Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השפעת העלאת המס על מחירי האלכוהול

wa11a
שימו לב! השרשור הזה בן 3965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

SKINS - זה שלך יש נסיון מר עם אלכוהול לא אומר שלכולם יש.

אתה נותן פה חוו"ד מוגזם בעליל שמגיע או מנסיון אישי שלך או מהשקפה שהיא קצת "הזויה" אם אפשר לקרוא לזה כך.

אני בן אדם שאוהב לשתות, מעולם לא הלכתי מכות בגלל אלכוהול, מעולם גם לא החברים, אנחנו שותים באיכות (וכשאני מדבר על איכות אני מדבר על גלנליווט 18 וסינגל מאלטים) והדבר הכי "פושע" שעשינו בגלל אלכוהול היה להקיא.

וגם זה אחרי הגזמה בגיל 18.

מצטער לדעת שככה אתה חושב על אלכוהול, אין איפה להשוות את זה בכלל לסיגריות.

בן אדם עושה דברים הזויים בגלל היותו בן אדם והחינוך אותו קיבל, לא אלכוהול.

אני אישית בערק וודקה משתמש להכנת קוקטיילים כמו לימונערק, וודקה ערק. או וודקה בזוקה.

אני בעד מה שכתב Pika007 מעלי (HWZONE? )

בכל אופן שבוע מצויין :)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממש יכול לשתות את האלכוהול הזול, זה אשכרה "אלכוהול רע". הוא לא מתפרק בגוף כמו שצריך, וההרגשה אחר כך היא דרעק לעומת משקה איכותי יותר.

אבל, מי שרוצה לשתות זבל זול, זו זכותו, ולא צריך להעלות את המחירים של המוצרים הזולים בכזו צורה.

או, לחילופין, הינה רעיון טוב יותר: תעלו את מחירי האלכוהול והסיגריות כמו שעשיתם, אבל תעלו גם את משכורת המינימום, שתהיה 7K לחודש. כך כולם מרוצים.

אני לא מבין הרבה בכלכלה, אבל אני יודע דבר או שניים לגבי "אין כסף". אז תלוו לי את האוזן (עין?) שלכם לרגע, ותראו משהו מעניין:

הממשלה מעלה מיסים כדי לסתום חור שיש לה. איזה חור כולנו היינו רוצים לסתום לה, כולנו יודעים, אל זה לא העניין.

העלאת המיסים היא קשה למדיי, וכולם נפגעים ממנה.

תוצאה?

אנשים קונים פחות. כתוצאה מכך, המדינה מרוויחה פחות מס... וצריך שוב להעלות מיסים.

תחשבו על זה רגע.

אם קשה למר X לסגור את החודש, לפני העלאת המס, אז אחריה זה יהיה בלתי אפשרי. מה יקרה? הדבר הראשון שמר X יעשה הוא לצמצם בהוצאות- לקצץ בסיגריות, להוריד את כמות האלכוהול, לנהוג פחות, לקנות ולצרוך פחות.

הייבוא מואט בעקבות הירידה בדרישה, הייצור המקומי הופך להיות יקר יותר כי יש פחות דרישה למוצרים אז מוכרים פחות אז מעלים מחירים (היגיון ישראלי כזה שלא הצלחתי להבין אף פעם), אנשים יוצאים פחות לבלות ומוציאים פחות כסף בכל בילוי כזה, בקיצור- מיתון.

אה, ואם אתם חושבים שהעלאת המחירים תמנע את תופעת השיכורים, תחשבו שוב. איפה שיש רצון יש דרך.

איך טוען יאיר, "עוד שנתיים נצא מהמנהרה"? אז אני רואה את זה כך: שעוד שנתיים נגלה שהאור בקצה המנהרה הוא רכבת ואין לנו לאן לברוח.

לפעמים אני חושב שהכלכלה של הארץ מתנהלת ככה:

http://www.youtube.com/watch?v=wz-PtEJEaqY דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...