Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסע גאמבול ישראלי - פרארי ולמבורגיני על אספלט ישראלי

ניר_1985
שימו לב! השרשור הזה בן 4031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אז בשביל ה"צורך" שלך מותר לך לסכן אחרים שמשתמשים בכביש. בפעם הבאה שאתה חש ב"צורך" תודיע, שנדע להזהר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 141
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מנסה לבחור בכבישים ובשעות ,שלא תיהיה שם בטעות ,וגם אם כן ,אז אני אדע לבלום לפניך .

חוץ מזה ,מה אני בכלל מקשקש ? אין לי רכב שנוסע :twisted: .

וטיולי נהיגה בבוקר ,בכישים מפותלים ,לא מסכנים אף אחד ? אז בוא נוותר עליהם ,נעשה רק על האש ונדבר על מכוניות .

ככה בטוח לא נסכן אף אחד ,ובכלל בוא רק נדבר בפורום ונסע באוטובוס ,כמוני .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל מי אמר שטיול נהיגה חייב לסכן מישהו? מה, חייבים לעבור את הקו הלבן? כל יום אני יורד בירידות מפותלות שאפילו העגלה שלי מצליחה לצבור מספיק מהירות שם כדי לתת ריגוש בסיבובים :-) ובכל זאת אני תמיד שומר על הנתיב שלי.

מה שמעצבן זה שנהגים שנוסעים שם לאט ובזהירות לפעמים נדחפים לך לנתיב בסיבוב והם בעצם אלה המסוכנים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה לבחור בכבישים ובשעות ,שלא תיהיה שם בטעות ,וגם אם כן ,אז אני אדע לבלום לפניך .

חוץ מזה ,מה אני בכלל מקשקש ? אין לי רכב שנוסע :twisted: .

וטיולי נהיגה בבוקר ,בכישים מפותלים ,לא מסכנים אף אחד ? אז בוא נוותר עליהם ,נעשה רק על האש ונדבר על מכוניות .

ככה בטוח לא נסכן אף אחד ,ובכלל בוא רק נדבר בפורום ונסע באוטובוס ,כמוני .

פעם אחת, בחמש (או בשש לא זוכר בדיוק) בבוקר, בירידות לטבריה איזה אידיוט (שאתה די מזכיר לי אותו, לא כי אתה אידיוט אלא כי אתם עושים שטויות בלי לשים ז') החליט שהוא לבד על הכביש ושהוא בוחר שעה ומתגרזן על הכביש. נפגשנו בסיבוב כשהוא מנסה לבצע איזה דריפט על 3/4 מהנתיב שלי. אני ראיתי את המוות בעיניים והבלנו המסכנה שלי אכלה בלימה שהיא בחיים לא אכלה. אני ראיתי את המוות בעיניים, במיוחד לאור העובדה שהייתי (והנני עדיין) נהג לא מנוסה (אז חודשיים בדיוק על הכביש) ושלא היה לי מושג איך להתנהל במצב כזה.

אני מאחל לך שבשם הצורך שלך תקבל איזה שלילה עסיסית לפני שתוריד מישהו, ותלמד לעשות את השטויות שלך במקומות שלא מסכנים אף אחד אחר.

כשמדובר בכביש ציבורי, תנהג גם ב140 קמ"ש אם תנאי הדרך מאפשרים (אני גם לא אפריע לך), אבל הדברים שתיארת כאן מסוכנים גם ב5 בבוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבוד למדינה, ITS ABOUT TIME.

כפי שכבר ציינו אין שום סיבה לעבור על חוקיי התנועה בצורה שכזו, מעבר על קו הפרדה לא מוצדק ולא משנה מה.

נכון שהכביש של בית אורן צר וצפוף, אז אם אתה לא מסוגל לשמור על הנתיב שלך בנסיעה מהירה תוריד את הרגל מהגז ותהנה מהנוף, אתה לא היחיד שמשתמש בדרך (גם אם זה ב 5 בבוקר), יש לא מעט רוכביי אופניים - ואפילו רוכביי סוסים שם.

סעו בזהירות, וכן ירבו מפגשים מסוג זה.

שבת שלום

hu: eclipse cd5030

spk: hertz hi-enrgy hsk165

amp: audison lrx 4.1k

sub: hertz es200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראבול 3000 או שרק חלמנו?

פרארי 458 ספיידר, מרצדס SLS, למבורגיני קונטש נפגשו על כביש אחד - נשמע כמו התחלה של בדיחה? לא. זו מציאות חלומית

http://cars.walla.co.il/?w=/4705/2632701

אני דיסלקטי גאה! *כשכתוב נכון, מתקנים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שקובי לא ראה את השירוש, אחרת הכותרת הייתה:

"פרארי 458 ספיידר, מרצדס SLS, למבורגיני קונטש נפגשו על כביש אחד וחצו קו הפרדה רצוף."

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא משתולל כשאני עם אנשים אחרים. אם אני לבד בכביש אני אחראי רק על עצמי.

