Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי להגה

שימו לב! השרשור הזה בן 1982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 144
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רוב הכיסויים לא בטיחותיים, ומחליקים אחרי זמן מסויים. חפש במנוע החיפוש של הפורום וחשוב פעמים לפני קניה מיותרת.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=95176

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן רוב הכיסויים מחליקים אחרי כמה זמן, הטובים באים עם שכבת דבק דו צדדי מבפנים. השאלה אם ככה אתה רוצה לפגוע בהגה. בקשר לגודל המידה סטנדרטית ולפעמים נדמה כי הכיסוי בחיים לא יעלה על ההגה-קרה לי לא פעם. בכל אופן אתה צריך להשקיע קצת כוח ולמתוח או להפוך את הכיסוי וכאילו לגלגל אותו על ההגה- ככה עדיף כי אז הסבירות שהכיסוי יחליק על ההגה הוא הרבה יותר נמוך-כי ההגה עצמו טיפונת יותר גדול.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש כיסוי שהוא במעט יותר קטן מההגה והיה צריך למתוח אותו והוא יושב 10 ולא מחליק בכלל (משהו כמו שנה כבר)

גם בסובארו של אמא הכיוסי יושב יופי טופי... :D

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון הכיסויי הגה האלה הם סתם מסרבלים את ההנהגה ולא עוזרים כלל...

ההגה נוח כמו שהוא אתה מאבד נקודות אחיזה על ההגה אם תשים את הכיסוי

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה שטויות...כיסוי הגה לא מחליק אלה אם כן הוא מהסוג שמחלקים בתחנות דלק ב 10 שקל...

כיסוי איכותי בא בריאשונה למנוע את מצב ההגה הרותח בשמש ולספק אחיזה טובה יותר...

ישנם כיסוי הגה אשר ממריצים את הדם וכך גורמים לחוסר עיפות.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון הכיסויי הגה האלה הם סתם מסרבלים את ההנהגה ולא עוזרים כלל...

ההגה נוח כמו שהוא אתה מאבד נקודות אחיזה על ההגה אם תשים את הכיסוי

מה אתה שח?

בנוסף להגה הרותח יש אנשים שלא יכולים לנהוג בלי כיסוי הגה כי בלי ההגה דק מידי להם ומרגיש חלש, עם כיסוי מרגיש ההגה יותר מסיבי.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באוטו דיפו עכשיו מבצע על כיסויי הגה..

הם די נוחים שמתרגלים אליהם, יושבים טוב על ההגה (אצלי הייתי צריך לריב איתו קצת בשביל שיתלבש על ההגה) ולא מחליקים!

הם עולים 30 ש"ח שווה לבדוק.

אני בעיקרון מרוצה, ודרך אגב גם ההגה באיביזה די קטן.

אז לפותח השירשור: תבדוק את הסוגייה..:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באוטו דיפו עכשיו מבצע על כיסויי הגה..

הם די נוחים שמתרגלים אליהם, יושבים טוב על ההגה (אצלי הייתי צריך לריב איתו קצת בשביל שיתלבש על ההגה) ולא מחליקים!

הם עולים 30 ש"ח שווה לבדוק.

אני בעיקרון מרוצה, ודרך אגב גם ההגה באיביזה די קטן.

אז לפותח השירשור: תבדוק את הסוגייה..:-)

אפילו הכיסויים הכי קטנים עדין גדולים על ההגה .

===================================

---- ---- ---- ---- ---- ---- ----

===================================

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהרוב כאן חושב אחרת - בדרך כלל הכיסויים "קטנים מדי" כדי שישבו היטב וחזק על ההגה. כיסוי שגדול מדי כנראה שבאמת זה זבל...

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה מקום (חוץ מאוטו דיפו שכבר הייתי) אפשר למצוא כיסוי הגה לפיז'ו 306 שנת 95 .

ההגה של האוטו הזה פשוט קטן ,ושום כיסוי לא מתאים לו.

גם לי יש פיג'ו 306 שנת 96, כיסוי ההגה נראה קטן אך עם מפעילים מעט כח ניתן להלביש אותו על ההגה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

שלום חברים.

אני רוצה להכיר לכם את אלפא שלי. היא כמובן לא במצב כ"כ שמור כמו חלק ממכוניות שמציגים פה חברים, אבל החלטתי לעשות כמה תמונות ולהציג בכל זאת.

כמו שאפשר לראות, חסר לי פנס ערפל ימני. לצערי בארץ לא הצלחתי למצוא אותו, ככל הניראה אין מנוס מלחפש ב-EBAY ומקומות דומים. חסר גם פס קישוט שאמור להיות מתחת לפנס ראשי ימני ומתיזי מים לפנסים ראשיים.

כפי שגם אפשר לראות, בסאלון חסרים לי פתחי אורור צדיים ( התריסים של מקוריים פשוט התפרקו).

אז הנה תמונות לשיפותכם. כמובן, אם משהו יודע איפה או איך ניתן להשיג את החלקים שחסרים לי, אשמח מאוד.

בקצרה על האוטו, היא עברה 284K ק"מ, המנוע מקורי (לפחות ככל שידוע לי, לא עשיתי חקירה מעמיקה בנושא). כאשר הייתה צעירה היו לה 148 סוסים למנוע 2 ליטר, כמה נישארו אני לא יודע ולא מתכוון לבדוק על דיינו. ראוי לציין, למרות משקל האוטו (1380 ק"ג), הסוסים ששרדו את הזמן עדיין נמרצים מאוד.

Alfa164TS_01.jpg

Alfa164TS_02.jpg

Alfa164TS_03.jpg

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שמת כיסוי הגה ?

אין לי טענות מיוחדות לכיסוי מקורי, אבל ההגה היה קצת דק בשבילי, אני אוהב הגה טיפה יותר עבה והכיסוי עושה את העבודה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...