Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 2 שעות, ChemGuy85 כתב:

הוא משקיע יותר מידי בפיתוח חזה תחתון.

אתה יודע שבגדול זה אותו שריר? אותו שריר במובן של הטריספס.

וכנראה שהוא קצת התחיל לזלזל באימונים. או שזה גם הגיל.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4599

• SlowRide

4420

• פינדר

3472

• m3x7r3m3

2926

לפני 13 שעות, MadCat_LE כתב:

משהו קטן שהצחיק אותי. ביבי דואג לקופת המדינה. אחד הטיעונים להיעדרותו מהקראת כתב האישום הוא עלות האבטחה שתידרש אם יגיע. לא מבין מה אכפת לו, כסף של אחרים.

יחד עם הפוסטים לגבי כחול לבן מעלי, כל הממשלה הזו נראית כמו בדיחה אחת גדולה.

כולם אוספים להם תירוצים מסביב ולא מדברים לעניין.

בפרקליטות רוצים שנתניהו יתייצב בשביל הפוטו אופ וההשפלה, שהרי המטרה הסופית היא להשליט את הפקידים מעל נבחרי הציבור (הנבער), ראה ערך הספר של דינה זילבר.

ולכן המטרה הנוכחית היא שהפקידים בפרקליטות יחליטו, ויראו שזה ההחלטה שלהם למרות הטענות של נתניהו, במילים אחרות "רק אני קובע פה".

אצל נתניהו המטרה הרבה יותר גלויה, מן הסתם הוא מעוניין כמה שפחות להיות מובך ומושפל, אבל לא רוצה לומר זאת בפה מלא, ולכן בורח לטיעוני בובע מייסעס כמו עלות אבטחה וכאלה.

אבל יודע מה? הוא במו ידיו במשך עשור גידל את הערוגה הזאת של בג"צ, ומעבר לכביש גידל את הערוגה של הפרקליטות ונתן להם יד חופשית, השקה אותם, ועכשיו יש איזה עץ מהערוגה הזו שהחליט לדפוק לו כאפה עם ענף.

אז מגיע לו.

לפני 13 שעות, garicho כתב:

מה הבעיה פה? מנכ"ל משרד הוא משרת אמון אישית של השר.

לפני 13 שעות, garicho כתב:

אוקיי, אז יש הבדל בטרמינולוגיה. יש הבדל במהות? לא.

זה בכלל לא הנקודה, או שזה בסדר לכולם, או שזה שחיתות לכולם, אי אפשר לומר שזה שחיתות כשהליכוד ממנה מנכ"ל משרד מקורב, או כשמחליפים מנכ"ל כשהשר מתחלף והשר הוא ימני, אבל הכל תקין כשמי שעושה את זה שייך לכחול לבן (גם אם הוא סמן ימני שם).

לפני 13 שעות, ChemGuy85 כתב:

הוא משקיע יותר מידי בפיתוח חזה תחתון. יצא לו ציצי כמו לבחורה. הוא צריך לשים דגש על חזה עליון ואמצעי ולהפסיק לעבוד על חזה תחתון לחלוטין. 

😆

אבל תשמע גם לי יש ציצי כזה בערך, ואני לא מתאמן בכלל

• רעיון טוב! 2

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Gosser1860 כתב:

אתה יודע שבגדול זה אותו שריר? אותו שריר במובן של הטריספס.

וכנראה שהוא קצת התחיל לזלזל באימונים. או שזה גם הגיל.

אתה בוחר אם לגרות יותר את החלק העליון והאמצעי או את החלק התחתון. אנשים מעדיפים לפתח את התחתון כי הוא צומח יותר מהר. הבעיה היא שאם מגזימים יוצא ציצי נפול כמו לבחורה ומאוד קשה לתקן את הנזק בהמשך. הסוד הוא לעבוד רק על החלק העליון והאמצעי. אומנם לוקח יותר זמן לראות תוצאות, אבל החזה צומח יפה לגובה והופך להיות עגול ונפוח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 14 שעות, ChemGuy85 כתב:

הוא משקיע יותר מידי בפיתוח חזה תחתון. יצא לו ציצי כמו לבחורה. הוא צריך לשים דגש על חזה עליון ואמצעי ולהפסיק לעבוד על חזה תחתון לחלוטין. 