גם אם נראה לי שאני לבד אני לא אעבור לנתיב הנגדי כי אולי אני טועה.

כל עוד האחריות שלי היא על עצמי ורק על עצמי, אני יכול לעשות מה שבא לי.

אם אתה עובר לנתיב הנגדי אתה מסכן אחרים ולא רק את עצמך.

ואת הסחיפות הרציניות שלי אני שומר למסלולים או מקומות שבהם אני יודע שאף אחד לא ייפגע.

אני לא נגד נהיגה ספורטיבית, פשוט שליטה עצמית היא משהו בסיסי מאוד שחייב להיות לכל אדם העוסק בכל ספורט, לרבות ספורט מוטורי.

כל מילה נוספת - מיותרת.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחת, בחמש (או בשש לא זוכר בדיוק) בבוקר, בירידות לטבריה איזה אידיוט (שאתה די מזכיר לי אותו, לא כי אתה אידיוט אלא כי אתם עושים שטויות בלי לשים ז') החליט שהוא לבד על הכביש ושהוא בוחר שעה ומתגרזן על הכביש. נפגשנו בסיבוב כשהוא מנסה לבצע איזה דריפט על 3/4 מהנתיב שלי. אני ראיתי את המוות בעיניים והבלנו המסכנה שלי אכלה בלימה שהיא בחיים לא אכלה. אני ראיתי את המוות בעיניים, במיוחד לאור העובדה שהייתי (והנני עדיין) נהג לא מנוסה (אז חודשיים בדיוק על הכביש) ושלא היה לי מושג איך להתנהל במצב כזה.

אני מאחל לך שבשם הצורך שלך תקבל איזה שלילה עסיסית לפני שתוריד מישהו, ותלמד לעשות את השטויות שלך במקומות שלא מסכנים אף אחד אחר.

כשמדובר בכביש ציבורי, תנהג גם ב140 קמ"ש אם תנאי הדרך מאפשרים (אני גם לא אפריע לך), אבל הדברים שתיארת כאן מסוכנים גם ב5 בבוקר.

פעם אחת ב13:00 בצהריים נסעתי בכביש לטבריה והייתה שם משאית שנתקעה על מסלול חד סיטרי מאחורי פנייה ,הכביש היה חד סיטרי עם קו הפרדה רצוף ,היה שם רכב שהתייבש 7 שעות בשמש ,כי אסור לחצות קו הפרדה ,די מזכיר לי אותך .

אני יכול להביא לך ,מיליון ואחד מיקרים שדווקא הזהירים סיכנו יותר את התנועה מאשר אלה שעברו על חוקי התנועה .

ויש את ההכי פרועים ,אני אסע 85 בנתיב השמאלי כי מותר לי וזאת המהירות המותרת לפי חוק ולא משנה כמה תסנוור אותי אני לא אזוז ,עד שתעקוף אותי מימין ותסכן את עצמך ,והלוואי שתמות תוך כדי סיכון .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הוא עושה עבירה אם הוא נוסע בשמאלי.

ואני ממש לא מאמין שמישהו עמד 7 שעות מאחורי משאית.

הוא היה יכול לעבור ביחד עם עזרה מנהג המשאית שהיה מודיע לו מתי לעבור.

אם לא, אנחנו מדברים פה על בן אדם דפוק ברמות ומישהו שאין לו שיקול דעת בכלל או היסטריה משוטרים.

אין קשר פה להיגיון בריא.

כל אחד מאיתנו היה עובר בזהירות את המשאית אחרי שנהג המשאית או נוסע באוטו מודיעים שהכל בסדר.

זה חרא של דוגמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הייתה המחשה שנועדה לבדוק את שיקול הדעת שלך ,אז יפה שאתה יודע להפעיל שיקול דעת ,ואם הכביש ריק ואין נפש חיה ברדיוס של קילומטר ואתה יודע בברור שאין סכנה לא לך ולא למי שבא מולך ,האם היית מוכן להגביר את מהירותך ולהכנס לפנייה באגרסיביות ? כדי להנות מפרץ אדרנלין ריגעי ? כן,נכון ,חטאת !! אבל איזה הנאה :lol: יותר מכל דבר אחר שקיים בעולם .

תיכף יקפצו עלי ויגידו שגם רוצח סידרתי מקבל את אותה ההנאה מהקורבנות שלו ,ראיתי גם את התגובות על איתותים ,בוא נוסיף לוויכוח גם איתותים :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויש את ההכי פרועים ,אני אסע 85 בנתיב השמאלי כי מותר לי וזאת המהירות המותרת לפי חוק ולא משנה כמה תסנוור אותי אני לא אזוז ,עד שתעקוף אותי מימין ותסכן את עצמך ,והלוואי שתמות תוך כדי סיכון .

רק מההודעה הזאת כבר אפשר להבין שצריך להתעלם מתגובותיו של זה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר על חוסר אחריות כזאת הוא כל כך גבוה שלא צריך לתת למישהו בכלל להגיע לזה.

