Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסע גאמבול ישראלי - פרארי ולמבורגיני על אספלט ישראלי

ניר_1985
שימו לב! השרשור הזה בן 4029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ישראבול (גאמבול 3000) הראשון.

http://www.turbomagazine.co.il/

תודה על הקישור אבל מה זה האתר הזה? :)

ובאיזה קטע הבחורצ'יק הזה מקבל כל כך הרבה רכבי יוקרה למבחן?

אני לא רואה את אוטו או וואלה רכב או מדור הרכב של ידיעות בוחנים את הרכבים האלה

מה קורה פה@?

Subaru BRZ 2018 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 141
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל מי שהשתתף באירוע מתחכם עכשיו עם אמירות.

"היה פרסום בפייסבוק".

"צריך לשמור על איכות מסויימת".

"לא מכירים את כל הנהגים ואיך הם נוהגים".

"מן הסתם אי אפשר לפרסם אירוע כזה מסיבות מובנות".

היו עוד כמה הברקות.

מזה השטויות האלה?

היה יכול להיות פרסום מסודר בפורום עם בקשה להרשמה מסודרת, זה פורום מוטוריקה, לא פורום "פספסת כי האירוע התפרסם בפייסבוק".

על איזו איכות שומרים? אימפרזה זו אותה איכות כמו פרארי? אופל טיגרה זו אותה איכות כמו למבורגיני?

עשו מבחני שליטה לכל הנהגים באירוע? ווידאו שכולם נוהגים כחוק ויש להם אפוד זוהר בתא כפפות?

איזה סיבות מובנות? זה אירוע שמתנהל בכבישים ציבוריים ואמור להתנהל בנסיעה מנהלתית (אמור, כן?), מזה הקשקוש הזה?

היה יותר חכם לבוא ולומר "היה פרסום, מי שהספיק להרשם השתתף וזהו" מאשר להתחיל לכתוב "היה בן זונה, היה פצצה, היה מגניב אבל לא יכולתם להשתתף כי יש לנו מספיק סיבות מטופשות".

יש יותר מדי שושו סביב אירועים שכן אמורים להתנהל בווליום גבוה, והכי מצחיק שאותם אירועים מתפרסמים בפייסבוק ולא בפאקינג פורום מוטוריקה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש יותר מדי שושו סביב אירועים שכן אמורים להתנהל בווליום גבוה, והכי מצחיק שאותם אירועים מתפרסמים בפייסבוק ולא בפאקינג פורום מוטוריקה.

צודק 100%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

First israball 2013 -www.turbomagazine.co.il

טורבו מגזין - גאמבול בישראל? אם תרצו ישראבול. --בקרוב מתארגן אירוע נוסף....

א.זה ממש לא מקור לצטט ממנו.

ב.נשמע מעניין אבל זה יותר התרברבות מאשר משהו באמת מעניין.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאשה יש הכי ארוך!

שפם, כמובן. המכונית די קצרה.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאשה בא מהשוליים, זה קודם כל!

זה הרי ברור שהגיעו ונרשמו רק החבר'ה מהברנג'ה. לא צריך להצטדק.

לא יצא לי להשתתף (לא רואה את עצמי בינתיים שם 300 ש"ח השתתפות), נראה שהיה אירוע מתוקתק למופת, כל הכבוד.

לדעתי פייביש באתר "טורבו" שלו דפק כתבה מתנשאת עם שגיאות. אין חדש.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הרי ברור שהגיעו ונרשמו רק החבר'ה מהברנג'ה. לא צריך להצטדק.

.

יש הבדל בין זה שרק חבר'ה מהברנז'ה נרשמו לזה שרק חבר'ה מהברנז'ה ידעו על קיום האירוע.

השאלה היא האם הספורט המוטורי בארץ מיועד לברנז'ה מאוד מצומצמת של אנשים או שמא היא מיועדת לכל חובב ספורט מוטורי באשר הוא.

כרגע עושה רושם שלא מתפתח ספורט מוטורי אמיתי אלא ספורט מוטורי למקורבים לצלחת וזה חבל.

אירוע GUMBALL מיועד במקור להיות אירוע מתוקשר וססגוני, לא אירוע שרק וותיקי הברנז'ה יודעים על קיומו.