או שפשוט יביא מישהו שיודע קצת פוטושופ. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, m3x7r3m3 כתב:

זה בכלל לא הנקודה, או שזה בסדר לכולם, או שזה שחיתות לכולם, אי אפשר לומר שזה שחיתות כשהליכוד ממנה מנכ"ל משרד מקורב, או כשמחליפים מנכ"ל כשהשר מתחלף והשר הוא ימני, אבל הכל תקין כשמי שעושה את זה שייך לכחול לבן (גם אם הוא סמן ימני שם).

לא הבנתי אבל מי התלונן כשזה היה בליכוד? התלונה היחידה שאני זוכר מהזמן האחרון זה עם המנכל"ית של משרד התחבורה ושם זה היה בגלל דברים אחרים (הריון + הודעה על פיטורים עוד לפני שהשרה מונתה). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי לא התלונן?

נניח כשאמיר אוחנה בא להחליף את אמי פלמור (שמי שמינתה אותה בכלל הייתה ציפי לבני, שקד לא החליפה אותה!)

לחפש לך עוד דוגמאות או שזה מספיק?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מי לא התלונן?

נניח כשאמיר אוחנה בא להחליף את אמי פלמור (שמי שמינתה אותה בכלל הייתה ציפי לבני, שקד לא החליפה אותה!)

לחפש לך עוד דוגמאות או שזה מספיק?

מה היה הסיפור שם? בנוסף, מדובר היה בשר במינוי זמני בממשלת מעבר. מבטיח לך שאף אחד לא יבוא בתלונות ללא בסיס אם אוחנה יחליף את המנכ"ל שלו עכשיו במשרד לביטחון פנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור שם היה שהגיע שר חדש (מזכיר שממשלת מעבר זה מונח שלא קיים בחוק, גם לא שר במינוי זמני) ורוצה למנות מנכ"ל חדש.

עזוב לרגע את העתירה לבג"צ, הצעקות לפני כן היו שהוא מעיף את המנכ"לית המוערכת כשהוא בא לדקה ורבע.

מה הבעיה? הדקה ורבע הפכה לכמעט שנה:

23 Mk amir ohana.jpg אמיר אוחנה

(1976-)

הליכוד ב' בסיוון ה'תשע"ט כ"ג באייר ה'תש"פ 5 ביוני 2019 17 במאי 2020

וגם אם נתעלם מזה הרי שגם לשר שמגיע לדקה ורבע מגיע למנות מנכ"ל שיוציא לפועל את האג'נדה של אותו שר.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שר במינוי זמני 

לפני 29 דקות, m3x7r3m3 כתב:

הסיפור שם היה שהגיע שר חדש (מזכיר שממשלת מעבר זה מונח שלא קיים בחוק, גם לא שר במינוי זמני) ורוצה למנות מנכ"ל חדש.

עזוב לרגע את העתירה לבג"צ, הצעקות לפני כן היו שהוא מעיף את המנכ"לית המוערכת כשהוא בא לדקה ורבע.

מה הבעיה? הדקה ורבע הפכה לכמעט שנה:

23 Mk amir ohana.jpg אמיר אוחנה

(1976-)

הליכוד ב' בסיוון ה'תשע"ט כ"ג באייר ה'תש"פ 5 ביוני 2019 17 במאי 2020

וגם אם נתעלם מזה הרי שגם לשר שמגיע לדקה ורבע מגיע למנות מנכ"ל שיוציא לפועל את האג'נדה של אותו שר.

