Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4624

• SlowRide

4439

• פינדר

3496

• m3x7r3m3

2926

למי ששאל את עצמו - ככה בדיוק מתנהג אויב

אמל"ק - רשתות הברחות הסמים הבדואיות מהדרום מאיימות שאם כוחות הביטחון יירו עליהם הם יירו בחזרה, לצורך כך הם אגרו רובי M16, מיקרו תבור, מקלעי נגב וטילי לאו.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק מוכיח כמה תפיסת ה"אי בים של אויבים" של שנות הששים מקומה לא יכירנה כיום, אם אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לדאוג ממבריחי סמים...

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שחושב שהבעיה היחידה בפזורה הבדואית היא הברחת סמים הוא... לא רוצה להעליב, נאמר ההפך מחכם, או לחילופין בת יענה מוכשרת עם מדליה אולימפית בענף קבירת הראש בחול לעומק.

מספיק להסתכל על משקלם בביצוע פיגועים נניח, או בסיוע לפיגועים, או בפרוטקשן או במקרי רצח, או אפילו בקשר לדיון בשרשור המקביל על רצח נשים.

עוד משהו מעניין, מסתבר שברשימת עשירי בריטניה יש לא מעט חרדים.

משקלם ברשימת העשירים בבריטניה פי 4 ממשקלם באוכלוסיה הכללית.

מוכיחים מה שהיה ידוע תמיד, כשאין את הקצבאות הם חתיכת ביזנעסמנים

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה ציפית מיאיר לפיד? זה מה שהוא עושה, מפציץ בנאומים ופוסטים מרגשים כי הוא בעד מה שטוב ונגד מה שרע.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום רזי ברקאי הייתי מתחיל לדאוג

אמל"ק - אחרי שבימין כבר שנים קוראים לסגור את גל"צ, עכשיו גם משמאל קוראים לסגור אותם.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

מה ציפית מיאיר לפיד? זה מה שהוא עושה, מפציץ בנאומים ופוסטים מרגשים כי הוא בעד מה שטוב ונגד מה שרע.

כי לא נותנים לו הזדמנות לתפקיד משמעותי , ויותר מזה - להיות ראש ממשלה.

כי כאן מי שלא היה גנרל עם סכין בין השיניים שמראה תמונות שלו מסיירת מטכל יורה בערבים הסיכוי שלו להיות ראש ממשלה קרוב ל0.

אנחנו חיים במדינה ששמה את הביטחון בראש בזמן שמזניחה דברים חשובים לא פחות כמו תקציב הבריאות וחינוך. יש איומים הרבה יותר חמורים עלינו  כרגע מאיראן וחיזבאללה.

אז פאקינג אז מה אם הוא היה כתב במחנה? גם אולמרט היה, ואולמרט היה מראשי הממשלה הטובים שהיו לנו. הוריד את הכור בסוריה ופתח בחזית עם לבנון על 3 חיילים. היו לו ביצים בגודל של הטיטאניק

והוא לא קישקש יותר מדי בנאומים, הוא עשה. 

לא רק כאן, גם בארה"ב, אחד הנשיאים הטובים ביותר שארה"ב ידעה היה בכלל שחקן קולנוע, ללא שום רקע בצבא או בפוליטיקה.

גנץ היה רמטכל, נו מה זה עוזר לנו? תראה איזה רפש יצר במערכת הפולטי.

יאיר לפיד יכול להיות ראש ממשלה מצויין, אם רק ייתנו לו הזדמנות. אבל הציבור מעדיף חיילי קומנדו , כי העיקר הזיקפה הלאומית ולעזאזל עם השאר.

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתנו לו הזדמנות, הוא היה שר אוצר.

אני אחרון שיבקש ראש ממשלה עם רקע בטחוני בהכרח. 

וזו הבעיה האחרונה של לפיד, למרות שהוא שיקר על השירות הצבאי שלו בעבר, בין שאר השטויות שעשה.

מה הוא עשה עד היום בכל השנים שלו באופוזיציה?

אני יודע! כי כתבתי את זה מלא פעמים כאן: טס לסטוקהולם ופריז כדי לגנוח שהוא אוהב את יזרעאל. אין ספק. ההסברה הישראלית היתה זקוקה לרענון הזה.

לדעתי המקרה כאן הוא הפוך: שמו אותו בראש מפלגה דווקא כי הוא נתפס כפרזנטור חביב על כולם. וזה אפילו עבד בהתחלה.

• אהבתי 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, יבגניפ כתב:

נתנו לו הזדמנות, הוא היה שר אוצר.

אני אחרון שיבקש ראש ממשלה עם רקע בטחוני בהכרח. 

וזו הבעיה האחרונה של לפיד, למרות שהוא שיקר על השירות הצבאי שלו בעבר, בין שאר השטויות שעשה.

מה הוא עשה עד היום בכל השנים שלו באופוזיציה?

אני יודע! כי כתבתי את זה מלא פעמים כאן: טס לסטוקהולם ופריז כדי לגנוח שהוא אוהב את יזרעאל. אין ספק. ההסברה הישראלית היתה זקוקה לרענון הזה.

לדעתי המקרה כאן הוא הפוך: שמו אותו בראש מפלגה דווקא כי הוא נתפס כפרזנטור חביב על כולם. וזה אפילו עבד בהתחלה.