זה בדיוק מסוג האירועים שיכולים לשנות את תפיסת העולם של אנשים שנגד ספורט מוטורי ולהראות להם שספורט מוטורי יכול להיות משהו מאוד ססגוני ויפה ו"לכל המשפחה".

אני בטוח שעם פרסום נכון של אירוע כזה ועם פרסום מקדים של תחנות העצירה זה היה אירוע שמושך אליו אלפי אנשים שימתינו בתחנות שונות ברחבי הארץ רק כדי לחזות ולתמוך באירוע.

לטעמי יש פספוס בפן הזה.

(למען הגילוי הנאות- גם אני ידעתי על קיום האירוע מהפייסבוק דרך חברים מהברנז'ה).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהוא אמר.

זה פעם ראשונה שהיה אירוע כזה וזה היה ניסיון, מי שהיה צריך לדעת ידע ומי שלא ידע באירוע הבא.

אני לא יודע למה המארגנים עשו את זה בשקט. אני מניח כדי שלא יהיהו בעיות עם משטרה וכדי שהאירוע יעבור חלק ללא מפריעים.

אתם צריכים להבין שגם מי שנרשם לאירוע לא ידע מה מתוכנן. את הפרטים איפה נפגשים קיבלנו רק בערב יום לפני. ואת פרטי הנסיעה קיבלנו מודפסים לכל רכב רק בבוקר האירוע לפני היציאה.

S2000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין זה שרק חבר'ה מהברנז'ה נרשמו לזה שרק חבר'ה מהברנז'ה ידעו על קיום האירוע.

השאלה היא האם הספורט המוטורי בארץ מיועד לברנז'ה מאוד מצומצמת של אנשים או שמא היא מיועדת לכל חובב ספורט מוטורי באשר הוא.

כרגע עושה רושם שלא מתפתח ספורט מוטורי אמיתי אלא ספורט מוטורי למקורבים לצלחת וזה חבל.

אירוע GUMBALL מיועד במקור להיות אירוע מתוקשר וססגוני, לא אירוע שרק וותיקי הברנז'ה יודעים על קיומו.

ניסית פעם להירשם לגאמבול ? שם כדי להירשם אתה צריך להיות האמ אמא של המקורב לצלחת , לא כל אחד שיש לו 50K יורו יכול להירשם , מה גם שאירוע כמו גאמבול לא יכול להיחשב בשום מקום לספורט מוטורי (איזה קטע - גם בישראל )

בקיצור, האירוע הזה לא אורגן בשושו , אבל גם לא אורגן ברעש גדול וטוב שכך , לא לכל אירוע צריך לאפשר לכל העולם להגיע (בשביל זה יש קרנבלים כמו F(A)IL או מהיר ועצבני בים המלח )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מסקרנות: מה קיבלו המשתתפים באירוע תמורת דמי הרישום/השתתפות ששילמו?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההיתממות? מה לא מובן לכם בזה שהארוע לא פורסם?

בחו"ל מדובר בחבורה של אנשים שהחליטו שהכבישים הציבוריים הם מסלול המירוצים שלהם ולכן אם הארוע יפורסם וילווה בניידות מתנ"ע כל הגוורדיה תיאלץ לנהוג בפרארי ולמבורגיני על 90 קמ"ש.

בארץ, אני לא יודע אם היה אלמנט תחרותיות בין המשתתפים כך שלא גיבשתי החלטה אם היה מדובר בטיול שבת מרובה משתתפים או במרוץ מכוניות על כבישים ציבוריים (כמו בחו"ל).

באופן כללי, מגניב או לא מגניב, אין מקום לארועים כאלה על כבישים ציבוריים ואין בין הארוע ובין ספורט מוטורי שום קשר קלוש (שוב, בפורמט מחו"ל).

בכל מקרה, עקיפות מימין, עקיפות על פס לבן כנגד כיוון התנועה וכביש דו מסלולי שהופך לפתע לתלת מסלולי (כמו שמופיעות בסרטון) לא עושים טוב לספורט המוטורי ולאיך שנהגים על הכביש ומתנ"ע מסתכלים על בעלי רכבים ספורטיביים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...