שלי מכר לפני חצי בערך את הקאררה שלו והיא הייתה בצבע אפור עכבר יכול להיות שאותה ראיתבדרך אגב הוא החליף אותה לקאררה טורבו צהובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר די טוב את הכביש שם, גם לי יצא לנסוע שם כמה פעמים...

לגבי הפורשה, קודם כל כמו שנאמר יש לו ברכב הרבה מערכות שיכולות לעזור לו לשלוט על הרכב טוב יותר, שנית זה שהוא טס ונסע מהר לא בהכרח אומר שהוא שולט ברכב טוב, אני מכיר הרבה שטסים אבל עם תגובה אפסית....

עוד דבר, מי שנוסע בכביש הזה הרבה לומד בסופו של דבר להכיר אותו בצורה טובה, ככה שמי שגר באיזור לא יתקשה בגלל החושך...

העיקר שנהנית מהביצועים שהוא הדגים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפיתי בהתנהגות הפורש ונהג ששלט בה ואני חייב לציין שהמיומנויות נהיגה שלו היו פשוט מעל לכל הצפוי פשוט אחיזה חבל על הזמן ושיוט בכביש כאילו אין מסביבו כלום (אני חייב לציין שלרגע חשבתי שאני נמצא בעלייה או ירידה מרכס הרים בשוויץ או גרמניה . כמובן כפי שהיה ניתן לראות הנהג עבר כמה קורסי נהיגה מתקדמים ולא בארץ כמובן אלא בגרמניה או בכל מקום אחר באירופה , כל אותה דקה לא הפסקתי לצפות בו וזה היה פשוט חוויה מרטיטת חושים ועונג לעניים לראות כזאת מכונית בכבישי ישראל .

אחרי כמה עקיפות ותוך סיכון רב של הנוסעים בשיירה וכמעט תאונה עם המכונית שעברה ממול , הכל עבר בשלום והוא טס לו משם כאילו לפני דקה הוא לא היה בכלל והמשכנו בשיירה הארוכה לכיוון הבית

והנה הגענו הביתה בשלום כולנו בריאים אחרי יום מדהים ביותר ושינה ארוכה

מאושר כולי

נדב

לא הבנתי כמה דברים:

1. למה אתה חושב שהנהג הפגין שליטה מדהימה ? 911 , תן לה גז והיא תיסע , היכנס לסיבוב , והיא תיקח אותו - בטח ובטח במהירויות הנהוגות בארץ. הרכב הזה רחוק פי כמה וכמה מ-95 אחוז מהמכוניות בארץ , וכל נהג שמעז טיפה ייעלם כמעט לכל רכב . לא צריך להיות גאון גדול.

2. לפי מה החלטת שיש לבחור הכשרה תוצרת חוץ ? היו לו מדבקות של JET , או ג'ים ראסל , או ביה"ס של BMW על סרבל הנהיגה שלו ? היית בקורס בארץ ? ידוע לך בכלל מה נותן לך קורס כזה?

סתם כדי שתדע , לפני כחודשיים עליתי בכביש הזה , עקפה אותי בימר 530 מבריקה וחדשה.

נהג חם מזג כנראה ,עוקף גם הוא בלי חשבון. עם הגרוטאה של העבודה (לאנטיס ) נצמדתי אליו 2/3 מהעלייה , עד שראיתי שהוא עוקף גם על פסים לבנים , גרוע מכך -בסיבובים עיוורים ותוך הורדת התנועה ממול אל השוליים. נהיגה מהירה בכביש מפותל זה נחמד. נסיונות רצח כאלה ? לא בשבילי , תודה.

נתתי לו להיעלם. בכביש פנוי , ללא סיכון אחרים , לא קשה להיצמד לכאלה. יתרון הכח לא משחק כ"כ. (ולא ,אני לא כזה נהג דגול - בינוני במקרה היותר טוב. אבל רובם המוחלט של נהגי המכוניות המהירות בארץ הם נהגי קו ישר ותו לא - תן להם סיבוב ושלום על ישראל).

3. עם כל הכבוד להיותו טחון בכסף - אותו אחד הוא סתם אדיוט. עם כל הכבוד לכוח של הגרמניה , שמוציא אותך בשלום מ-99 אחוז מהצרות - בכביש כזה יש משקל רב לאחוז הנוסף , בוודאי כשאתה מפחיד את אלה שבאים מולך , נמצאים מאחוריך וכו'. חבל שכאלה אווילים מסתובבים חופשי בכבישים ומרשים לעצמם לקלקל כל חלקת תרבות מוטורית בארץ , ולצבור עוד ועוד תדמית שלילית לנסיעה מהירה .

