Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי להגה

שימו לב! השרשור הזה בן 1980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 144
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• אחראי פורום

עדיין אחת היפות על הכביש.

ספציפית שלך נראית לא רע בכלל.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אומר הסמל של ה P בלוח המכוונים בצד ימין למעלה מתחת לפתח המזגן? מדובר בחיישני חנייה?

לא חיישני חנייה. שלושת כפתורים האלה שביחד, זה אורות (ערפל).

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיסויי הגה למיניהם מחליקים בזמן חירום.

אתה תבלום, תנסה לסובב את ההגה כדי לפנות ולהתחמק מתאונה,

וההגה (והרכב) פשוט ימשיכו ישר, כי הכיסוי החליק לך.

תוריד את כיסוי ההגה, ויפה שעה אחת קודם.

רוצה הגה עבה ? לך לרפד שיתפור לך עוד שכבה על ההגה.

אלו 500 ש"ח שיכולים להציל את חייך.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Kundason, תודה על ההמלצה שלך. אני יוריד את הכיסוי.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיסויי הגה למיניהם מחליקים בזמן חירום.

אתה תבלום, תנסה לסובב את ההגה כדי לפנות ולהתחמק מתאונה,

וההגה (והרכב) פשוט ימשיכו ישר, כי הכיסוי החליק לך.

תוריד את כיסוי ההגה, ויפה שעה אחת קודם.

רוצה הגה עבה ? לך לרפד שיתפור לך עוד שכבה על ההגה.

אלו 500 ש"ח שיכולים להציל את חייך.

שטויות, ישנם כיסויים וישנם כיסויים - לגבי הכיסוי הזה, אני לא בטוח.

לי ברכב יש כיסוי מספוג שנקרא "סול" והוא נעים ואוחז מאוד יפה - למעשה, טוב יותר מההגה המקורי (מגאן).

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכתוב "שטויות" זה קל, להתחמק ממשהו כאשר הכיסוי מחליק לך - זה קצת יותר קשה.

כל הכיסויים מחליקים, מי יותר, מי פחות.

אתה רוצה להמר על החיים שלך - בבקשה.

אני בטוח שלדארווין יהיה מה לומר בנידון.

אגב, ההמלצה הזו ניתנת בכל בתי הספר לנהיגה מתקדמת, זו לא המלצה אישית שלי.

רוצה להשקיע - תפור לך כיסוי ע"י רפד ויהיה לך הגה שמור ואיכותי ואפילו שמנמן.

רוצה שההגה לא יתבלה ? שים כיסוי כשאתה מחנה בשמש.

רוצה לכתוב "שטויות" ? לך לפורום צ'אט בתפוז.

עובדה שפותח השרשור השתכנע, וטוב שעשה כך.

Kundason, תודה על ההמלצה שלך. אני יוריד את הכיסוי.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטויות, ישנם כיסויים וישנם כיסויים - לגבי הכיסוי הזה, אני לא בטוח.

לי ברכב יש כיסוי מספוג שנקרא "סול" והוא נעים ואוחז מאוד יפה - למעשה, טוב יותר מההגה המקורי (מגאן).

כל כיסוי מחליק בזמן מסויים, בהתחלה, שהוא חדש אז באמת זה פחות קריטי כי הוא מאוד הדוק להגה, אחרי תקופה מסויימת הוא נמתח ויחליק דיי בקלות, נסה בעצמך להחליק אותו ותראה שתצליח בלי הרבה מאמץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיסוי הגה מחליק בגלל שהוא לא מתאים להגה.

יש כיסוים איכותיים שהולכים לפי גודל ועם הכיסוי אתה מקבל סרגל שתוכל למדוד אם זה מתאים לך להגה.

אני יכול להגיד לך שיש לי כיסוי הגה כבר הרבה זמן ,לקח לי משהו כמו חצי שעה להרכיב אותו כי הוא נכנס בלחץ רציני.

אני מזמין אותך לסיבוב ותעשה כל תימרון שאתה רוצה והכיסוי ישאר כמו דבק להגה.

כמובן שכל כיסוי בסופו של דבר יחליק כי הוא מתבלה,לפני שזה קורה צריך להחליף כיסוי.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...