Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסע גאמבול ישראלי - פרארי ולמבורגיני על אספלט ישראלי

ניר_1985
שימו לב! השרשור הזה בן 4028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבלי להמעיט ולו לרגע מהטיול הנחמד בו השתתפו מקבץ מרשים של מכוניות על על כבישי ישראל, הקשר בין גמבול לבינו מקרי בהחלט וקיים רק במוחו של מארגן האירוע.

הגמבול הוא אירוע לא חוקי בו מתחרים על כביש ציבורי ללא אישורים והיתרים ולכן שומרים אותו בסודיות. במקרה שלנו מדובר בסודיות לצורך פרסום ויצירת הילה מלאכותית סביב טיול מכוניות ונועדה רק כדי להאדיר ולהוסיף נופך מסתוריות למארגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 141
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מבלי להמעיט ולו לרגע מהטיול הנחמד בו השתתפו מקבץ מרשים של מכוניות על על כבישי ישראל, הקשר בין גמבול לבינו מקרי בהחלט וקיים רק במוחו של מארגן האירוע.

הגמבול הוא אירוע לא חוקי בו מתחרים על כביש ציבורי ללא אישורים והיתרים ולכן שומרים אותו בסודיות. במקרה שלנו מדובר בסודיות לצורך פרסום ויצירת הילה מלאכותית סביב טיול מכוניות ונועדה רק כדי להאדיר ולהוסיף נופך מסתוריות למארגן.

סוף סוף הסבר כמו שצריך.

-אם אתה לא יודע תשאל, אם אתה יודע תגיד, אם אתה חושב שאתה יודע... עדיף שלא תגיד.

:wink:

כרגע אייקון זמני, מייצר טובים יותר להמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק אותי שבפורום מכוניות נושא עם תמונות וסירטונים של מכוניות אקזוטיות\ספורט\מיוחדות בכבישי ישראל, 90 אחוז מהתגובות הן שליליות שעוסקות בארגון הטיול או באופי הנהיגה האגרסיבי של בעלי מכוניות אקזוטיות בלי תגובות אמיתיות על התוכן הנושא - רק ביקורת שלילית וצרת עין במקרים רבים, אחת הסיבות שעדיף להשאיר את האירגון של אירועים כאלה במתכונתם הנוכחית.

בעוד דיון על ירידת ערך של קורולה 2008 או סיכום 20 במספר על חצי שעה עם סופרמיני זוכה ל15 עמודים.

מיכה.

BMW E30 325i Coupe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בכל מקרה, עקיפות מימין, עקיפות על פס לבן כנגד כיוון התנועה וכביש דו מסלולי שהופך לפתע לתלת מסלולי (כמו שמופיעות בסרטון) לא עושים טוב לספורט המוטורי ולאיך שנהגים על הכביש ומתנ"ע מסתכלים על בעלי רכבים ספורטיביים.

עם זה אי אפשר שלא להסכים.

טיול כזה מגניב רק בלי השטויות האלה יכל בהחלט לעשות טוב לתחום.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

90 אחוז מהתגובות הן שליליות שעוסקות בארגון הטיול או באופי הנהיגה האגרסיבי של בעלי מכוניות אקזוטיות בלי תגובות אמיתיות על התוכן הנושא.

אני עד ממקור ראשון שהם נהגו כמו חיות. אם היו נוסעים כמו בני אדם, ת'פדל, הייתי מפרגן בכיף. יש דבר יותר כיף מלראות על הכביש רכבי ספורט אקזוטיים? כל חובב רכב שהיה פוגש בחבורה הזו, היה מעלה חיוך של ג'וקר ומתענג על ההזדמנות שנפלה בחלקו להיות עד לדבר כ"כ מרשים.

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עד ממקור ראשון שהם נהגו כמו חיות. אם היו נוסעים כמו בני אדם, ת'פדל, הייתי מפרגן בכיף. יש דבר יותר כיף מלראות על הכביש רכבי ספורט אקזוטיים? כל חובב רכב שהיה פוגש בחבורה הזו, היה מעלה חיוך של ג'וקר ומתענג על ההזדמנות שנפלה בחלקו להיות עד לדבר כ"כ מרשים.

אני השתתפתי באירוע הזה, וזה לא טיול נהיגה ראשון שהשתתפתי בו, יחסית לטיולים אחרים שיצא לי לקחת חלק בטיול הנ"ל היה הרבה מאוד תרבות נהיגה, מהירה. לאחר כל עצירה בצד, קבוצת המכוניות שסביבך משתנה לקטע נהיגה הבא , ככה שיוצא לך לסוע עם מגוון שונה של מכוניות מהטיול, ככה שאתה כבר יודע מראש את מי לעקוף על ההתחלה שלא יעכב אותך ולמי לתת לעקוף מראש כדי לא לעכב אותו.

אני לא יתמם או יהיה יפה נפש, היו שם עבירות תנועה רובן מוצדקות וחלקן לא, יחסית לכמות מכוניות המטורפת שהייתה שם אופי הנהיגה בטיול היה מאוד בריא ושקול ומהיר תוך כדי, שמירה על נתיב, עקיפה רק במקומות עם קו הפרדה מקווקו ושדה ראיה , לא לפני פניות עיוורות , כמובן שהיו יוצאים מן הכלל אבל באמת שמעט מאוד. אני יכול לספור על יד אחת כמה עקיפות מטומטמות במשך כמה מאות הק"מ שעברנו.

אם מהירות הנסיעה עצמה מפריעה לכם אין לי מה להגיד או שאתם לא בפורום הנכון או שאתם תמימים , מה לדעתכם הייתם עושים עם רכב ספורט עם בין 300 ל600 כ"ס בממוצע, בכבישים מפותלים וריקים עם עלות השחר? Give me a break.

