Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסע גאמבול ישראלי - פרארי ולמבורגיני על אספלט ישראלי

ניר_1985
שימו לב! השרשור הזה בן 4028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אותם סיבות שיש כדי לנסוע 120 באיילון באמצע הלילה.

כל המטרה זה לנהוג מהר מדי בפניות.

יש לך רכב עם 400 כ"ס +- ואתה תנסע כמו ספתא על קורולה רובוטית?

מה לעשות, כדי להנות כהוגן מהכוח וההתנהגות צריך להפר את חוקי התנועה (גם טוסיק מחליק בכיכר ריקה בשלושים קמ"ש זה לא חוקי).

שוב, תקנו רכב ספורט אמיתי, צאו לטיול נהיגה איכותי בשעה הנכונה והכבישים הנכונים ואז דברו איתי.

אם אתה משווה מעבר על קו לבן לנסיעה ב120 באיילון אתה חי בללה לנד

בוא לצפון ותחווה ביום יום את החותכי קו לבן האלה שמסכנים חיים

וכדי להנות מסיבוב , לא צריך לעלות על קו לבן (או לעבור לגמרי לנתיב השני כמו שחלק מהמשתתפים עשו)

ושוב , אל תחשבו שזה בא ממקום של קנאה או צרות עין

אבל יש חוקי תנועה שלא עוברים לא משנה על מה אתה נוהג ומה השעה

:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 141
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם בירידות לכנרת אתה עולה על פס לבן ,כמובן כששדה ראייה מרשה לך ,לא צריך להיות אטום .

אם משאית באה מולך במסלול התנגשות ,אז לא תעלה על פס לבן ? צריך לפעמים להשתמש בהגיון כשנוהגים וכדי שיהיה פאן בנהיגה אז עושים דברים "אסורים" אחרת למה צריך רכב ? להגיע מ A ל B אפשר גם באוטובוס .חוץ מזה ,אי אפשר להשוות חציית פס לבן בסיבובים במהירות של 30-40 קמ"ש לחציית פס לבן בכביש מהיר במהירות של 130 קמ"ש ,ההשלכות שונות ,הן מבחינתך והן מבחינת מי שבא מולך !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, פשוט לא עולים על פס לבן.

אני אוריד 30 קמ"ש מהמהירות אבל אשאר בנתיב שלי.

רק במקרה של סכנת חיים אפשר לעלות על הקו הלבן. מבחינתי הוא כמו קיר, לא פס על הרצפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא עולה בכוונה תחילה אבל כשמדובר בנהיגת פאן ,אי אפשר לדעת איך אפשר להסחף אם לא תעלה על פס לבן ,זה ההבדל בין נהיגה מ A ל B ,לבין נהיגה שמלחתחילה מכוונת לפאן ,כן ,נכון מסוכן "להשתולל" על כבישים ציבוריים אבל לצערינו ל-petrol-heads אין שום אפשרות אחרת ,וגם לא תיהיה בעתיד הקרוב ,אז מה עדיף ? לכעוס עד שתתפוצץ או לפרוק בדרך אפשרית ונגישה .

אז בוחרים כביש מסויים ,בשעות מסויימות על מנת לצמצם למינימום את הסיכון .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלך זה רצון אצלי זה צורך !! זה ההבדל בינינו ,אתה יכול להסתפק בסוזוקי פלאש ואני לא יכול לחיות בלי רכב ספורטיבי.

דרך אגב, דרך מחשבה שלך מאפיינת את הפוליטיקאים ואנשי תקשורת !! ספורט מוטורי זה סכנת חיים ואלה רוצחים מאחורי ההגה ! אני לא ילד מתלהב אבל יש לי צורך ,בדיוק כמו צורך לצאת לבלות או צורך בלאכול משהו מעבר לאוכל משעמם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי את זה, ולידיעתך אני נוהג על אלפא, לא על סוזוקי ספלאש.

יש הבדל עצום בין נהיגה מהירה ובין לעבור לנתיב הנגדי באמצע סיבוב.

גם אני יודע לסחוף את האוטו אבל אין שום סיבה לעשות את זה כשאתה בשיירה עם אנשים לא מיומנים.

וגם אם כן, מי שיודע לנהוג יכול לעשות את זה תוך שהוא משתמש בכל הנתיב אבל לא עובר לנתיב הנגדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע ששוטר יכול להוריד אותך מהכביש ברגע שהוא יחשוב שהשתוללת ? אז השתוללת ולא עברת "פס הפרדה" ? אז עכשיו אתה בגדר של לא עברתי עברה אבל עשיתי פאן ?!

אבל הנהיגה שלך על הכביש הייתה מסוכנת באותה מידה ,ויכלת לאבד שליטה ולעוף אל מעבר למעקה או להסתחרר על הכביש .

אז גם אתה לא יותר טוב ממי שעבר על חוקי התנועה ,הוא סיכן בדרך אחת ואתה סיכנת בדרך אחרת .

