Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסע גאמבול ישראלי - פרארי ולמבורגיני על אספלט ישראלי

ניר_1985
שימו לב! השרשור הזה בן 4021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, לפעמים אדם צריך להודות בטעויות.

אתמול התפתח בשרשור זה דין ודברים ביני לבין משתמש בשם ELI S, במהלך הדיון התלהטו הרוחות ובמה שנקרא "בעידנא דריתחא" פרסמתי דברים ותמונות שלא מכבדים לא אותי, לא את הפורום ופגעו והעליבו את אלי.

זה לא מקובל כלל בפורום ובטח לא לעניין כמנהל בפורום הזה שאנחנו כל כך טורחים בו על תרבות הדיון ועל נועם הליכות.

לכן כמו שכתבתי בתחילת דבריי, אדם צריך להודות בטעויות ועל מה שהיה, אני מתנצל מעומק ליבי.

אלי, סליחה!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 141
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ולא כל מילה בטקסט צריכה להיות עם אות ראשונה גדולה :evil:

זה למשל בושה.

אין לכם אפילו בן אדם אחד שאפשר לשלוח לו טקסטים בשביל לבדוק אותם?

יוסי, דבר עם אילן פייביש

הוא זה שכתב את הטקסט על התמונה הזו :lol:

When you're rife with devastation

There's a simple explanation

You're a toymaker's creation

Trapped inside a crystal ball

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PULL OVER ולא POLL OVER

When the Israeli police meets Fiat Coupe turbo 20v bla bla bla for the first time

בחיי, הבנאדם מסוגל לכתוב "נח" עם שבע שגיאות...

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עם הIsrabull?

ממש מביך שהתרגיל המגלומני של פייביש חוצה גבולות.

בחייך בן אדם, תשתמש בספלר לפני שאתה מפרסם, זה ממש לא מסובך.

מפרגן לך ולמשתתפים על הטיול, ובכלל על היכולת שלך לגייס בעלי מכוניות מיוחדות, מכל הלב, אבל זה עטוף בכל כך הרבה לבנטיניות, בורות ושפה נמוכה שזה די מעלים את החיובי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי אין לפייביש כל קשר לסיפור, אלא הוא סתם השתתף ולקח את הקרדיט לרעיון על עצמו.

אשמח אם אחד המשתתפים יוכל לשפוך קצת יותר אור על הסיפור הזה

When you're rife with devastation

There's a simple explanation

You're a toymaker's creation

Trapped inside a crystal ball

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון לכל האירוע היה של בחור בשם חן. פייבש, כמו מנהלי מועדונים אחרים נשאל אם הוא יכול לארגן רכבים לאירוע, בדיוק כמו כל השאר. בנוסף הוא זה שהביא את הטלפון של הצימר בו נעשה העל האש מאחר והוא מהאזור ומכיר את הבעלים, לא מעבר לזה לפי מה שאני יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שסוף סוף הגעתי למחשב וראיתי את הסרטון (לא זמין בנייד) אני לא מבין מה רוצים מהמשתתפים המסכנים.

אחרי 6 עמודים זועמים על תרבות נהיגה צפיתי לראות דריפטים מטורפים בנתיבים נגדיים, משתמשי דרך אחרים רצים בבהלה לשוליים וצלחות באמצע הצומת.

במקום זה קיבלתי 20 שניות של "בלאגן" לא ברור בסוף הסרטון כשהרכבים עמדו בשתי נתיבים, וואוו :roll: .

מי שהתלונן על הפניה בבית אורן והפס הלבן כנראה לא מכיר אותה, נכון, הייתה חציה של פס לבן אך תחת הנסיבות זה שווה ערך לנסיעה ב120 קמ"ש על נתיבי איילון, לא חוקי אך מתקבל על הדעת (שוב, תחת הנסיבות, לא באופן יומיומי).