בשביל כיף של כמה שניות אתה מוכן לסכן את החיים של המון אנשים.

שתדע שחוסר אכפתיות כזו היא אחד מסוגי הטמטום הכי גרועים שיש כי בדיוק התנהגות כזו עושה עוול לאוכלוסיית חובבי הרכב שכן שומרים על כבוד מינימלי לאחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחת, בחמש (או בשש לא זוכר בדיוק) בבוקר, בירידות לטבריה איזה אידיוט (שאתה די מזכיר לי אותו, לא כי אתה אידיוט אלא כי אתם עושים שטויות בלי לשים ז') החליט שהוא לבד על הכביש ושהוא בוחר שעה ומתגרזן על הכביש. נפגשנו בסיבוב כשהוא מנסה לבצע איזה דריפט על 3/4 מהנתיב שלי.

אתה יודע כמה פעמים נכנסו לי לנתיב ממולי בכבישים בסגנון בית אורן, בפניה עיוורת ונאלצתי לבלום או להצמד לצד הדרך? מה הקשר בין אותו אדיוט לבין בובנס, לבין משתתפים הטיול הנ"ל? שהרשו לעצמם לעלות על הקו הפרדה רק בתנאי שהשדה ראיה מאפשר את זה?

אני ראיתי את המוות בעיניים והבלנו המסכנה שלי אכלה בלימה שהיא בחיים לא אכלה. אני ראיתי את המוות בעיניים, במיוחד לאור העובדה שהייתי (והנני עדיין) נהג לא מנוסה (אז חודשיים בדיוק על הכביש) ושלא היה לי מושג איך להתנהל במצב כזה.

אז אולי עדיף שאתה לא תהיה על הכביש? נהג שנלחץ מדברים ולא יודע איך להתנהל במצבים מסוכנים מסוכן בהרבה מנהג אחראי שמכיר את האוטו שלו, ואת רזי הנהיגה ועולה קצת על קו הפרדה במקום שלא מסכן אף אחד. ממליץ לך לעבור קורס נהיגה מתקדמת כהתחלה.

שלילה עסיסית הוא לא יקבל כי לא משתלם לאכות עבירות כמו סטיה מנתיב, וחבל כי עדיף לרכז אכיפה בדברים כאלה ולא באכיפת מהירות, אבל לא ב5 בבוקר אלא ב5 בצהריים שנהג טיפש עולה עם פריוס על הנתיב שלך ולא שם לב בכלל למה שהוא עושה.

אם לא שמת לב במדינה ישראל למעט כוכב יאיר, כל שאר המקומות הם ציבוריים, ממנחתים נטושים המשטרה דואגת לגרש אותנו חזרה לאותם כבישים ציבוריים. אז אם היינו עושים אם זה בכבישים עירוניים או אפילו באותם כבישים בשעות יותר עמוסות דעתי הייתה כדעתך. הקו הפרדה שעולים עליו בסירטון הוא חלק ממה שאתה מגדיר "תנאי הדרך מאפשרים ".

מאיפה לך שלא יבוא רכב מולך בקילומטר הקרוב?

בדר"כ אני יודע על מכוניות שבאות ממול לפי הראיה לא לפי תחושות בטן או השערות, בסירטון הנ"ל לא היה קטע אחד בו העיניים לא יכלו לחזות הרבה קדימה אם בא אוטו או לא .

למה אתה משחק לי בחיים?

לפי הנימה לא מאמין שיש הרבה במה לשחק.

למה אתה כזה אגואיסט?

תכונת אופי דומיננטית בכל יצור חי.

למה בכלל נתנו לך רישיון?

ככל הנראה כי הוא עבר את המבחן המעשי והעיוני של משרד הרישוי.

בשביל כיף של כמה שניות אתה מוכן לסכן את החיים של המון אנשים.

אפשר להבין על איזה אנשים מדובר? למה להתעלם מהעובדות שצויינו ? שעות הבוקר המוקדמות, אין כמעט אנשים בכביש, ולמרות שאין כמעט אנשים בכביש לא עוברים קו הפרדה רצוף, אלא אם כן שדה הראיה מאפשר את זה וגם לא באופן שיטתי. אני אישית לא עובר על הקו הלבן אבל התגובה שלכם לאלה שעברו היא קיצונית וחסרת הגיון מעשי.

שתדע שחוסר אכפתיות כזו היא אחד מסוגי הטמטום הכי גרועים שיש כי בדיוק התנהגות כזו עושה עוול לאוכלוסיית חובבי הרכב שכן שומרים על כבוד מינימלי לאחרים.

שתדע שהתחסדות, ייפות נפש וצביעות זה אחד מסוגי הטמטום הכי גרועים שיש, כי בדיוק התנהגות כזאת יוצרת שממון מוטורי שקיים בארץ והמתנה למשיח. וזה לא משנה אם אתה נוסע על על אריאל אטום, אלפא 156 (2.0 אוטומט ) או אלטו 88.

BMW E30 325i Coupe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...