BMW E30 325i Coupe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן היו מספר מצומצם של נהגים שעקפו על קו הפרדה לבן.

או כאלו שנדחפו לעקיפה בחד סיטרי, כאשר יש מכוניות מלפנים שנוסעות באותו קצב.

זאת היתה קבוצה גדולה כ-70 רכבים. תמיד יהיהו את אלו שיעשו עבירות או ינהגו בבריונות.

אבל ברב הכללי של הנהגים היתה התנהגות בוגרת ואחראית.

חבל שזה דווקא מה שבלט לעיני הצופים כי בסה"כ זה היה טיול בטיחותי.

S2000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שאני לא כ"כ מבין את התגובות פה, הכל טוב ויפה עד שזה מגיע אלינו הביתה... גאמבול 3000 הוא "ראלי" שאם יש מישהו בפורום הזה שלא היה רוצה להיות נוכח בו כנראה שהוא במקום הלא נכון, ובואו לא נהיה תמימים בגמבול יש המון עבירות תנועה, המון דו"חות והמון התקלויות עם המשטרה המקומית.

החלום הרטוב שלנו הוא שיהיו דברים כאלו בארץ, אך ברגע שזה קורה פתאום כולם נהגי שבת ששומרים על 90 בימין, על מי אתם עובדים?

בואו נפרגן ונתמוך על ההרמה של האירוע, אפילו אלה שכ"כ רצו להיות נוכחים בו ולא זכו לזה, אם תתמכו ותעודדו יהיו פעמים הבאות, ואני רק יכול לאחל לעצמי לנסוע על כביש החוף ששיירה כזאת עוקפת אותי 8)

אז בנימה אופטימית זו, כל מה שנותר הוא להזיל ריר על התמונות, כל הכבוד חברים על ההגעה והכח להשקים קום (4 בבוקר? אתם נורמלים? :shock: ) ונקווה לראות עוד ארועים כאלה בהמשך ;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שנהגי ה-S2000 למיניהם נהגו ברצינות ועבור החוויה (לפחות מהסרטון),

אירוע מגניב, וישראבול הוא תואר יותר מתאים - מסכים עם התגובות לפניי. בין גאמבול לזה - כלום.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
באמת שאני לא כ"כ מבין את התגובות פה, הכל טוב ויפה עד שזה מגיע אלינו הביתה... גאמבול 3000 הוא "ראלי" שאם יש מישהו בפורום הזה שלא היה רוצה להיות נוכח בו כנראה שהוא במקום הלא נכון, ובואו לא נהיה תמימים בגמבול יש המון עבירות תנועה, המון דו"חות והמון התקלויות עם המשטרה המקומית.

החלום הרטוב שלנו הוא שיהיו דברים כאלו בארץ, אך ברגע שזה קורה פתאום כולם נהגי שבת ששומרים על 90 בימין, על מי אתם עובדים?

בואו נפרגן ונתמוך על ההרמה של האירוע, אפילו אלה שכ"כ רצו להיות נוכחים בו ולא זכו לזה, אם תתמכו ותעודדו יהיו פעמים הבאות, ואני רק יכול לאחל לעצמי לנסוע על כביש החוף ששיירה כזאת עוקפת אותי 8)

אז בנימה אופטימית זו, כל מה שנותר הוא להזיל ריר על התמונות, כל הכבוד חברים על ההגעה והכח להשקים קום (4 בבוקר? אתם נורמלים? :shock: ) ונקווה לראות עוד ארועים כאלה בהמשך ;-)

אני תומך ומפרגן לאירוע כי בעצם הוא היה טיול מגניב עם רכבים מיוחדים וחוקי 100% (חוץ מאלה שהתפרעו) אבל מה שאתה אומר בעצם זה שבסדר מבחינתך שעשירים במכוניות על יתחרו בפראות על כבישים ציבוריים :roll:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק לראות שאנשים פה בכו שלא פירסמו את האירוע בפורום ואחרי זה התחילו להתלונן על אופן הנהיגה באירוע או על כמה זה חוקי או לא חוקי לקיים אירוע כזה וכמובן איך אפשר בלי להאשים את בעלי המכוניות היקרות...

בקיצור כנראה שטוב שלא פירסמו בפורום הזה את האירוע, ובתור אחד שנמצא פה מעל 10 שנים בפורום הבנתי דיי מזמן שהקשר של הפורום הזה למכוניות הפך דיי מזמן לפינת ייעוץ לרכבי ליסינג במקרה הטוב.

Drive carefully! most people are caused by accident.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הערות :|

תנו להמשיך להנות מהתמונות ומכל אירוע שיש בו קצת מוטוריקה , בלי יותר מידי ביקורת .

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שרוב ההתנגדויות וחוסר הפרגון, נובע מהעובדה שיש לא מעט אנשים שמקיזים דם כדי שהספורט המוטורי יקבל במה חוקית וכל מחזיקי מכוניות הספורט לא יחשבו לעבריינים.

פרסום בפומבי של עבירות תנועה עושה בדיוק את ההפך.

אני בעד לעשות כאלה אירועים - זה מאוד יפה לראות כאלה מכוניות על הכבישים המשעממם שבהם שולטים רכבי הליסינג.

רק דבר אחד אתם חייבים להפנים, אנחנו במדינת ישראל, מחפשים נהגים עם מכוניות ספורט, אל תתנו להם לגיטימציה להמשיך ולהצדיק את הסטראוטיפ שנהג עם מכונית ספורט = עבריין תנועה מדופלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...