איך שהוא יש לי הרגשה שכל מי שקטל את הטיול (בהתבסס על סרטון מעפן בן שבע ומשהו דקות) לא היה בטיול נהיגה אף פעם, יש דברים שצריכים לחוות בשביל להבין עד הסוף ואז להביע דעה.

הדבר היחיד שהציק לי הייתה ההמהרה של הסרטון, מה הקטע, להראות שנוסעים מהר? :|

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה נסיבות יש לחצות קו הפרדה רצוף? והייתי בבית אורן לא פעם ולא פעמיים. אל תנהג מהר מידי בפניות, לא תחצה קו הפרדה רצוף. לא קשה, נכון?

אף אחד פה לא קטל את הטיול, להיפך אנחנו מפרגנים ובעד מפגשי רכב כאלו ואחרים, אבל אנשים באו בתלונות לפי מה שהם ראו בסירטון (ואחד גם כתב שהוא ראה במו עיניו), כנ"ל אני.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני השתתפתי באירוע הזה, וזה לא טיול נהיגה ראשון שהשתתפתי בו, יחסית לטיולים אחרים שיצא לי לקחת חלק בטיול הנ"ל היה הרבה מאוד תרבות נהיגה, מהירה. לאחר כל עצירה בצד, קבוצת המכוניות שסביבך משתנה לקטע נהיגה הבא , ככה שיוצא לך לסוע עם מגוון שונה של מכוניות מהטיול, ככה שאתה כבר יודע מראש את מי לעקוף על ההתחלה שלא יעכב אותך ולמי לתת לעקוף מראש כדי לא לעכב אותו.

אני לא יתמם או יהיה יפה נפש, היו שם עבירות תנועה רובן מוצדקות וחלקן לא, יחסית לכמות מכוניות המטורפת שהייתה שם אופי הנהיגה בטיול היה מאוד בריא ושקול ומהיר תוך כדי, שמירה על נתיב, עקיפה רק במקומות עם קו הפרדה מקווקו ושדה ראיה , לא לפני פניות עיוורות , כמובן שהיו יוצאים מן הכלל אבל באמת שמעט מאוד. אני יכול לספור על יד אחת כמה עקיפות מטומטמות במשך כמה מאות הק"מ שעברנו.

אם מהירות הנסיעה עצמה מפריעה לכם אין לי מה להגיד או שאתם לא בפורום הנכון או שאתם תמימים , מה לדעתכם הייתם עושים עם רכב ספורט עם בין 300 ל600 כ"ס בממוצע, בכבישים מפותלים וריקים עם עלות השחר? Give me a break.

:mm_yeah::mm_yeah::mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על הרמת האירוע,אבל בעיה גדול שאני רואה שיכולה לצוץ בקרוב זה זכויות יוצרים,מכיוון שזה פורסם בפורומים בחו"ל ומי יודע איפה עוד אנשים יראו את החולצות והמדבקות ואני לא חושב שהם ממש ישמחו על זה.

אני חושב שלקראת האירוע הבא יש לי הכין מדבקות עם השם ישראבול..זאת דעתי האישית.

Vw Polo GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה נסיבות יש לחצות קו הפרדה רצוף? והייתי בבית אורן לא פעם ולא פעמיים. אל תנהג מהר מידי בפניות, לא תחצה קו הפרדה רצוף. לא קשה, נכון?

אותם סיבות שיש כדי לנסוע 120 באיילון באמצע הלילה.

כל המטרה זה לנהוג מהר מדי בפניות.

יש לך רכב עם 400 כ"ס +- ואתה תנסע כמו ספתא על קורולה רובוטית?

מה לעשות, כדי להנות כהוגן מהכוח וההתנהגות צריך להפר את חוקי התנועה (גם טוסיק מחליק בכיכר ריקה בשלושים קמ"ש זה לא חוקי).

שוב, תקנו רכב ספורט אמיתי, צאו לטיול נהיגה איכותי בשעה הנכונה והכבישים הנכונים ואז דברו איתי.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...