Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

במצב הנוכחי, אני מתחיל להעריך את ימינה. מי היה מאמין שנגיע ליום הזה.

WhatsApp Image 2020-05-16 at 09.16.33.jpeg

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4613

• SlowRide

4434

• פינדר

3493

• m3x7r3m3

2926

ציטוט

לדברי סמוטריץ', שמפלגתו בחרה ללכת לאופוזיציה, "אני רואה את סאגת הזחילות, ההשפלות והבגידות בבלפור, את ההפקרות, את חוסר המקצועיות והענייניות של המינויים ואת ההמצאות של תיקי שקר לענייני כלום ושום דבר - כולל החוצפה של גנץ להקים משרד ראש ממשלה חלופי ולשדוד את קופת המדינה בעשרות מיליונים. בדיוק מזה ברחנו. דרשנו שותפות אמיתית ויכולת עשייה בתפקידים אמיתיים ולא בתפקידי כבוד ושררה מזוייפים. מעניין מה מרגישים בכירי הליכוד שהקריאו את דפי המסרים של בלפור נגדנו על כיסאולוגיה, וזוחלים עכשיו להתחנן על נפשם ללשכה, נהג ויועצים באיזה משרד פיקטיבי ומיותר".

כאן.

אני מניח שגם הם היו יכולים לגמף שיגנולים או משהו באותו אזור חיוג אם הם רק היו רוצים. הנה פרץ (השני) יהיה שר.

• רעיון טוב! 1

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, יבגניפ כתב:

באמת? למה? זה לא שהם לא בממשלה מתוך עקרונות. אלא אם פספסתי והם סרבו לתיק פיקטיבי כלשהו.

עקרונות זה כנראה עניין כמותי. כמו אצל אבא דוד.

בניגוד לאבקסיס ופרץ 2, שאצלם הרף הוא 0%, כנראה שאצלם יש איזה שהוא מספר שלא עבר את אחוז החסימה.

אגב - אהבתי את ההיפוך של mako ל-wako, יש פה כמה רבדים לבדיחה...

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.5.2020 בשעה 21:04, pooh-bear כתב:

לא כל כך הבנתי מה אתה רוצה. מישהו טען שפלסטינאים שהיו פה ב-48 ואלו שהיו פה ב-67 הם שני לאומים שונים לגמרי? אלו הרי אותן משפחות בחלקן. אין הבדל מהותי ביניהם.

אני מסכים שבסופו של דבר הם יצטרכו להחליט אם הם יותר ישראלים או יותר פלסטינאים, ואפילו כתבתי שאני חשוב שלטובת כולם (גם לטובתם) כדאי להנהיג עבורם שירות לאומי כזה או אחר כתחליף לשירות צבאי, ואפילו שיהיה חובה. זה כמובן תהליך שצריך לבצע בצורה מדורגת (כמו גיוס חרדים), מציאות וכל החרא הזה.

אבל אי אפשר שלא להבין שיש הבדל מהותי בין חוסר היכולת של הערבים לשרת בצה"ל לבין חוסר היכולת של החרדים לשרת בצה"ל. בעוד שאצל הערבים יש בעיה אמיתית, אצל החרדים מדובר בעיקר בחוסר הרצון של המנהיגים שלהם לחשוף אותם לעולם האמיתי (שלא יצאו בשאלה ח"ח), ולא בעלויות של הכשרות. אם כי תמיד נחמד לשקר לעצמנו שהכל בסדר ואנחנו בכלל לא פראיירים.

אז לערבים (שאתה מסכים שחלקם כנראה יותר פלסטינאים מאשר ישראלים == אויבים) אתה מוכן לעשות חיים קלים יותר, משמע תחליף לשירות צבאי.

אבל לחרדים לא? אותם צריך לגייס אבל בצורה מדורגת? וזה לא משנה שהצבא כמערכת בכלל לא רוצה אותם.

המספרים דיי דומים למה ש @MiniMiz3r תיאר, פי 40 עד 100 מאשר עלות של חייל טבעוני (בהתחשב בנשירה שלהם, בתשמ"ש, ועוד הרבה הוצאות מסביב).

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, יבגניפ כתב:

באמת? למה? זה לא שהם לא בממשלה מתוך עקרונות. אלא אם פספסתי והם סרבו לתיק פיקטיבי כלשהו.

אני חושב שיש הבדל בין תיקים כמו התחבורה/ביטחון/משפטים/אוצר/בריאות וכד' שאלו תיקים שאתה יכול להשפיע בהם ולקדם מדיניות שאתה מאמין בה, לבין תיקים פיקטיביים. 
הם דרשו תיקים מהסוג הראשון- ודי בצדק לטעמי, אתה בסוף נכנס לפוליטיקה כדי להשפיע. אם אין לך יכולת השפעה, למה שתיכנס לממשלה הזו בשביל כל מיני תיקים בדיחה?
זו בדיוק הייתה הטענה שלהם, ואני שמח שהם בחרו ללכת לאופוזיציה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, לגמרי.

פשוט פספסתי את זה שביבי הציע להם תיקים פיקטיביים. חשבתי שהוא פשט אמר להם שהם יכולים ללכת לחפש, כי מימלא בנט מעריץ שלו.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר מעדיף את השטות של שר בלי תיק מאשר הפיצול הזה של תיקים לתתי קבוצות של תתי קבוצות, כואב להסתכל על זה.

שר המים (זאב אלקין) ושר הסייבר (דוד אמסלם).

דוד אמסלם, יעשה סדר:

Image may contain: 3 people, meme, text that says 'Django Node PHP'

דוד אמסלם, יעשה סדר #2:

Image may contain: 4 people, text

(מתוך הדף של חזי לפלסיאן)

• מצחיק 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה זה שר המים?

יש גם שר הרוח ושר האש?

המפגרים האלה משחקים בפאוור ריינג'רס על חשבונינו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה השר להשכלה גבוהה ומים, וביחד, שר הפאנג'ויה (לא המצאה שלי, מקור)

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט מאוכזב, איך הם מעזים להמציא תפקידים הזויים כאלה בזמן שיש נושאים חשובים ודחופים יותר שפוגעים באזרחי ישראל...למשל-  מדוע לא ממנים שר לעניני ביצים? הרי כולנו חווינו את הקושי בחודשים האחרונים, זה אמור ליהיות על סדר היום!.

• מצחיק 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הבנתי שצפוי לנו בעתיד מחסור בפלפלים, אז עדיף למנות שר שיטפל במחסור עתידי ולא מחסור עבר

• מצחיק 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף את הרשימה המשותפת בממשלה ואחמד טיבי כראש ממשלה מאשר הקרקס הזה בחסות ביבי.

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שני דברים שאינם תלויים אחד בשני.

אתה יכול לקבל גם את המשותפת בממשלה ואחמד טיבי כראש ממשלה וגם ממשלת קרקס ענקית (ואפילו הרבה יותר סביר שתקבל כזו)

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...