וגם קיימת ממשלת מעבר, היא נקראת: "ממשלה המכהנת מכוח עקרון הרציפות"

כמובן שקיים בחוק שר במינוי זמני:

סעיף 42 לחוק-יסוד: הממשלה, שכותרתו "מילוי מקומו של שר" קובע לאמור:

")א( נעדר שר, למעט ראש הממשלה, מן הארץ, רשאית הממשלה לקבוע כי שר אחר ימלא את מקומו; ממלא המקום ימלא את תפקידיו של השר, כולם או מקצתם, הכל כפי שתקבע הממשלה0

)ב( חדל שר לכהן או שנבצר ממנו זמנית למלא את תפקידו, ימלא את התפקיד ראש הממשלה או שר אחר שתקבע הממשלה0

)ג( תקופת מילוי המקום של שר שחדל לכהן כאמור בסעיף-קטן )ב( לא תעלה על שלושה חודשים0"

https://www.justice.gov.il/Units/YoezMespati/HanchayotNew/Seven/1.1101.pdf

עריכה אחרונה על ידי garicho
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עדיין טועה בשני מובנים:

1. גם בחוק שצירפת אין מושג כזה "שר במינוי זמני" יש "ממלא מקום".

2. אוחנה לא מונה כממלא מקום אלא כשר במינוי מלא.

כאילו התכוונת לבוא ולומר שהוא מינוי זמני כי זו "ממשלת מעבר", אבל החוק אומרת אחרת.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, SlowRide כתב:

או שפשוט יביא מישהו שיודע קצת פוטושופ. 

מה שהכי קריפי בלפיד, זה שהוא שינה את האינטונציה שלו ועכשיו נשמע יותר ויותר כמו החיקוי שלו מארץ נהדרת.

• מצחיק 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס ביבי עשה מה שהיה צריך לעשות כדי לשרוד, אני לא מאשים אותו. תוצאות הבחירות פתחו פתח לסחטנות מצד מפלגות אחרות ולא השאירו לו  ברירה.

כי אם לא היה מנפיץ תיקים הזויים לשרים החדשים של כחול לבן ומנפח את הממשלה  לא הייתה לו קואלציה.

ביבי לא הרע פה בסיפור הזה , כחול לבן היא הרע פה. כחול לבן שכל סיבת הקמתה וזכות קיומה היא שהציגה עצמה כאלטרנטיבה לביבי. 

החמדנים מכחול לבן שינו עורם, מכרו את נשמתם לשטן ובגדו ללא שום בושה במצביעים שלהם.

הגלגל מסתובב, נתראה בבחירות הבאות בהם לא תעברו את אחוז החסימה חדלי אישים שכמותכם.

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

החלוקה לטובים ורעים רדודה מאד.

הם כולם שם כדי להועיל ולקדם קודם כל את עצמם, שלא יהיה לך ספק בזה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, Bob Ross כתב:

החמדנים מכחול לבן שינו עורם, מכרו את נשמתם לשטן ובגדו ללא שום בושה במצביעים שלהם.

הגלגל מסתובב, נתראה בבחירות הבאות בהם לא תעברו את אחוז החסימה חדלי אישים שכמותכם.

לאיזו בגידה אתה מתייחס? לזו שהם הבטיחו שלא יישבו עם ביבי או לזו שהם הבטיחו שלא יסתמכו על המשותפת בשום צורה?

האשמים בזה הם רק המצביעים שלהם, היה ברור כבר אחרי בחירות מס' 1 שהם לא יוכלו לעמוד בשתי ההבטחות הללו ולכן שגורלם להפר אחת מהן.

הטעות היא שלכם מצביעי כחול לבן שהדחקתם את ההבנה הזו והצבעתם להם למרות זאת.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, יבגניפ כתב:

מה שהכי קריפי בלפיד, זה שהוא שינה את האינטונציה שלו ועכשיו נשמע יותר ויותר כמו החיקוי שלו מארץ נהדרת.

ראינו אתמול את גנצוש עם אילנה דיין. לא היו לו הרבה תשובות טובות לשאלות היותר "נוקבות" שלה (למה הלכתם עם ביבי, למה ממשלה כזו גדולה) מצד שני הוא נתן (סוף סוף?) את הרושם של אדם רהוט בלי יותר מידי פאדיחות. נראה שעבד על זה די הרבה. בעיקר הרגשתי כאילו הוא כבר בהכנות לקמפיין בחירות הקרוב, במטרה לרוץ לרה"מ. 

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...