Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוצרים לניקוי הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 3987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טבלה מצויינת ,

תודה רבה !

אין לך ממה לחשוש, הפוליש הזה נחשב טיפלה יותר גס מהכי עדין שיש להם V38. הפוליש לא מבליט שריטות אלא הוא מוריד משכבת הלקה שיש לך בצבע ועל ידי כך מסיר את השריטות - כל עוד השריטות לא עמוקות ונמצאות בשכבת הלקה.

לדעתי, חבל לשלם למישהו אחר כדי לעשות את העבודה, יש משהו בלעשות דברים לבד, תחשוב על השלב שבו תצטרך לסחוט מחמאות... :-D

אני רואה שכבר רכשת לך כמה מוצרים טובים ד"א, אז כנראה שהחלטת... השיטה היא לעבוד לאט לאט, כל שטיפה לבצע שלב אחד בתהליך עד שהתמונה הופכת להיות מרנינה.

בהצלחה!

הבנתי ,

אז לעבוד ככה :

יום א' - גג + מכסה מנוע = שטיפה - פלסטלינה- פוליש - גלייז - אוטם

יום ב- דלתות = שטיפה וכו' ^

יום ג' - בגאז' = שטיפה וכו' ^

ככה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טבלה מצויינת ,

תודה רבה !

הבנתי ,

אז לעבוד ככה :

יום א' - גג + מכסה מנוע = שטיפה - פלסטלינה- פוליש - גלייז - אוטם

יום ב- דלתות = שטיפה וכו' ^

יום ג' - בגאז' = שטיפה וכו' ^

ככה?

תודה ל-Kenworth.

אני הייתי מקדיש לגג יום ולמכסה מנוע יום כי זה חלקים גדולים ובנוסף לא הכי נוח לעבוד על גג בגלל הגובה שלו. ולחלק ל-4 חלקים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לדברי "אל פחד "....

הייתי שוטף את כל הרכב שטיפה טובה ורק אח"כ מתחיל בחלוקה פרטנית לאזורים. הסיבה היא שלפעמים בגלל שאתה מיישם חומרים על הגג למשל, אתה עלול לאסוף לכלוך בטעות מאזורים אחרים ואז לא עשית כלום. לכן- קודם כל הרכב צריך להיות נקי.

אח"כ באותו יום שאתה שוטף, תיישם פלסטלינה, פוליש אוטם באיזור הגג למשל. תנוח, תשתה משהו ... תעכל את מה שעשית:-D, אולי גם תפיק לקחים וביום אחר, תיישם על אזור מכסה המנוע וכך הלאה.

חשוב לציין שגם שאחרי ששטפת את הרכב שטיפה כללית וחזרת ליישם על איזור אחר למחרת,או כמה ימים אחרי הייתי ממליץ לשטוף שוב את אותו איזור מה גם שזה ילך יותר מהר וגם כדי להסיר את חלקיקי האבק שנדבקו מאז, שהרי ידוע שאנחנו חיים במדינה סופר "נקייה".

בהצלחה!

נרכשה- וולבו s60  נפח 1600 T4

נמכרה- פורד פוקוס 1600 סמ"ק 2008  TREND X

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...