עצבני כולי

שמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז חלק לא הבינו אותי נכון

בעקרון רציתי להציג את המכונית שעברה לידי

חלק מפה לא מעריצים מכוניות כאלה אבל אני כן אני חולה על פורשה

בקשר לקביעת איכות הנהיגה נכון שאי אפשר להחליט אבל אני משער קודם כל שהוא עבר קורס אחד לפחות בגרמניה תחת חסות פורשה בעת קניית המכונית, דבר שני המכונית לא הייתה נראית רגילה בכלל

לא היו לה מדבקות או משהו, אבל היא לא רגילה ואני יודע להבחין טוב מאוד

אני לא בחור שרואה כל דקה מכונית ומתלהב , לוקח הרבה מאוד זמן כדי להלהיב אותי ממכונית מיוחדת

ועל זה יכולים להעיד כל אלה שמכירים אותי , וזה שאני רגיש למראית פורש זה נכון מה לעשות :-D

אבל אני לא ילך לספר לכם פה על פורש בוקסטר או קאיין שאני יכול לראות כל יומיים

אלא על פי דעתי זאת הייתה קאררה מיוחדת ואני לא מגזים אם זאת הייתה נראית לי כג'י טי 2

גם בגלל המראה וגם בגלל הספוילר הרצחני שלה, והיא הייתה שחור נקודה :shock:

בכל מקרה מי שלא היה בכביש לא יכול להעיד מה ראיתי ואני גם לא יכול להסביר איך קבעתי שהוא עבר כמה קורסים בחו"ל פשוט כשהוא עקף אותי לא הפסקתי להסתכל ולבחון את הנהיגה שלו בכל אותה דקה ומשהו והבחנתי שהוא יודע בדיוק מה הוא עושה , ואיך שהוא יוצא לכל עקיפה לא כמו נהג רגיל

שיודע לחתוך לתת גז ולחזור למקום בשורה

בקיצור להתווכח איתי לא יתן משהו כי אני יודע מה ראיתי

עכשיו השאלה הגדולה היא האם מישהו אלבאמת יכול לאשר לי מה שראיתי .??

בברכה

נדב

נדב - [email protected]

למכירה אוסף ענקי של דגמי מכוניות - *52 דגמים*

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1730383#post1730383

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג שמסכן את התנועה מולו ,מאחוריו ואת עצמו - הוא לא אחד שעבר קורסים - הוא פשוט אדיוט.

גם אם הוא נוסע על מרכבות האלים ולא על פורשה.

זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי הבוס של אבא שלי מכר לפני חצי בערך את הקאררה שלו

לא הבנתי.

אחיך מכר את הקאררה שלו ? (מה קשור לדיון הענין שאבא שלך עובד אצל אחיך) ?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי.

אחיך מכר את הקאררה שלו ? (מה קשור לדיון הענין שאבא שלך עובד אצל אחיך) ?

חחח איזה קשה הבנה אתה חחחח

אחי זה שהתכוונתי לכותב הנושא

והתכוונתי שהבוס של אבא שלי מכר את הפורש שלו שהיא הייתה בצבע אפור עכבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה חושב שאבא שלך סיפר רק לך על המכירה?

בד"כ אבות נוטים לספר על מה שקורה בעבודה גם לאחים , ולא רק לילד אחד... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אחי", בחיים צריך להבין גם מתי צוחקים עליך...

אם הוא היה כזה "קשה הבנה", אתה מסכים איתי שהוא לא היה אחראי פורום?...

מה שהוא מנסה לרמוז לך בצורה מאוד-מאוד יפה, זה שאתה צריך לחזור למעלה-למעלה בפורום, להכרזה הדביקה הזאת: עברית ביצה קשה - או - בואו נעשה לכולנו את החיים הרבה יותר קלים! (מנהל הפורום)

בבולט ובגדול: הוא מתכוון שבפעם הבאה תתרכז בכתיבה שלך ותשתדל שאחרים יוכלו להבין מה אתה כותב/ממלמל...

לפעמים פסיק אחד משנה עולמות...

אז אחי, עכשיו תאמר לו שהבוס של אביך החזיק בפורשה בעבר...יותר טוב, לא?

:twisted: חולה~הגה :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן סיפור מרתק מאוד. :?

פליקס

תקן את עצמך , זה מרטיט .

אפשר לגיד שאחרי שקראתי את המילה קאררה ישר ירדתי ליראות את התגובות

ואז חזרתי ליקרא את ההמשך

ואז היבנתי שכל הקטע של הכוס-קפה-בריכה-מסאז'-קפה-בריכה-קפה היה יותר מרטיט

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...