Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי להגה

שימו לב! השרשור הזה בן 1976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני בערך שנה פרסמתי כאן שרשור על אלפא 164, באותו זמן עוד היה לי כיסוי - ממליץ למצוא את השרשור הזה, יש בתוכו דיון בקשר לכיסויי הגה.

.

דיון בנושא כיסוי הגה באלפא 164. :arrow:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ביפן , סין ועוד הרבה מדינות במזרח כל המקצועיים וחלק גדול מהפרטיים נוהגים עם כפפות וכיסוי הגה . אולי המהנדס לקח את זה בחשבון כשקבע את קוטר ההגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מגלומני לצטט את עצמי אבל ניחא...

כיסויי הגה למיניהם מחליקים בזמן חירום.

אתה תבלום, תנסה לסובב את ההגה כדי לפנות ולהתחמק מתאונה,

וההגה (והרכב) פשוט ימשיכו ישר, כי הכיסוי החליק לך.

תוריד את כיסוי ההגה, ויפה שעה אחת קודם.

רוצה הגה עבה ? לך לרפד שיתפור לך עוד שכבה על ההגה.

אלו 500 ש"ח שיכולים להציל את חייך.

(מתוך השרשור ההוא).

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

שלום,

אני מחפש כיסוי הגה ליונדאי גטס 2007.

הייתצי באוטו דיפו אבל כל כיסויי ההגה שלהם בגודל סטנדרטי שהוא קצת גדול מדי לגלגל ההגה שלי, מכיון שאחרי שאני מלביש אותו הוא מחליק על פני ההגה, מה שמאוד מסוכן.

האם אתם מכירים מקומות באיזור רחובות (+- צפונה ודרומה) שמוכרים אביזרים מסוג זה עם מגוון של מוצרים שאוכל למצוא בהם כיסוי הגה מתאים ? אפילו לא אכפת לי שיהיה קצת יקר, רק שיהיה כמה שיותר קרוב לרחובות ושאוכל למצוא שם משהו.

אני לא מחפש משהו מיוחד, פשוט משהו בסיסי שיעזור לי עם החום של הקיץ והקור של החורף.

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצתי לך היא לוותר על הדבר הזה, מאותה הסיבה שלא לקחת כיסוי רחב מידי.

גם אם תמצא כיסוי מתוח, הכיסוי לאט לאט ישתחרר ויום אחד , חס וחלילה, תמצא את עצמך מסובב את הכיסוי בלבד...

אם משקיעים בכיסוי לשמשה הקדמית ששומר על ההגה מפני השמש, אין צורך בהמצאה הזו.

נסיעה בטוחה

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד מהותי מבחינתי.

מגן שמשה לא מגן מאה אחוז ואם הרכב עומד במקום לא מקורה ההגה תמיד לוהט בקיץ.

ובלי כל קשר גם תמיד קפוא בחורף.

מעולם לא הייתה לי בעיה עם כיסויי הגה. גם כאלו שישבו שנים בלי להשתחרר.

מכירים אולי חנות אביזרים באיזור ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שלוש פתרונות בשבילך. כמו שאמרו פה מגן שמש ומספיק שהוא יהיה רק על ההגה וכבר ההגה לא יהיה חם. פיתרון שני זה פשוט לקחת כיסוי הגה ולהדק אותו עם אזיקון איפה שאתה לא שם את היד שיהיה לך נוח, ככה הכיסוי לא יכול להשתחרר. פיתרון אחרון ומה שאני עושה תמיד, זה לסובב את ההגה כלפי מטה(אני שם את היד בחלק העליון של ההגה) אז אחר כך אותו חלק לא מתחמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ ליישר את ההגה (ואת הגלגלים :-D) כשהרכב חונה.

גם כאלו שישבו שנים בלי להשתחרר

עד שיום אחד...

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנו כיסוי הגה אוניברסלי שמתאים לכל הגדלים והצורות של גלגל ההגה. הכיסוי הוא בעצם רצועה שאמורים ללפף על ההגה עד שמכסים את כל ההגה (רק ההיקף של ההגה כמובן) וחותכים את השארית. לא זוכר איך הוא נקרא, אבל אני בטוח שראיתי כזה באוטודיפו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

שלום,

שמעתי שיש מקומות שתופרים כיסוי עור על ההגה כך שזה לא יחליק ויראה טוב.

מישהו עשה את זה בעבר או יכול להמליץ על מקום שעושה את זה (הרצליה דרומה עד אשקלון).

תודה רבה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אוטו-אלגנס", עלה לי כ 800 ש"ח לפני כשנתיים לרכב של אישתי (הזמנה מרוכזת של הפורום) והחלפת כיסוי העור של ההגה נעשתה נהדר וכללה תוספת ריפוד שהופכת את ההגה אצלה להרבה יותר נוח ונעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התשובות המהירות.

חיפשתי גם באיביי ומה שמצאתי זה:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Black-Fibre-Leather-Steering-Wheel-Cover-Hole-L-/250875764709?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item3a695c5fe5#ht_3943wt_1190

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170346417709&viewitem=&sspagename=STRK%3AMEWAX%3AIT#ht_3383wt_939

או אולי יש לך לינק של אחד שמניסיון היה טוב.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...