היה שר אוצר תחת נתניהו, חופש הפעולה שלו היה מאוד מוגבל עד לא קיים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה שר אוצר לשנתיים, והתחיל דרך מאוד, מאוד חיובית ואחראית. לא אצא בהצהרות "הטוב בישראל" או משהו, אבל טוב יותר גם מזה שקדם לו וגם מזה שעקב. 

חבל שמאז לא ראינו עוד מה הוא מסוגל לעשות בקואליציה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

להצטלם עם אפוד זוהר בלילה ליד הווילה שלו ולכתוב פוסטים עם סיסמאות נגד יוקר המחיה או על מה שלא היתה אז ההפגנה ההיא זה נחשב? טיפוס מגוחך שאוהב קהל וזהו בערך.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, SlowRide כתב:

להצטלם עם אפוד זוהר בלילה ליד הווילה שלו ולכתוב פוסטים עם סיסמאות נגד יוקר המחיה או על מה שלא היתה אז ההפגנה ההיא זה נחשב? טיפוס מגוחך שאוהב קהל וזהו בערך.

לפחות היה לו ביצים  ומוסר מצפוני לא להצטרף לממשלה  לעומת הבחור השני שבגד במצביעים שלו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כנראה זה מה שהנחו אותו יועצי התדמית לעשות.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Gosser1860 כתב:

אני כבר מעדיף את השטות של שר בלי תיק מאשר הפיצול הזה של תיקים לתתי קבוצות של תתי קבוצות, כואב להסתכל על זה.

אם תסתכל טוב, תראה שיש גם שניים כאלה: מיכאל ביטון הוא ״שר במשרד הביטחון״ וצחי הנגבי הוא ״שר במשרד ראש הממשלה״...

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, m3x7r3m3 כתב:

אז לערבים (שאתה מסכים שחלקם כנראה יותר פלסטינאים מאשר ישראלים == אויבים) אתה מוכן לעשות חיים קלים יותר, משמע תחליף לשירות צבאי.

אבל לחרדים לא? אותם צריך לגייס אבל בצורה מדורגת? וזה לא משנה שהצבא כמערכת בכלל לא רוצה אותם.

המספרים דיי דומים למה ש @MiniMiz3r תיאר, פי 40 עד 100 מאשר עלות של חייל טבעוני (בהתחשב בנשירה שלהם, בתשמ"ש, ועוד הרבה הוצאות מסביב).

לגבי ערבים, אני לגמרי מסכים איתך שזו בעיה. אבל אני מבין שני דברים: א. שזו בעיה אוביקטיבית, כלומר היא נובעת ממציאות מורכבת שאני לא אוהב אבל לא יכול סתם להתעלם ממנה, ו-ב. שמה שאנחנו עושים היום (להרים שני קראוונים על כל גבעה בשומרון, לספח שטחים שימנעו כל אפשרות לשלטון עצמי פלסטיני כלשהוא בעתיד) רק תוקע אותנו עם עוד כמה מיליוני פלסטינים. אז זו בעיה, ואין לי איך לפתור אותה, ואני חושב שאולי כדאי לצמצם אותה, לא להרחיב אותה. לא תמיד המציאות מאפשרת לי מה שאני רוצה.

לגבי החרדים, זה קצת מוזר להכניס עלויות תשלומי משפחה ואחוזי נשירה לחישוב. הרי אם לא תשלם את התשמ"ש האלו, תשלם אותם בצורה אחרת דרך כיס אחר (הבטחת הכנסה, קצבה לאברכים, סובסידיות בארנונה / חשמל/ מים / ווטאבר). אז תקרא לזה תשמ"ש, אבל בתמורה תקבל חיילים ותאפשר להם אח"כ לצאת לשוק העבודה. זה בטח יותר טוב מאשר לא לקבל חיילים ולא לאפשר לאנשים האלו לעבוד, ועדיין לשלם להם.

לגבי הרצון של הצבא, שוב, אני חוזר לאותה נקודה: אי אפשר להחיל שירות חובה על 20-30% מהאוכלוסיה. זה לא מודל פיזבילי. או ש(פחות או יותר) כולם משרתים, או שהגיוס הוא לא חובה. ה-20-30% האלו שהצבא מעדיף לא ירוצו לשרת (בטח לא עם מוטיבציה גבוהה) אם רוב בני גילם יחגגו בתאילנד במקום.

מעבר לזה, וזו נקודה שעולה פה לא מעט, אני מצטער מראש אם זו גזענות, או לא PC מספיק למישהו, אבל כן, יש כאן מדינה שהוגדרה כמדינה יהודית, עם סמלים לאומיים, המנון ושפה שכולם נגזרים מהעובדה הזו, ויש ציפיה מסויימת שיהיה איזשהו בסיס סביר שרוב התושבים היהודים של המדינה יוכלו להסכים עליו, ובאותה מידה אפשר להבין שרוב התושבים הערביים (בוודאי המוסלמים) פחות יסכימו, שלא לומר לא יסכימו בכלל. שוב, זה לא מצב אידאלי, ולא מצב שצריך לשמר או להצדיק, אבל אפשר להבין שהמציאות היא מורכבת יותר מהרצונות וההסברים שלנו.

ועוד מעבר לזה, בצורה הכי פשוטה, הריבוי הטבעי בקרב החרדים גבוה משמעותית מאשר אצל הערבים. רק זה לבד מהווה סיבה מספיק טובה לדאגה.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear
  • אהבתי 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...