Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסע גאמבול ישראלי - פרארי ולמבורגיני על אספלט ישראלי

ניר_1985
שימו לב! השרשור הזה בן 4021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 141
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אהלן חברים.

בשעות האחרונות אני רואה בפייסבוק בכל מיני קבוצות של תצפיות תמונות ממסע שמזכיר את הgumball 3000 עם מכוניות על ישראליות.

במה מדובר?

והאם הם יעברו בבאר שבע שנחזה בהם? :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.gumball3000.com/history/2013-15th-anniversary

הם יטיסו את הרכבים לנק' הזינוק בדנמרק. ישראלים לא יכולים להשתתף בגמבול הישראלי. הארץ קטנה מדי :| ולנוע לארצות ערב זה בלתי אפשרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת אותי נכון.

יש תמונות של רכבים בעלי לוחית ישראלית, רכבי על וגם רכבים "פשוטים" יותר, בשעות האחרונות ברשת.

מין מרוץ\מסע\טיול של הרבה כאלה, משהו שמזכיר את הגאמבול.

ורציתי לדעת אם נזכה לראות אותם בעיר המופנמת שלי.

עריכה: לא משנה, מצאתי את זה http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3825690#post3825690

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה ארוע כל כך מוצלח איך זה שרוב העם לא שמע על זה כמו ששמעו על המרוצים בים המלח או האילת. נכון שזה לא מרוצים אלה סך הכל טיול "קטן" בארץ אבל בכל זאת היה נחמד אם היו מפרסמים משהו על המסלול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן גאמבול, לא גאמבול, פעילויות כאלה מבורכות כל עוד שומרים על שפיות, לא מסכנים משתמשי דרך אחרים ונזהרים במקומות בהם כדאי להזהר.

כן ירבו.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

First israball 2013 -www.turbomagazine.co.il

Updated 24 minutes ago

טורבו מגזין - גאמבול בישראל? אם תרצו ישראבול. זה מה שקורה שכולנו משלבים ידיים. ויוצרים את הגאמבול הישראלי לראשונה בישראל. באירוע בו נכחו הקצפת של רכבי הספורט והיוקרה בישראל. יוזם האירוע חן שטבינסקי , ובעזרת טורבו מגזין הממוקד ברכבי הספורט והיוקרה יחד עם מוטי נתן שתכנן את המסלול בשת"פ צמוד איתנו וסדנת טיג מוטורספורט ופיט סטופ - ערן גומר ודודי בן זאב. "הרמנו" אירוע שטרם נראה על כבישי ישראל. עם פרארי 458 ספיידר, מזראטי גראנטוריזימו קבריולט, מרצדס SLS פורשה 911 GT3, פורשה בוקסטר החדשות, ובוקסטר S, זוג פורשה 911 טורבו , קאררה S , קורבט, מוסטאנג, ניסאן GT-R , ושלל רב של EVO ואימפרזה STI מיצובישי איבו, ועוד. אך מלכת האירוע היא למבורגיני קונטאש אדומה. החלום הופך למציאות מרעים ב 12 צילינדריו את כבישי הצפון ממש כמו בחלום אותה הפכנו למציאות. תודה לכל מי שתרם והשתתף באירוע ופירגון ממש חזון אחרית הימים, --בקרוב מתארגן אירוע נוסף....

תרבות מוטורית: גאמבול 3000 ישראל (ישראבול) 2013

6 באפריל 2013 מאת פיליפ רוזין, מערכת מגזין אוטוספורט

את מירוצי הגאמבול העולמיים כל חובב רכב מכיר - את הגרסה הישראלית, שהיא יותר טיול מאשר מירוץ - שמחנו להכיר לראשונה היום (שבת) משעות הבוקר. המארגנים מבטיחים: יהיה עוד המשך!

http://www.autosport.co.il/magazin/43756/%d7%aa%d7%a8%d7%91%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%95%d7%98%d7%95%d7%a8%d7%99%d7%aa-%d7%92%d7%90%d7%9e%d7%91%d7%95%d7%9c-3000-%d7%99%d7%a9%d7%a8%d7%90%d7%9c-%d7%99%d7%a9%d7%a8%d7%90%d7%91%d7%95%d7%9c-2013/

אני דיסלקטי גאה! *כשכתוב נכון, מתקנים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה ארוע כל כך מוצלח איך זה שרוב העם לא שמע על זה כמו ששמעו על המרוצים בים המלח או האילת. נכון שזה לא מרוצים אלה סך הכל טיול "קטן" בארץ אבל בכל זאת היה נחמד אם היו מפרסמים משהו על המסלול.

אי אפשר לפרסם דבר כזה, הסיבות מובנות לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הם באמת מתכוונים לנסוע בישראל 3000 מייל? :lol:

בכל אופן כל הכבוד על היוזמה, בהחלט כיף לשמוע שהתחום המוטורי מתחיל להתעורר!

ד"א גם לי יש מדבקה כזאת על החלון האחורי אבל בשביל הבדיחה :lol:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לפרסם דבר כזה, הסיבות מובנות לכולם.

קצת מוזר לי שאת זה אי אפשר לפרסם...

ודברים אחרים אפשר.

מי שאמור לדעת יידע פשוט?

קצת תמוהה לי, אז אני אמור להניח מזה שהם לא רוצים שיבואו אנשים.

כי אנחנו פה רק כמה אנשים שנשמע להם מוזר שלא שמענו על זה עד שהגיע האירוע לקיצו.

איפה זה שם את כל אלה שלא ידעו על זה? הם לא טובים מספיק בשביל להשתתף בזה?

פתאום זה מעיין מועדון משל עצמו?

נשמע לי קצת שטותי, מי יכול להחליט מי בא ומי לא?

:?::?: :?:

-אם אתה לא יודע תשאל, אם אתה יודע תגיד, אם אתה חושב שאתה יודע... עדיף שלא תגיד.

:wink:

כרגע אייקון זמני, מייצר טובים יותר להמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...