דרך אגב שמתי לב לאלפא שבסמלון ,האם גם בעוד 10 שנים אתה תחפש רכב עם תורשה ספורטיבית או קצת יותר חזק מהליסינגומטית שמסתובבות על כבישינו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלך זה רצון אצלי זה צורך !! זה ההבדל בינינו ,אתה יכול להסתפק בסוזוקי פלאש ואני לא יכול לחיות בלי רכב ספורטיבי.

דרך אגב, דרך מחשבה שלך מאפיינת את הפוליטיקאים ואנשי תקשורת !! ספורט מוטורי זה סכנת חיים ואלה רוצחים מאחורי ההגה ! אני לא ילד מתלהב אבל יש לי צורך ,בדיוק כמו צורך לצאת לבלות או צורך בלאכול משהו מעבר לאוכל משעמם .

אתה דווקא מאוד משתקף כילד מתלהב.

האם אתה מצדיק אנסים שמנמקים זאת בצורך?

אני לא מאמין שאתה עד כדי כך... אלא מתלהב בדיון.

אני מאוד מקווה ששיקול הדעת שלך במציאות סביר יותר מזה המשתקף בדיון.

משהו אחד אני בטוח, אתה אדם מאוד ישר ורחוק מלהיות צבוע. וזאת דווקא מחמאה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^ אני מצדיק פדופילים שיש להם צורך או הומואים !

משהו בחינוך שלך התפקשש. לטעמי.

בחיים בחברה תרבותית יש כללי משחק שאתה חייב לפעול לפיהם. גם אם הם לא מתאימים לך. אחרת החברה תגרום לך לסבל.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע ששוטר יכול להוריד אותך מהכביש ברגע שהוא יחשוב שהשתוללת ? אז השתוללת ולא עברת "פס הפרדה" ? אז עכשיו אתה בגדר של לא עברתי עברה אבל עשיתי פאן ?!

אבל הנהיגה שלך על הכביש הייתה מסוכנת באותה מידה ,ויכלת לאבד שליטה ולעוף אל מעבר למעקה או להסתחרר על הכביש .

אז גם אתה לא יותר טוב ממי שעבר על חוקי התנועה ,הוא סיכן בדרך אחת ואתה סיכנת בדרך אחרת .

דרך אגב שמתי לב לאלפא שבסמלון ,האם גם בעוד 10 שנים אתה תחפש רכב עם תורשה ספורטיבית או קצת יותר חזק מהליסינגומטית שמסתובבות על כבישינו ?

המשטרה לא רלוונטית פה.

אני לא משתולל כשאני עם אנשים אחרים. אם אני לבד בכביש אני אחראי רק על עצמי.

גם אם נראה לי שאני לבד אני לא אעבור לנתיב הנגדי כי אולי אני טועה.

כל עוד האחריות שלי היא על עצמי ורק על עצמי, אני יכול לעשות מה שבא לי.

אם אתה עובר לנתיב הנגדי אתה מסכן אחרים ולא רק את עצמך.

ואת הסחיפות הרציניות שלי אני שומר למסלולים או מקומות שבהם אני יודע שאף אחד לא ייפגע.

וכן, גם עוד 10 שנים אני אחפש רכב הרבה יותר חזק ומעניין מהמשפחתומטיות שיש בארץ.

אני לא נגד נהיגה ספורטיבית, פשוט שליטה עצמית היא משהו בסיסי מאוד שחייב להיות לכל אדם העוסק בכל ספורט, לרבות ספורט מוטורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^ בוא נתמקד בדיון שקשור לאופי הנהיגה :) כי תקף נחרוג לפוליטיקה ולחרדים ,דרוזים ,ערבים ,בדואים,צ'רקסים ,ואז נתחיל לקלל אחד את השני :lol: ודרך אגב פדופילים הם אנשים חולים שלא יכולים לשלוט על עצמם ,אני מרחם עליהם אבל נעזוב את זה עכשיו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים איתך ב - 100% לתופעת העדר והיא גם עוד סיבה להשתוללות לא מרוסנת ,אבל אתה לא יכול לצבוע בלבן את אלה עם פוטנציאל להשתוללות ואחרים בשחור .

מה שכן אתה יכול להסיק מסקנות ולא להזמין אותם בפעם הבאה ,מצד שני ,אם זה היה מישהו שנוהג בפרארי אז קשה לך לא להזמין אותו ,כי מה לעשות מי שמחזיק ברכב כזה הוא גם הגורם לכך שהמרוץ הזה היה יוצא דופן ,ואז מה ??

אתה מחליט מי רשאי להשתתף במרוץ ,יקבע לפי גודל הארנק ? אני לא חושב שיש תשובה חד משמעית .

אתה חושב שהיו שמים לב לgumboll3000 אם לא היו שם רכבי פאר ודוגמניות ?? וזה היה כל כך פופולרי?? ,הרי בסופו של דבר זאת התמצית של המרוץ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...